Şişme Oyun Parkları

Şişme Oyun Parkı

Şişme oyun parkları hakkında merak edilen oldukça önemli konular vardır. Bu ürünün ne olduğu ve nasıl çalıştığı konusu özellikle kişilerin en fazla merak ettiği konuların başında gelir.

Ürün adından anlaşılacağı üzere aslında büyük bir şişme balondur. Balon derken tabi oldukça kalın ve dayanıklı bir malzemeden bahsediyoruz. Bu ürünün içerisinde çocuklara zarar verecek herhangi tehlikeli bir detay yoktur. Tamamen şişme bir üründür ve çocuklarını güvenliğini tehlikeye atacak bir durum söz konusu değildir. Şişme oyun parkı üreticileri çocukların güvenliğini sağlamak amacı ile tüm detayları düşünmüş ve buna göre üretim yapmıştır.

Bu ürünlerin son yıllarda özel günlerde, parti ve organizasyonlarda çok fazla kullanıldığını söyleyebiliriz. Ürünün bu kadar tercih edilmesinde en önemli nedenlerden biri doğal olarak ürünün son derece güvenilir olmasıdır. Organizasyon ve partilerde çocuklar bu şişme oyun parklarında eğlenceli zamanlar geçirirken aileleri de etkinliğin tadını çıkarabilmektedir.

Şişme Oyun Parkı Ev Tipi Nasıl Olunur?

Şişme oyun parkı ev tipi olarak da üretilebilen bir üründür. Bu ürünler kişilerin bahçelerine kurularak sabit bir şekilde kullanılmaktadır. Bu da doğal olarak çocukların sürekli olarak iyi vakit geçirebilmesini sağlamaktadır. Oyun parkları üstelik tek tip olarak üretilmemektedir. Bu parklar farklı konseptlerde ve şekillerde üretilmektedir. Çocuğunuzun sevdiği bir oyun karakteri veya bir eğlence aktivitesi ürünün konseptini belirleyebilmektedir. Sizlere de çocuğunuz için en ideal olanı seçip evinizin bahçesine kurdurmak kalıyor. Sonrasında çocuğunuz için oldukça eğlenceli ve güvenilir zamanların geleceğini söyleyebiliriz.

Şişme Oyun Parkı İstanbul Firmaları

Şişme Oyun Parkları

Etkinliklerde ve organizasyonlarda kullanılmak üzere şişme oyun parkı istiyorsanız organizasyon firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir. Şişme oyun parkı İstanbul firmaları arasında yer alan bizler bu konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Sizin için son derece eğlenceli ve güvenilir şişme oyun parkları kurmaktayız. Böylece organizasyonunuzda çocukları düşünmenize hiç gerek kalmıyor. Onlar eğlenceli şişme parklarında son derece keyifli zamanlar geçiriyor.

Şişem oyun parkları ayrıca çocuklar için düzenlenen doğum günü, sünnet düğünü ve daha birçok önemli partide de kullanılmaktadır. Hatta partilerin konseptine göre ayrıca ürünler bulunmaktadır. Çocuğunuzun özel gününde sizlerde bu organizasyon ürünleri ile eğlenceli anlar yaşanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun içinde bizim gibi tecrübeli ve bu alanda yeterli deneyime sahip ekipleri tercih edebilirsiniz. Organizasyonlarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz üzerinden bizler ile irtibata geçmektir.

Şişme Oyun Parkı Fiyatları

Şişme oyun parkları ile ilgili olarak en fazla merak edilen konulardan biri kuşkusuz bu ürünlerin fiyatlarıdır. Bu ürünlerin etkinliklerde kullanılmak üzere kiralama ve satın alma gibi seçenekleri vardır. Doğal olarak ikisi arasında fiyat farkları vardır. Ayrıca ürünün büyüklüğüne ve modeline göre de fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Geçici olarak özel günlerinizde ve organizasyonlarınızda kullanmak üzere oyun parkı istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere şişme oyun parkı fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi verebiliriz. Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı organizasyon firması arıyorsanız bizler ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Şişme Oyun Parkları

Şişme Parkur Ürünlerimiz

-SURVİVOR PARKUR BOYUTLARI-

En:4m, Boy:12m, Yükseklik:3m

-TROPİKAL KAYDIRAK BOYUTLARI-

En:4M, Boy:8m, Yükseklik:6m

-PALMİYE EĞLENCE PARKI BOYUTLARI-

En:4m, Boy:8m, Yükseklik:3,20m

-FANTASTİK KAYDIRAK-

En:5m Boy:8m Yükseklik:7 m

-HAYVANLAR ALEMİ-

En:5m Boy:7m Yükseklik:5m

-KALE COMBO EĞLENCE-

En:4m Boy:5m Yükseklik:3,5m

-KEDİ COMBO ZIPZIP –

En:4m Boy:5m Yükseklik:3,2m

-TİMSAH ZIPZIP-

En:4 m Boy:5m Yükseklik:3,2m

-SİHİRBAZ KALESİ-

En:5m Boy:6m Yükseklik:3,2m

-SEViMLİ KEDİ ZIPZIP PARK-

PALYAÇO KAYDIRAK-

-DİSNEY EĞLENCE PARK-

-PALYAÇO KAYDIRAK-

-TIRMANMA KULESİ-

En:5m boy:5m Yükseklik:6m

-AİR HOCKEY-

-JETONLU HELİKOPTER-

-JETONLU ARABA-

-TRAMBOLİN

Hemen İletişime Geçin!

Şişme Oyun Parkı Resimleri