Jonglor Gösterisi, Ateş Gösterisi, Denge Gösterisi, Sihirbaz gösterisi, Robot gösterisi, Palyaço Gösterisi, Tahta bacak Gösterisi, Sirk Gösterisi Hizmet Fiyatları,

Sirk Gösterisi

Yediden yetmişe neredeyse her yaş grubundan ilgisini üzerine çeken sirk gösterileri; eğlence sektörü söz konusu olduğunda, meraklıları arasında oldukça popüler olan bir eğlence türüdür.

Bazı insanlar yeniden çocukluklarını yaşamak ya da kendi çocuklarına büyülü bir dünyanın kapılarını aramak için, sirk gösterisi hizmeti sunan organizasyon şirketlerini aramaya başlar.

Bir dakika, sirk gösterileri hizmeti sunan şirketler gerçekten var mı diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.

Buna cevabımız evet; çünkü uzun yıllardır organizasyon sektöründe başarılı ve müşterilerinin memnuniyetini kazanacak bir şekilde faaliyet gösteren Alışkan Organizasyon olarak, çeşitli organizasyon hizmetlerimiz arasında sirk gösterisi hizmetlerimiz de var.

Sirk gösterisi hizmetlerimiz kapsamında; müşterilerimizin her türlü etkinlik ihtiyacı için, jonglor gösterisi, ateş gösterisi, denge gösterisi, sihirbaz gösterisi, robot gösterisi, palyaço gösterisi ve tahta bacak gösterisi gibi çeşitli gösteri hizmetlerimiz mevcuttur.

Şimdi gelin ve bu gösteri hizmetlerimizi biraz yakından tanıyalım.

 

Jonglor Gösterisi

İsmini fransızcadaki ‘jongleur’ sözcüğünden alan ve kökenleri taa Antik Mısır dönemine kadar uzanan bir gösteri sanatı olan jonglörlük; jonglör olarak bilinen sanatçıların, çeşitli objeleri (ip, top, sopa, lobut, kumaş ve halka gibi objeler) havaya atıp tutarak çeşitli beceriler sergilemesi şeklinde gerçekleşen bir eğlence türüdür.

Ufak çocuklardan tutun da yetişkinlere kadar çeşitli yaş gruplarındaki insanların ilgisini üzerine çeken jonglörlerimiz; şirket organizasyonları, açılış törenleri, düğünler, fuarlar ve şenlikler gibi birbirinden farklı çeşitli etkinliklerde boy göstererek insanların hem eğlenceli hem de mutlu bir şekilde vakit geçirmesini sağlarlar.

Diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi; jonglörlük hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz olursa, sitemizdeki iletişim bilgileri vasıtasıyla bizimle istediğiniz zaman bağlantıya geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ateş Gösterisi

Estetik açısından muhteşem görüntüler sunan ve izleyicilerini şaşırtarak onları büyüleyen ateş gösterimiz; tıpkı tahta bacak ve denge gösterilerimizde de olduğu gibi, sadece bu alanda deneyimli ve eğitimli personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sirk gösterileri hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizi eğlendirmek için sunduğumuz bir hizmet olan ateş gösterisi hizmetimiz; akıcı, enerjik ve hızlı bir doğaya sahip olması sayesinde müşterilerimize keyifli anlar yaşatıyor ve sahnedeki enerjiyi kendi içlerinde de hissedebilmelerini sağlıyor.

Hem açık hem de kapalı ortamlarda rahatlıkla düzenlenebilecek bu gösteri hizmetimizi gerçekleştiren deneyimli personelimiz, aynı zamanda da rengarenk köstümleri ve çeşitli dans figürleri sayesinde müşterilerimizin büyük ilgisini üzerlerine çekmektedirler.

Denge Gösterisi

Akrobasi sınıfına giren bu gösterimizi gerçekleştiren deneyimli ve eğitimli personelimiz; tel, ip, bisiklet, tekerlek ya da masa üzerinde çeşitli şekillerde rahatlıkla durarak ve bazen de jonglörlük numaraları yaparak, izleyicilerinin ilgisini ve şaşkınlığını üzerine çeker.

Sirk gösterileri hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize sağladığımız denge gösterisi hizmetimiz, sadece vücut kıvraklığı ve vücut koordinasyonu konuları açısından yetenekli personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Üstün kalitedede hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti gözeterek gerçekleştirmeye gayret ettiğimiz bu hizmeti gerçekleştiren personelimiz, yeteneklerini canlı tutabilmek adına (tıpkı tahta bacak gösterisi hizmetimizde de olduğu gibi) ve güvenli olacak bir biçimde düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadır.

Sihirbaz Gösterisi

Sirk gösterileri hizmetlerimiz kapsamında olan sihirbazlık gösterisi hizmetimizde; yediden yetmişe çoğu yaş grubundan insanların ilgisini üzerlerine çeken sihirbazlar; el çabukluğu ve bazen de göz yanılmasına bağlı bir takım numaralar yaparak, aslında gerçekte olmayan olayları gerçekten olmuş gibi gösterirler.

