Bubble show, Bubble show nasıl yapılır, Bubble sıvısı nasıl yapılır, Bubble show malzemeleri

Bubble Show

Bubble Show ile değişik ve sıra dışı şovlarla en özel gününüzü çok daha eğlenceli hale getirmeye var mısınız? Burada size yeteneklerini mükemmel bir gösteri şeklinde sunacak olan köpük balon show uzmanları, hazırladıkları mükemmel köpük balon gösterisi ile gerçekten tüm izleyenlerin dikkatini bu yöne çekecek.

Balonların oluşturduğu olağanüstü görsellik ve izleyicilerin dikkatini bu yöne çekecek olan mükemmel etkinlik, bütün törenlerin daha ilgi çekici hale gelmesini sağlıyor. Görsel olarak mükemmel bir şov izlemeye hazır iseniz, köpük balon show sizin için tam da ideal tercih olarak sizi etkileyecek. Sihirli bubble gösterileri düzenleyen ekibimizin gösterisi çocuk ve katılımcı sayısına göre değişmektedir
ve ortalama 30 dakika sürmektedir.

Bubble Show Gösterileri Nasıl Yapılır

Eğlence sektöründe artan bir şekilde popülerlik kazanan ve yediden yetmişe her yaş grubundan insanların ilgisini çeken bubble gösterileri (ya da diğer bir adıyla balon-köpük gösterileri) söz konusu olduğunda, insanların cevabını merak ettiği en başlıca sorulardan birisi de bubble gösterilerinin nasıl gerçekleştirildiğidir.

Bu sorunun cevabı iki bilgide gizlidir.Öncelikle; bubble show gösterilerinde köpük oluşturmak için kullanılan solüsyonun, normalde çocukların baloncuk çıkarmak için kullandıkları su ve sabun karışımı standart solüsyondan farklı olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Yapısındaki kimyasallar sayesinde patlaması daha zor olan dayanıklı ve içine insanları alabilecek kadar büyük baloncukların oluşmasına imkan tanıyan bubble gösteri solüsyonları, yapımı oldukça zor ve çoğu kişi tarafından nasıl üretilecekleri bilinmeyen solüsyonlardır.

Bunun sebebi de, söz konusu solüsyonların üretiminin sadece işin tekniğini bilen kişiler tarafından gerçekleştirilmesi ve bu alanda gereken bilgilerin bir mesleki sır olarak saklanmasından kaynaklanmaktadır.

Bu durum; bubble gösterilerinin gizemli ve büyüleyici yapılarını göz önünde bulundurunca , pek şaşırtıcı olmamakla beraber aynı zamanda insanların merakını daha da çok arttırmaktadır.

Peki, ne gibi bubble  gösteri hizmetleriniz mevcut ve bunların fiyatlandırmasını nasıl yapıyorsunuz? Bu noktada büyük olasılıkla kendinize sorduğunuz bu soruyu hemen cevaplayalım.

Bubble Show Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımız 

Alışkan Organizasyon olarak faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca düzenlediğimiz bubble  gösterileri ile alakalı olarak müşterilerimizden bize pek çok konu hakkında soru yöneltilmiştir.

Bu sorulardan en yaygın biçimde sorulanları da bubble show gösteri hizmetlerimiz kapsamında ne gibi hizmetlerimizin olduğu ve bunların fiyatlandırmasını nasıl gerçekleştirdiğimiz ile alakalı olan sorulardır.

Bubble Show gösteri hizmetlerimiz kapsamında, müşterilerimiz için dört farklı fiyat seçeneğinde ve birbirlerinden farklı özelliklere sahip paketlerimiz mevcuttur.

Bunlardan ilki; 30-45 dakikalık bir gösteri imkanı sunan 2500 TL’lik standart paketimizdir.

Daha uzun bir bubble deneyimi yaşamak isteyen müşterilerimiz ise, 2 saatlik bir gösteri imkanı sunan lüks paketimizden yararlanmak isteyebilir.

Bu paketlerin haricinde, 1.5-2 saat süren 2700 TL’lik ve 2.5-3 saat süren 3000 TL’lik bubble gösteri paketlerimiz de mevcuttur.

Her biri sadece 20 çocuk katılımcı ile sınırlandırılan bu paketlerimizin fiyatlandırmaları, düzenlenecek bubble etkinliğinin hem yerine hem de zamanına göre değişiklik gösterebilir.

Unutmadan belirtelim, müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz bu paketlerde, müşteriden istek gelmesi durumunda revize etme işlemi uygulanabilir.

Hizmetlerimiz ve söz konusu hizmetlerimizin fiyatlandırmaları hakkında hala kafanızı kurcalayan noktalar varsa ya da haklarında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve gönlünüzü ferahlatabilirsiniz.

Bubble Show Nedir?

Bubble Show, en popüler hizmet türlerimizden biridir. Kabarcıklarla dolu minik baloncuklar içeren, içi dumanlı baloncuklar ya da devasa baloncuklar… Daha önce rastlamadığınız birçok baloncuk türünü bu hizmetimizde deneyimlemeniz mümkün. Büyük boyutları ve farklı şekilleri ile dikkat çeken baloncuklar, hemen her yaştan insanı şaşırtıyor. Köpük balon gösterisi, aslında sıradan olan bir köpüğe ilginç bir anlam katıyor ve görsel bir şölen oluşturuyor. Alışkan Organizasyon sizlere bu eğlenceyi ekonomik fiyatlar ile vaat ediyor.

