Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu çeşitleri ile birlikte sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatın. Herkesin gözü üzerinizde olsun. Düğün organizasyon çeşitleri ile birlikte birbirinden güzel harikulade bir hazırlık yapıyoruz.

Dini düğün organizasyonu konseptlerinden kır düğünü organizasyonuna kadar her alanda hizmet vermekteyiz. İslami düğün organizasyonu yine oldukça sık talep edilmektedir. Bu taleplere en hızlı ve kaliteli şekilde talep veriyoruz.

Alışkan organizasyon olarak sünnet düğünü organizasyonu hizmetimizde bulunmaktadır.  


Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Düğün organizasyon fiyatları istediğiniz konsepte göre değişiklik gösterecektir. Bazı çiftler İslami, bazıları ise kır düğünü organizasyonu isteyebiliyor. Ayrıca yemekli düğün organizasyonu talebinde bulunan müşterilerimizde oluyor.

Bu şekilde seçimler olunca hazırlık ve tasarımda farklılıklar olabiliyor. Düğün organizasyon süslemesinden sandalyesine kadar her alanda size farklı fikirler sunuyoruz.

Düğün Organizasyon Çeşitleri

Ancak son zamanlarda rustik düğün organizasyonu oldukça popüler bir hale gelmeye başladı. Aşağıda düğün organizasyonu çeşitlerini tek tek listeledik. Bura bulunan resimleri inceleyerek hangi düğün organizasyonunu yaptırmanıza dair fikir edinebilirsiniz.

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Dugun Organizasyonu

Ekibimiz program saatinden 40 dakika önce düğünün yapılacağı mekana gelir. Program için hazırlıklarını yaparlar. Düğün Sahipleri ile görüşme sağlanır. İstenilen bir şey var mı yok mu diye sorulur. Salon ise eğer ses sistemi kontrol edilir. Önceden bildirilme kaydıyla getirilen ses sistemi kurulur. Semazenlerin giyinmesi için yer hazırlanır. Son dokunuş ile misafirleri beklemeye başlarız.

Aileler uzaktan gelip birbirlerini bu mutlu günde görmek isteyip, hasret giderirler.Lakin salona geldikleri zaman da boş bir salon yerine rahatsız etmeyecek düzeyde birbirinden güzel ilahiler ve ezgiler ile karşılarız.

Daha önceden yapılan istişare sonucu seçilmiş olan bir eser ile salon girişinden içeriye alkışlarla ve coşkuyla karşılama yaparız. Programın en önemli anıdır.

Allah’a Hamd ve Peygamber Efendimize Salat ve Selam Gelen misafirlere geldikleri için teşekkür ederiz ve program içeriğini paylaştığımız bir konuşmadır.

Kuran-ı Kerimden Kısa bir aşır okumak ile “Her Programda olduğu gibi” diyerek söze başlarız. Kuran Tilaveti ile program açılışını yaparız.

Semazenlerimizin Özel hazırlamış olduğu konsept ile 20 dakika civarı sahnede yaptıkları Sema Gösterisi ile doyulmaz bir an yaşatmaktadır. Semazen sayını belirleyebilirsiniz. İster 1 semazen isterseniz 10 semazen kaç kişi isterseniz Semazen Grubumuz Dini Düğün Organizasyonu için gelecektir.

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladığımız programımızın sonunda ise ellerimizi semaya kaldırıp, çiftimizin  mutlu bir hayat sürmeleri ve gelen misafirlerimizin de ortak olmaları ile birlikte Allah’a Dua ederiz.

Sünnet Dugun Organizasyonu

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, birçok güzel organizasyonlar vardır.

Düğün salonu, havuz başı, kır konsepti ve restoran gibi birçok mekanda sünnet düğünü organizasyonu yapılabilir. Tüm masaların ve sandalyelerin giydirildiği, etrafın balonlarla ve objelerle süslendiği bir mekan çok hoş olacaktır.

Çocuğunuzun keyifle oturacağı, etrafı seyredebileceği sünnet tahtı kiralayabilirsiniz. Ya da yeniçeriler eşliğinde çocuğunuzun taşınması gibi renkli alternatifleri uygulatabilirsiniz.

Organizasyonunuzu, sihirbaz, baloncu, mısırcı, şerbetçi, pamuk şekerci gibi unsurları ekleyerek, daha eğlenceli bir parti haline dönüştürebilirsiniz. İslami bir sünnet organizasyonu isterseniz semazenler çok iyi bir seçenek olacaktır.

Sünnet düğünün de kullanılan konfeti, volkan gösterisi ve havai fişek gösterileri oldukça ilgi çekicidir. Hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için, profesyonel fotoğraf ve video çekimi de oldukça önemlidir. Tüm misafirlerinizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır.