Bu hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz; sihirbazların gerçekleştirdiği şapkadan tavşan çıkarma ya da elde olan bastonun söylenen sözlerden sonra (abadrakadabra ya da hokus pokus gibi) kumaş parçalarına ayrılması gibi pek çok klasik ve çoğumuzun görmeye alışkın olduğu çeşitli numaraları gerçekleştirmesi sayesinde, oldukça büyüleyici ve bir o kadar da eğlenceli olan bir yolculuğa çıkmanın deneyimini bizzat tadacaklar.

Sihirbazlık gösterisi hizmetimiz; tıpkı sağladığımız diğer hizmetlerde de olduğu gibi, eğitimli ve alanında deneyimli personelimiz tarafından üstün kalitede hizmet sunma anlayışı gösterilerek gerçekleştirilmektedir.

Robot Gösterisi

Alışkan Organizasyon olarak müşterilerimize sunduğumuz sirk gösterileri hizmetlerimiz kapsamında, sunduğumuz bir başka hizmet de robot gösterisi hizmetimizdir.

İlginç ve farklı yapısı sayesinde; firmamız tarafından sağlanan diğer sirk gösterisi hizmetlerimizden sıyrılarak ön plana çıkan robot gösterisi hizmetimiz kapsamında, transformers serisinden fırlama robotlarımız hem çocuklarla dans etmekte hem de halay çekerek, izleyicilerine ilginç ve eğlenceli anlar yaşatır.

Diğer sirk gösterileri hizmetlerimizde de olduğu gibi; bol müzikli ve eğlenceli bir yapıya sahip olan bu gösterimiz hakkında daha detaylı bir biçimde bilgi almak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize istediğiniz zaman ulaşmaktan çekinmeyin.

Palyaço Gösterisi

Genellikle çocukların doğum günü partilerine katılmalarıyla bilinen palyaçolarımız, aslında yediden yetmişe herkesin ve hala ruhunda bir çocuk barındıran müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen bir başka eğlence hizmetimizdir.

Sirk gösteri hizmetlerimiz kapsamında olan palyaço gösteri hizmetimizde eğlence; abartılı derece makyajlı olan ve bol kıyafetler giyen palyaçonun, sahneye neşeli bir şekilde dans ederek çıkmasıyla başlamaktadır.

Daha sonra komik ve neşeli tavırları sayesinde seyircileri kendisine alıştıran palyaçolarımız; seyircileri selamlar ve yanında getirdikleri malzeme türüne bağlı olarak, sandalye kapmaca, halat çekme, yumurta taşıma, yüz boyama, çuval yarışı, don dans et, sıcak soğuk ile mizansen oynama gibi müşterilerimiz tarafından önceden talep edilebilecek ve birbirlerinden farklı olan pek çok eğlenceli etkinlikleri gerçekleştirmektedir.

Tahta Bacak Gösterisi

Eğlence dünyasının en vazgeçilmez ve ilgi çekici olan gösterilerinden birisi olan tahta bacak gösteri hizmetimiz; açılış törenleri, avmler, kortej yürüyüşleri, doğum günleri, festival, şenlik, panayır ve okul etkinleri gibi çeşitli mekan ve etkinliklerde düzenlenen bir hizmetimizdir.

Oldukça keyifli ve büyüleyici bir görsel şenlik olan gösterimiz esnasında seyirciler, sahneye yaklaşık dört metrelik boya ulaşmasını sağlayan tahta bacaklarıyla çıkan göstericilerimize şaşıracak ve nasıl ayakta durabildiklerine inanamayacak derecede şaşıracaklar.

Alanında uzman olan göstericilerimizin gerçekleştirdiği bu gösteri elbette ki sadece dengede durmak ya da yürümekle sınırlı değildir. Bir yandan tahta bacaklar üzerinde yürürken, aynı zamanda da rahatlıkla jonglörlük yapabilecek yeteneğe de sahipler.

Bu gösteriyi gerçekleştiren personelimiz, yeteneklerini canlı tutabilmek adına düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadırlar.

Sirk Gösterisi Hizmet Fiyatlarımız

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet gösteren başlıca firmalardan birisi olan Alışkan Organizasyon olarak, faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca müşterilerimizden bize pek çok konu hakkında yöneltilen çeşitli sorular ile karşılaştık.

En sık biçimde karşılaştılaştığımız sorulardan bazıları da, aralarında sirk gösterisi hizmetlerimizin de olduğu hizmetlerimizi nasıl fiyatlandırdığımızdır.

Doğruyu söylemek gerekirse buna kesin bir yanıt vermek güç ama yine de elimizden geldiğince size yardımcı olmak adına, aşağıda bu konu hakkında bir takım bilgilere yer verdik.

Her biri ortalama 6 kişiyle düzenlenen ve 1 saat 30 dakika kadar süren gösterilerimizin ücreti; paket içeriğinde müşteri talebine bağlı olarak ekleme çıkarma (revize) yapılması durumunda, 6000 ila 8000 TL arasında bir fiyata mal olmaktadır.

Her biri; okul, doğum günü partileri ya da avm gibi mekan ve etkinliklerde kolaylıkla gerçekleştirilebilecek olan gösteri hizmetlerimiz veya söz konusu hizmetlerin fiyatlandırılmaları hakkında merak ettikleriniz varsa, sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!

Sirk Gösterisi Resimler