Bakırköy Şişme Oyun Parkı

Bakırköy’de Şişme Oyun Parkı Etkinlikleri

Bakırköy, Capacity AVM’de bu hafta sonu çocuklar için çok eğlenceli bir Bakırköy şişme oyun parkı kuruldu. Capacity AVM’nin özel bir etkinliği olan bu parka 20 ye yakın şişme oyuncak getirtildi. Bu oyun parkları eğlenmenin yanı sıra sosyalleşme faaliyeti görevi de görmekte olan, çocukların vücudunun gelişimine katkıda bulunarak, zihin gelişimine kadar katkı sağlar. Şişme oyun parkları, çocukların daha fazla eğlenmesi ve eğlenirken güvenli bir alanda zarar görmelerini engelleme amacı ile icat edilmiştir. Bu yüzden aileler bu oyun alanlarına çocuklarını güvenle bırakabilirler.

Bakırköy belediyesi ilköğretim haftası dolayısıyla Bakırköy Botanik Park yakınına bir Bakırköy şişme oyun parkı kurmuştur. Okul idaresinin izni ile okul aile birliği tarafından organize edilen etkinlikte farklı türlerde şişme oyun parkı, öğrencilere ve ayrıca çevredeki ailelerin çocuklarına mutlu bir gün yaşatmıştır. Çocukların ücretsiz şekilde yararlanabileceği bu park bir hafta boyunca sürecektir.

Ayrıca geçen hafta Bakırköy İbni Sina İlkokulu içerisinde özel bir etkinlik olarak bir Bakırköy şişme oyun parkı kuruldu. Çocuklar okullarında her zaman bu parklardan istediklerini belirttiler. Öğretmenleri de güvenle çocukların gönüllerince eğlenmesine izin verdi.

Gelecek hafta Bakırköy belediyesi Inlet Outlet AVM’de bir şişme oyun parkının kurulacağının da müjdesini verdi. Süresiz olarak kurulacak olan park eğlence için çocukları bekliyor olacak. Bakırköy Gümrük AVM içerisine de kısa bir zamanda bu güvenli parklardan inşa edileceği söylendi.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir