Balon Çeşitleri

Balon Süsleme

Açılış ve kokteyl gibi partilerin olmazsa olmazı balonlar, süsleme çalışmasının ana elemanını ifade eder. Sağlam, birinci sınıf, açılış boyunca sönmeyecek ve patlamayacak derecede kaliteli balonların kullanımı ile oluşturulması gereken balon süsleme çalışmasının deneyimli ekip tarafından planlanması ve organize edilmesi, süslemenin verimliliği açısından gereklidir.Kapı, pencere, ahşap detaylar ve açılış yapılacak yerde yerine getirilecek keşif ile en doğru balon süsleme çalışmasına karar verilir, uygulama aşamasına hızlıca geçilerek, en erken süre içerisinde mekanın balonlarla eşsiz ve benzersiz bir atmosfere sahip olması sağlanır.

Özellikle açılış veya fuar gibi organizasyonlarda çokça tercih edilen zincir balon süsleme çalışması, dikkat çekici etkisi ve uygulanan yerde bir etkinliğin varlığı konusunda haber vermesi gibi yararlarıyla tercih edilir. Uygulanan mekana derinlik kazandıran ve kurumsal bir hava kazandıran zincir balon sisteminde kullanılacak renkler, düzenek ve tasarım dikkatlice planlanması gerekir. Zincir balonların tutturulması için tercih edilecek aparatların kopması veya rüzgardan zarar görmeleri gibi etkenler istenmeyen durumların ortaya çıkmasına neden olur. Açılışın veya partinin işleyişinin aksamasına neden olacak kazaların yaşanma ihtimalini en aza indirmek açısından yetkin ve deneyimli ekip tarafından zincir balon süsleme çalışmasının yapılması elzemdir.

Zincir Balon Süslemede Renk Tercihleri

Zincir balon çalışması sırasında gelişigüzel renkler tercih edilmez. Özellikle açılış gibi organizasyonlarda uygulanacak zincir balon süslemesinde, kurumsal renkler dikkate alınarak zincir balon renk seçimi yapılır ve renklerin uyumuna dikkat edilerek zincir efekti sağlayacak şekilde balonların birbirine kenetlenmesi sağlanır. Bu kapsamda, yüzlerce süsleme etkinliğini başarıyla yüklenmiş ve sonuca ulaştırmış ekibimizle titizlikle çalışır, uygulama sonrası gereken kontroller yapılarak, her detayın prosedüre uygun olup olmadığı kontrol edilir. Zincir balon süsleme çalışmasında uygulama yapılacak yere en uygun süsleme modeli belirlenir. Bu aşamada, açılış sahibinin de görüşlerine önem verilir ve müşteri memnuniyeti sağlayan süsleme yapılır.

Balon Süsleme Sanatı: Fiyonklar ve Daha Fazlası…

Doğum günleri, düğün, piknik organizasyonları, bayi toplantıları ve birçok organizasyon veya etkinlik… Her organizasyonu zenginleştirmek maksadıyla balon süsleme çalışmalarına yer verilebilir. Bu anlamda, zincir süsleme modeliyle beraber çok daha farklı süsleme tarzlarıyla mekan dekorasyonunda etkileyici görünümler elde edilebilir. Fiyonk tasarımlar, çiçek ve papyon şekline getirilen balonlardan oluşan süslemeler ve harflerden oluşan “Hoş geldiniz” yazılı birçok balon süsleme uygulamasından yararlanılarak, zengin ve gösterişli bir tasarıma yer verilebilir.

Balon Süsleme Hizmetinde Farkımız

Binlerce açılış, piknik organizasyonu ve fuar açılışlarıyla elde edilen birikim ve tecrübe, müşteri taleplerini karşılamaya dönük yaklaşımlar, hızlı ve yaratıcı çözümler. Uzman ekip tarafından sağlanılan yüksek standardı ifade eden değerlerle balon süsleme hizmeti kapsamında da profesyonel süsleme çalışmalarına yer verilir. Birinci sınıf balonlar tercih edilir, tüm detaylara hakim ekip tarafından süslemenin yapılacağı alanda gerçekleşen keşiflerle ihtiyaçlar belirlenir. Doğru bir modelleme ile göz alıcı, dikkat çekici zincir balon veya diğer balon tasarımlarıyla beraber, “açılış paketleri” ile kapsamlı bir hizmet sunulur.