Sünnet Koltuğu, İlahi Grubları, Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme,Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi,Sohbet Programları, Canlı Enstrumanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Mevlithanlarımızdan Sünnet Mevlüdü Hakkında Bilgi Alabilirsiniz…

Yemekli Düğün Organizasyonu

Yemekli Dugun Organizasyonu

O mutlu gün geldi çattı! Artık sevdiğiniz kişi ile tasarlamış olduğunuz muhteşem organizasyonla dünya evine gireceksiniz. Çevrenizde sizi çok seven, bu özel gününüzde desteklerini sizden esirgemeyen ve aldığı hediyeler ile size destek olan bir çok insan var! Hayatınızın bu özel anında tek konuşan konu ise yine sizsiniz! Gelinliğinizin nasıl olduğu, ne tarz bir konsept hazırladığınız ve de organizasyonunuzda misafirlerinize neler ikram edeceğiniz herkes tarafından merak ediliyor!

Öyle ki geçmişten günümüze gelenekselleşerek gelen düğün organizasyonları genellikle yemekli olarak yapılmaktadır. Böyle bir düğün planı yapılıyorsa elbette ki her yaş grubundan insanların kriterleri göz önünde bulundurularak, unutulmayacak kadar leziz bir menü oluşturulması en önemli gereksinim olacaktır.

Rustik Düğün Organizasyonu

Rustik Dugun Organizasyonu

Başlamadan önce istersen gel, rustik ne demek ona bir göz atalım: Köye ait, kırsal anlamını taşıyan rustik kelimesi, aslında rahatlığın ve doğallığın ön planda olduğu, işlenmemiş odunun mobilyalarda sıklıkla kullanıldığı bir dekorasyon tarzını ifade ediyor.

Özellikle İngiliz köy evlerinde odunun ham haliyle kullanıldığı mobilya ve aksesuarlardan ilhamını alan bu stili, kış düğünü konseptine uyarlayınca karşımıza rustik temalı düğünler çıkıyor.

Rustik tarzdaki düğünler için anahtar kelime doğallık. Ama bunun yanı sıra rustik düğünlerin, samimi, romantik ve kim ne derse desin melankolik bir düğün konsepti olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

Pastelin en güzel tonlarının kullanıldığı bu konseptte, doğal hayatı yansıtan odunlar, kuru ağaç dalları, hasır kumaşlar, saman balyaları en önemli rustik düğün malzemeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Kır Düğünü Organizasyonu

istanbul Kır Düğünü

Kır düğünü mekanları, kır düğünleri son yılların trendi… Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve aklınızda fazla bir yer yoksa, kır düğünü için tüm detaylar ve çeşitli yer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kır düğünleri diğer düğün mekanlarına göre daha samimi, doğal bir ortam yaratılmasını sağlar.

Yaz ayları geldiği zaman evlenecek olan çiftleri düğün telaşı en şiddetli haliyle sarar. Özellikle organizasyonun ne şekilde ve nerede yapılacağı çok önceden belirlenir ve büyük bir öneme sahiptir.

Son dönemlerde ise kır düğünü organizasyonu çiftlerin en çok tercih ettiği konseptler arasında yer almaktadır. Açık havada daha keyifli ve eğlenceli şekilde geçen organizasyon, gelen misafirlerin de beğeniyle karşıladığı konseptler arasında yer almaktadır.

Evlenmeyi arzu eden çiftlerin hayallerini süsleyen en güzel düğün organizasyonlar arasında kır düğünü gelmektedir.

Muhteşem manzaraya sahip özel bir alanda gerçekleştirilen kır düğünü organizasyonu İstanbul ve çevresinde yaşayan tüm çiftler adına, firmamız bünyesinde profesyonel destek ile sunulmaktadır.

Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Müşteri bize öncelikle nerede düğün yapacağına dair mekan hakkında bilgi verir. Mekan incelenir ve örnek düğün organizasyonları gösterilir. Daha sonra konsept seçimlerinin yapılabilmesi için düğün organizasyon malzemeleri seçilmesi sağlanır.

En kaliteli düğün organizasyon malzemeleri ile birlikte düğün salonu süsleme işlemi gerçekleştirilir. Konfetiler, volkanlar, balonlar, düğün giriş yolu süsleme gibi aklınıza gelebilecek tüm şaşırtıcı ve dikkat çekici süslemeler kullanılır.

Düğün organizasyonu işinde tecrübeli olduğumuzdan dolayı düğün organizasyonu fikirleri hakkında eğer kafanızda hiçbir düşünce yoksa size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hayalinizdeki düğün törenini Alışkan Organizasyon Şirketi olarak titizlikle yerine getiriyoruz.

Semazenli düğün organizasyonu da oldukça talep gören organizasyonlar arasında yer alıyor. Koronavirüs dolayısıyla çoğu çift kapalı alanlarda düğün yapmak istemiyor.

Bununla birlikte bahçede düğün organizasyonlarında yoğunluk meydana geldi. Bize gelen taleplerin çoğu bahçe ve açık alan organizasyonlarını içeriyor.

Mevlütlü düğün organizasyonu taleplerine de en iyi şekilde karşılık veriyoruz.

Hemen İletişime Geçin!