Piknik Organizasyonu

Piknik Organizasyonu

Hem eğlendirici hem de kaynaştırıcı piknik organizasyonları kurumlar, okullar, dernekler, hastane personelleri ve tüm gruplar için profesyonel şekilde planlanır ve uygulanır. Çeşitli etkinliklerle zenginleştirilen piknik organizasyonlarının kim için düzenleneceğine dikkat edilerek en doğru etkinlik planlamasına dikkat edilir. Kurumlar için grup içi iletişimi arttıran oyunlara yer verilirken, okullar için çocukların günülerlince eğlenebilecekleri oyunlara, palyaço gösterilerine odaklanılır. Profesyonel piknik organizasyonu, eğlenceli dayalı bir yaklaşımla özgün konsept ve tasarıma sahip bir şekilde uzman ekip tarafından projelendirilir.

Piknik organizasyon süreçlerinden elde edilmek istenilen yararların sağlanması noktasında düzgün bir planlamanın yapılması şarttır. Bu konuda hataya yer verilmesi halinde piknik, eğlenme ve dinlenme aracından zahmet verici bir hayal kırıklığına dönüşebilir. İnsanların piknikten beklentileri hem eğlenmek hem de iş-ev veya okul-ev arasına sıkışan hayatı monotonluktan kurtarmaktır. Bu anlamda, piknikte çeşitli etkinlik ve oyunların yer alması, pikniğe gelenlerin zamanlarını dolu dolu geçirmelerini sağlayacak en önemli detaylardan biridir.

Bu nedenlerle, piknik organizasyon hizmeti kapsamında etkinliği zenginleştirecek bir dizi etkinliklere imza atılır, onlardan bazıları şunlardır:

Eğlenceli piknik gösterileri: Palyaçodan, jongler ekiplerine, sihirbazlık gösterilerinden bubble show gösterilerine kadar çeşitli etkinliklerle piknik sürecinin çok daha renkli ve eğlenceli olması sağlanır. Piknik grubundaki yaş aralığına göre seçilecek eğlence gösterileri, unutulmaz dakikaların yaşanmasını sağlayacak bir detaydır. Piknik alanındaki eğlenceyi her an katlayacak ve heyecanı arttıracak maskot ekipleri, animatörler ve sihirbazlar sayesinde her köşesinde ayrı bir etkinlik ve gösteri yapılan bir piknik park alanı oluşturulması mümkündür.

Piknik süslemeleri: Klasik süsleme temalarından ziyade piknik alanını zenginleştirecek süsleme çalışmalarına imza atılması çok daha önemlidir. Bu anlamda, özgün bir süsleme anlayışı içerisinde piknik konseptine uygun tasarımlara yer verilmesine dikkat edilmesi gerekir. Firmamız, piknik amacına en uygun süslemeleri seçerek, harika bir piknik atmosferinin yaratılmasına imkan sağlar.

Catering yönetimi: Piknik için en ideal menü seçimi, hazırlanması ve servis gibi detayların hepsi firmamız tarafından organize edilir. Size düşen daha fazla eğlenmek ve piknikteki etkinlikleri keşfetmek için gereken enerjiyi lezzetli yemeklerden almaktır. Hiçbir aksama ve eksiklik söz konusu olmadan yeme-içme organizasyon süreci planlanır ve hatasız şekilde uygulanır.

Yöresel karnaval lezzetleri: Talep eden müşterilerin piknik alanını zenginleştirmeye yönelik tercih edebilecekleri yöresel ve karnaval lezzetleri, piknik alanının planlanan stantlarında misafirlere ikram edilir.  Maraş dondurması, gözleme, pamuk şeker, mısır ve diğer karnaval lezzetleri, doludizgin bir piknik anına imza atılmasını sağlar.

Hemen İletişime Geçin!!
Çocukların Rüyası: Şişme Oyun Parkaları

Özellikle okul, kreş veya yurt gibi kurumlara yönelik planlanılan piknik organizasyonlarında yer verilen şişme oyun parkları, çocukları gülümseyen ve en çok eğlendiren araçlardan biri olması açısından önemlidir. Çocuk sınıfına yönelik piknik organizasyonlarında en eğlendirici ve ilgi çekici şişme oyun parkları kurulur ve çocukların doyasıya eğlenmeleri için gözetmenler eşliğinde oyun parkından yararlanmaları sağlanır.

Şirket – Kurumsal Piknik Organizasyonu

Kurumsal şirket piknik organizasyonu gerçekte düşünüldüğünden daha zor bir süreçtir. Öyle ki uzun yıllardır bu tür organizasyonlaru yapan insan kaynakları yöneticileri dahi belki mesleki deformasyondan, belki de çalışanların beklentilerindeki değişimden olsa gerek yeterince takip edemediklerinden Şirket – Kurumsal piknik organizasyonlarında uygun tercihleri yapamamaktadır.

Şirketteki ekibinizle birlikte ya da çalışma dostlarınızla birlikte keyif dolu bir gün sürdürmek ve eğlence dolu anlar yaşamak amacıyla sizlere Şirket – Kurumsal piknik organizasyonunu öneriyoruz. Çoğu şirketlerin her yılda kesinlikle 1 kere düzenlediği şirket piknik organizasyonu her yıl bulunduğu gibi bu yılda bir hayli ilgi duymaktadır. Bu amaçla sizlerde şirketteki ekibinizle ya da iş dostlarınızla eğlenceli bir gün yaşam sürdürmek istiyorsanız şirket piknik organizasyonu sizler amacıyla güzel bir tercih olacaktır.

Ülkemizde kendi alanlarında ilerlemiş çoğu firma , çalışanlarına grup ruhunu aşılamak amacıyla Şirket – Kurumsal piknik organizasyonu düzenlemektedir.

Kurumsal piknik organizasyonu firma çalışanlarını ve ailelerinin bir araya gelerek birbirleriyle kaynaşmasını amaçlamaktadır. Piknikte ki bu kaynaşma sırasında şirket çalışanlarının ve ailelerinin keyifli aktiviteler ile rekabet yaşaması onların kaynaşması amacıyla önemlidir.

Kurumsal Piknik Organizasyonu , Piknik Organizasyonu konusu ile ilgili eksper kadromuzla sizlere en güzel günü yaşatmaya söz veriyoruz.

En güzel piknik menülerini ile birlikte oluşturacağımız piknik organizasyonu faaliyeti yemek ve meşrubat stantları ile şenlik alanına dönüşecektir. Piknik menüsü kahvaltı ya da brunch ile başlayıp , öğle yemeği , barbekü ve mangal şeklinde devam etmektedir.

Etkinlik alanındaki şişme oyunlar , karnaval oyunları , grup çalışması oyunları , ritim atölyesi , dans atölyesi , fotoğraf atölyesi , tarot falı , kahve falı gibi onlarca seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hemen İletişime Geçin!