Bu süreçte gereken her detay firmamız tarafından projelendirilir ve müşterimize hiçbir şekilde sorumluluk yüklenmez. Süreç içerisinde de ekstra maliyet veya daha sonra ortaya çıkarılan farklı etkinlik gibi hususlara başvurulmaz. Süreç en başından doğru şekilde planlanır ve uygulamanın olur olmasından sonra hızlıca balon süsleme çalışmasına geçilir. Müşteri odaklı çalışmalara imza atan markamız, engin tecrübe ve bilgi birikimiyle organize ettiği yüzlerce başarılı etkinlikler arasındaki yerinizi hemen alın.

Doğum Günü Balon Süsleme

Doğum Günü Balon Süsleme Alışkan Organizasyon olarak Doğum günü organizasyonu düzenlemekteyiz. Parti alanınızın a dan z ye süslemelerini ve organizasyonunu yapmaktayız. Doğum Günü balon süslemeleri olarak temanıza ideal, arzu ve istekleriniz dahilinde süslemeler yapmaktayız. Dilediğiniz balon renkleri, uçan balonlar, paptya balonlar, balondan kemerlerle dilediğiniz her yeri süslüyoruz.

Öncelik ile Parti yapacığınız alana gelerek bir keşif yapıyoruz ya da mağazamıza gelerek beraber o özel günün planını hazırlıyoruz. Parti Saat kaçta başlayacak süslemelerin kaçta bitmesini istiyorsunuz bunları beraber planlıyoruz. Daha sonra rezervasyonunuzu alıyor ve açıkladığınız gün saatde geerek süslemelerimizi yapıyor ve tam dilediğiniz saaat de balon süslemesini hazır ediyoruz. Bu sayede sizi büyük bir telaştan kurtarmış oluyoruz. Siz başka parti hazırlıklarınızı yapar iken balon süsleme ve doğum günü organizasyonunuzu gönül rahatlığıyla bize bırakıyorsunuz.

Kalpli Uçan Balon

Kalpli uçan balonlar sitemizde iki değişik şekilde yer almaktadır. Biri Lateks olan bildiğiniz standart balon, diğeri ise balon folyo olarak iki değişik türe ayrılmaktadır. Kalpli balonların her iki modelini de helyum gazı ile şişirtip uçan balon olarak kullanabilirsiniz. Uçan balon yapabilmek amacıyla içerisine helyum gazı doldurtmanız gerekir. Helyum gazını mağazamızdan ya da helyum gazı tespit edilen parti mağazaları ve balonculardan doldurtabilirsiniz.
sevgiler Günü Balon Siparişi amacıyla kesinlikle bizleri arayınız. Kalpli Uçan Balon’larımız 1.ci sınıf lateks balonlardan oluşmaktadır. Piyasadaki renki solmuş Kalpli Uçan Balonlar ile kıyaslama yapmayınız. Folyo Kalpli Uçan Balon , Uçan Balon Kalpli , Sevgiliye Uçan Balon , Ucuz Uçan Balon , Kadıköy Uçan Balon , Bagdat Caddesi Uçan Balon , Fenerbahçe Uçan Balon , Göztepe Uçan balon , Uçan Balon Servisi , Sevgiliye Uçan Balon.
Kalpli uçan balonun adresi, Uygun fiyata uçan kalpli balon çeşitleri izin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!

Balon Süsleme Resimleri

Açılış Paketleri

Ekonomik Paket

Açılış Paketleri

4500 ₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

Profesyonel Ses Sistemi
2 Adet Palyaço(Anons ve Broşür Dağıtımı)
30 Metre Balon Süsleme
Kapı Kemeri Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Zincir Balon Süsleme
Tepsi – Makas – Kurdela
2 Volkan ve 1 Konfeti

Lüks Paket

Açılış Paketleri

5000 ₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

Profesyonel Ses Sistemi
2 Adet Palyaço(Anons ve Broşür Dağıtımı)
1 Adet Karşılama Hostesi
50 Metre Balon Süsleme
100 Metre Flama Bayrak Süsleme
Kapı Kemeri Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Zincir Balon Süsleme
Tepsi – Makas – Kurdela
2 Volkan ve 1 Konfeti

Ultra Lüks Paket

Açılış Paketleri

5500 ₺

Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik gösterebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.

Profesyonel Ses Sistemi
2 Adet Palyaço(Anons ve Broşür Dağıtımı)
1 Adet Karşılama Hostesi
100 Metre Balon Süsleme
150 Metre Flama Bayrak Süsleme
Kapı Kemeri Balon Süsleme
Papatya Balon Süsleme
Zincir Balon Süsleme
Tepsi – Makas – Kurdela
2 Volkan ve 1 Konfeti