Hemen Bizi Arayın : +90 [541] 883 36 87

En çok Sorulan Sorular

Günümüz şartlarında müşterilerimiz hem uygun fiyatlı hem de işini bilen bir ekiple çalışmak isterler. Bizde bu bilinçten hareketle yaptığımız işi uygun fiyatlı ve kaliteli yapmaya özen gösteririz. Bize ulaşan müşterilerimize gerekli referansları, daha önce yaptığımız işleri gösteririz. Kurumsal bir firma olarak biz günü kurtarmayı değil, müşterilerimizin takdirini kazanmayı hedefleriz. Gerek aldığımız terbiye ve eğitim, gerekse de daha önceki tecrübelerimizden edindiğimiz bilgiler, bize en güzel reklamın yaptığımız iş olduğunu göstermektedir. Dolayısıyla yaptığımız işlerde 1 müşterinin bize potansiyel olarak birden fazla müşteri getireceğinin farkında olarak işimizi yaparız.

Yaklaşık 10 yıldır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Kaliteyi uygun fiyatla yapmak ve gönüller kazanmak en büyük hedefimiz. Sosyal medya üzerinden daha önceki yaptığımız işlere ulaşabilir, referanslarımızı görebilirsiniz. Ancak bizim için bundan daha önemlisi dediğimiz tarihte ve saatte hazır bir şekilde işimizin başında olmak. Sizler tabi ki başka birisiyle anlaşabilirsiniz, ancak anlaştığınız kişi veya kişilerin son dakika gelmemesi ya da etkinlikle alakalı konuşulanın dışında eksik bir şey olması, geri dönüşü olmaz bir hataya sebep olabilmektedir. O
yüzden çalışacağınız firmanın fiyatıyla birlikte kalitesini de ivedilikle incelemenizi öneririz.

İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz. Bunun dışında bazı etkinliklerde yol ve konaklamamızın karşılanması durumunda şehir dışı hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Yaptığımız işin yerine, zamanına; işin niteliğine ve niceliğine bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir. Araştırma yapmanız durumunda aynı kaliteyi daha düşük bir fiyatla bulamayacağınızı size temin ederiz.

İş başlamadan önce anlaşılıp belli bir kapora alınır sonra iş başlar ve organizasyon faaliyeti bittikten sonra geri kalan ücretin tamamı alınır.

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen tıklayınız.

Balon süsleme organizasyonu kişilerin ya da kurumların özel günlerini daha da renkli ve eğlenceli yapan şahane organizasyonlardandır. Balon süsleme hizmeti organizasyon firmaları tarafından ince bir işçilik ve yüksek göz zevki gerektiren bir iştir.

Balon Süsleme hizmeti yapılırken önce süslemenin iç mekân mı dış mekân mı olduğu belirlenir. Ardından istenen konseptin ya da tasarımın bilgisi alınır. En sonunda da uygulama yapılacak alanın görsel ölçüleri alınıp müşteriye detaylı bir sunum yapılır. Artık adeta olmazsa olmaz bir adet halini alan bu gibi balon süsleme hizmeti alanındaki tasarımlar özel günlerimizde mutlaka bize eşlik etmektedir.

Balon süsleme hizmetinde fiyat belirlenirken yapılacak işin yeri ve zamanı öğrenilir. Ardından uygulama yapılacak alanın bilgileri alınır. Gerekli durumlarda alana gidilip bizzat inceleme yapılır. Daha sonra müşteriye alternatifli olarak görsel bir sunum yapılır. Seçilen konsepte göre fiyat belirlenir. Anlaşma sağlandığı takdirde ödemenin bir kısmı önden alınıp geri kalan kısım iş bitiminde alınır.

Balon Süsleme hizmeti hakkında detaylı fiyat bilgisi için tıklayınız.

Palyaço kiralama hizmetimiz de seçtiğiniz eğitimli ve tecrübeli animatör yapılacak etkinliğin içeriğine ve konseptine uygun olarak etkinliğinize ayrı bir renk ve hava katmaktadır. Doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, Avm vb. etkinlikler de göndereceğimiz palyaço gerekli malzeme ve ekipmanıyla birlikte çalışma saatinden önce mekânda hazır bulunmaktadır.
Palyaço ve animatör ekibimiz genellikle şunları yapmaktadır;

  • Yüz boyama,
  • Balon sosisi,
  • Oyunlar:
  • Dart oyunu,
  • Bowling
  • Sandalye kapmaca,
  • Halka

Doğum günü vb. etkinlerde maksimum 20 çocuğa 1 palyaço göndermekteyiz. Ortalama 15-20 çocuğun üzerinde sayı olduğunda ekstra palyaço ya da animatör görevlendirmekteyiz.

Bu çok fazla rastladığımız bir durum değildir. Ekibimiz alanında eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Şayet böyle bir durum karşısında palyaço, yüzüne boya sürmeden kostümü ve peruğuyla çalışmasını yapmaktadır. Bu durumun önceden tarafımıza bildirilmesi durumunda palyaço yerine kostümlü karakterlerde gönderebiliriz.

Yapılacak işin yerine ve zamanına göre fiyat belirlenmektedir. Palyaço kiralamaya ek olarak örneğin, sihirbazlı gösterisi, Bubble Show gösterisi vb. etkinliklerden oluşan bir paket istenirse fiyatlar çok daha düşük olabilmektedir.

Palyaço kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sünnet organizasyonu hizmetlerimiz dahilinde; Osmanlı tahtı, yeni çeri kostümlü askerler, balon süsleme, palyaço veya animatör, İslami sünnet organizasyonu, semazen gösterisi, tasavvuf ekibi, patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı macunu, sünnet kınası, volkan ve konfeti hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sünnet Organizasyonu fiyatları seçeceğiniz paketlere göre şekillenmektedir. Her bütçeye uygun alternatifli paketlerimiz bulunmaktadır.

Sünnet Organizasyonu hakkında detaylı fiyat bilgisi için tıklayınız.

Evet, ister yemekli ister yemeksiz, isterseniz de kokteyl tarzı alternatiflerimiz mevcuttur.

Sorularınız mı var ?

Bizimle İletişime Geçin