Bubble Show fiyatları açısından bütçe dostu seçenekler sunan firmamız, her türlü etkinliğin daha eğlenceli ve ilgi çekici hale dönüşmesine yardımcı oluyor. Özellikle de doğum günü partilerini neşelendirmenin en iyi yollarından biri olan köpük balon etkinliği, çocukların favorisi haline geliyor. Bu gösterinin ücreti uygun fiyatlı olduğundan, anne ve babaların bütçeleri sarsılmamış oluyor.

Partilerinize Eğlence ve Neşe Getirmenin En İyi Yolu: Bubble Show!

İstanbul Bubble Show fiyatları araştırması yapanlar için en uygun fiyat politikasını uyguladığımızı hatırlatırız. Avantajlı fiyatlar ile bu özel etkinliği deneyimleyebilir, partinizin eğlence seviyesini bir üst noktaya ulaştırabilirsiniz.

Hayran kalacağınız ve kesinlikle unutmayacağınız bir Bubble Show gösterisi ile konuklarınıza da benzersiz bir keyif yaşatabilirsiniz. Etkinliğimizi sosis balon ve yüz boyama gibi çok çeşitli aktivitelerle taçlandırdığımız için partilerin daha eğlence seviyesini yükseltmeyi başarıyoruz. Öte yandan Bubble Show etkinlikleri sadece çocuklar için değil, diğer bütün yetişkin partileri ve kutlamaları için de çok uygun.

Bilindiği gibi köpüklü balon gösterisi, çocukların hayal dünyalarına dokunur ve bu yüzden en özel etkinliklerden biri olarak kabul edilir. Köpük balonların ahenkle dans ettiğini fark ettiğiniz zaman, siz de en az çocuklar kadar heyecanlanabilirsiniz. Gözlerinizi kamaştıracak bu etkinlik, kesinlikle yetişkinlerin dahil olduğu organizasyonlar için de biçilmiş kaftan.

Alışkan Organizasyon olarak; Bubble Show İstanbul fiyatları belirlerken, yetişkinlerin ve çocukların eğlenceli zamanlarına ortak olmak adına en hesaplı fırsatları sağlıyoruz. Güzel ve eğlenceli anılarınıza ortak olmak ise firmamız için eşsiz bir mutluluk haline dönüşüyor.

Bubble Show Fiyatları Ne Kadar?

Alışkan Organizasyon, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi köpük balon gösterisinde de ekonomik ve bütçe dostu fiyatlar sunuyor. Bu sebeple herkesin bütçesine uygun olan hizmeti keşfetmesi, Alışkan Organizasyon sayesinde mümkün. Bubble Show fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız, detayları açıklayalım.

Öncelikle bu etkinlik için farklı paket seçeneklerimiz mevcut. İstek ve gereksinimlerinize göre size uygun olan paketi tercih ederek, organizasyonunuzun büyüleyici bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Fiyatlarımız, yapılacak işin yerine, süresine ve zamanına göre farklılık gösterebilir. Genel olarak bahsedecek olursak, fiyatlarımızla ilgili detaylar şöyle:

  • Standart paketimizin ücreti 2000 TL oluyor. Bu pakette 30-45 dakika arasında gösteri sunuyoruz. Bu paketimiz maksimum 20 çocuk ile sınırlı oluyor.
  • Lüks paketimiz ise 2 saat devam eden bir köpüklü balon gösterisi içeriyor. Bu paketin ücreti 3000 TL. Fiyatlar, zamana, yapılacak işin yerine ve saate göre değişebilir. Paket içerisinde çeşitli yarışmalar, oyunlar, sosis balon ve yüz boyama etkinlikleri dahildir. Ayrıca bu pakette sihirbazlık gösterisi de var. En çok 20 çocuk ile sınırlıdır. İsteğe göre paketler revize edilebilir ve kişiselleştirilebilir.
  • Lüks paketin bir üstü olan diğer paketimiz 3250 TL olarak fiyatlanıyor. Yine fiyatlar etkinlik zamanına ve yerine göre değişiklik gösteriyor. Bu pakette, lüks pakete ek olarak bilim deneyleri de bulunuyor.
  • Gelişmiş paketimizde ise daha çok etkinlik yer alıyor. Bu paketimiz de 3500 TL gibi bir fiyattan başlıyor. Tüm paketlerde etkinliğinizin detaylarına göre kesin Bubble Show fiyatları için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!

Bubble Show Resimler

Standart Paket

30 Dakika

3000₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

30-45 dk. Bubble Show
Max. 20 Çocukla Sınırlıdır.

Lüks Paket

2 Saat

4000₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

30 dk. Bubble Show
30 dk. Sihirbazlık Gösterisi
60 dk. Yüz Boyama, Sosis Balon, Oyun ve Yarışmalar
Max 20 Çocukla Sınırlıdır.

2 Saat

4250 ₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

30 dk. Bubble Show
30 dk. Bilim Deneyleri
60 dk. Yüz Boyama, Sosis Balon, Oyun ve Yarışmalar
Max 20 Çocukla Sınırlıdır.

2 Saat

4500₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

20 dk. Bubble Show
20 dk. Sihirbazlık Gösterisi
20 dk. Bilim Deneyleri
60 dk. Yüz Boyama, Sosis Balon, Oyun ve Yarışmalar
Max 20 Çocukla Sınırlıdır.