iskelede nikah

Nikah Organizasyonu

En özel günlerimizden biri olan nikah günlerimizde her şeyin mükemmel olması için yapılması gereken nikah organizasyonu hizmeti almaktır. Bu organizasyon hizmetleri sayesinde nikah gününüzde farklı konseptler ile güzel bir gün geçirebilirsiniz. Nikah organizasyonları çok çeşitli olarak düzenlenebilmektedir. Bu sebeple de aslında bu özel günlerin çok daha eğlenceli ve anlamlı olması sağlanabilmektedir. Sizlerde nikah günlerinizin çok daha eğlenceli ve keyifli geçmesini istiyorsanız bizler ile iletişime geçerek bu alanda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Nikah Organizasyonu, Evlilik kararı alındıktan sonra belkide aklınıza gelen ilk şey her şeyi tek tek sırayla gerçekleştirme olacaktır. Hazırlanan listenin en başında düğün tarihinizi saptamak ve dilediğiniz tarihte düğününüzü yapabilmek amacıyla nikah gününü alabilmek olmalı.

Düğün ve nikah tarihinize ne kadar acele karar verip işlemlerinizi başlatırsanız, düşündüğünüz tarihte nikah kıydırmanız o kadar daha kolay ve basit olacaktır.

Düğün, Organizasyon ve nikah dairelerinin yoğun bir uygulaması olduğunu ve aynı tarihte sizler gibi evlenmek isteyen bir çok çiftin daha olacağını unutmayıp ona göre hareket etmelisiniz.

Nikah günü tarihi almak amacıyla dosyanızda yer alması gereken bir takım belgeler önceden eksiksiz bir şekilde hazırlanmalıdır. Nikah amacıyla hazırlanacak evraklar arasında; nüfus cüzdanlarınızın asılları ve fotokopileri, altışar adet fotoğraf, Nüfus Müdürlüğü’nden temin edebileceğiniz medeni durumunuzu halinizi bildiren kayıt örnekleri, aile hekimliğinizden almanız gereken evlenmeye dair bir sıhhat bozukluğu olmadığını bildiren sağlık raporu en başta temin etmeniz gereken belgelerdir.

Unutmayınız ki nikah işlemleri amacıyla yukarıda bildirdiğimiz belgeler haricinde belediyelere göre farklılık gösterebilmektedir. Önceden araştırma ve incelemesini kendiniz yapmalısınız!

Düğün havasında geçen nikah töreni için… Yeni bir yaşama masal diyarında başlamak isteyen çiftler, hayallerini yakınları ile paylaşırken, masalımsı bir atmosferde nikah töreniyle evliliğe ilk aşamasını atıyor.

Yemekli düğün gerçekleştirme isteyen; fakat bütçesi elverişli olmayan çiftler için düğünleri aratmayacak özellikte, iki saat süren nikah kokteyl ile bu özel ve güzel günü unutulmaz kılıp, yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

Nikah Konseptleri

Yakın zamanda nikah töreni yapmayı düşünen çiftler için nikah organizasyonu nasıl olmalı bilgi vermek istiyoruz. Bu alanda hizmet veren önemli bir ekip olarak sizlere bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Öncelikle nikah töreninin konseptinin belirlenmesi gerekir. Dini nikah organizasyonu gibi konseptler belirlenerek işe başlanması çok daha iyi olacaktır.
  • Daha sonra organizasyonda özel olarak talep edilen bir durum var ise bu belirlenmelidir. Özellikle ayarlaması zor ve zaman alacak bir durum ise erken haber verilmesi çok daha iyidir.
  • Organizasyona kaç kişinin katılacağı önceden mutlaka belirlenmeli ve bu rakama sadık kalınmalıdır.
  • Organizasyonda çiftler ve konuklar kendilerini özel hissetmeli ve gerçekten sorun olabilecek tüm detaylar düşünülmelidir.

Nikah organizasyonu nasıl yapılır ve nasıl olmalıdır merak ediyorsanız daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Nikah Düğün Organizasyonları

Nikah düğün organizasyonları oldukça farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu konuda organizasyon firması olarak insanlara bazı seçenekler sunmaktayız. Kişilerin tercihine göre bahçede nikah organizasyonu veya farklı mekanlarda organizasyon sağlamaktayız. Seçilen mekâna göre de ayrıca uygun temalar ve etkinlikler ile nikah törenini en iyi hale getirmekteyiz. Çiftlerin sunmuş olduğumuz bu avantajlı etkinliklerden yararlanmaları için yapmaları gereken tek şey bizler ile iletişime geçmeleridir. Sonrasında nikah törenlerine ilişkin olarak tüm detayları bizler halletmekteyiz. Sizlerde bu özel gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Nikah Konseptleri, son Yıllarda düğünlerin olmazsa olması durumuna gelen; yalınlık, doğallık, sadelik ve eğlence 2020 yılının nikah trendlerine de yansıdı.

Türkiye çapında bundan sonra yalın ve sade bir düğün ardından Nikah Töreni Kokteyli yeni evlenen çiftlerin istekleri doğrulusunda daha çok rağbet görmeye başladı. Mekan olarak ta yer aramaya lüzum kalmadan belediye & nikah dairesi ortalama 2 saat yer sağlıyor. Sadece nikah organizasyonu, amacıyla gün almış çiftlere catering ve, organizasyon firmaları arasından birini tercih etmek kalıyor.

Nikah konseptlerinden, nikah şekerlerine, nikah davetiyesinden, nikah elbisesine kadar bütün detaylarda yalınlık ve doğallık göze çarpıyor. Düğün kadar abartılı ve kalabalık bir organizasyon tercih etmeyen çiftler nikah ve eğlence nikah, yemek ve içten bir eğlence şeklinde daha içten bir çevreyle organizasyonlar gerçekleştiriyor.

Özellikle catering amacıyla firmalarla anlaşırken kapalı mekanda olacaksa Kokteyli Nikah koku yapmayan menüleri seçmenizi öneriyoruz. Hem de nikah salonları meşrubat ve yiyecekler amacıyla mutfak sağlamıyor bunları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.. İstanbul’da, kokteyl ikramları konusu ile ilgili size değişik paketler sunabilecek bir çok şirket mevcut. Vaktiniz varsa catering firmaları, ile uyuşma sağlarken büro yada depolarına gider iseniz sizlere kullanılacak servis ekipmanlarını sunacaktır. Sadece kokteyl menüler için değil ikramları, gelin yolları, bistro masa süslemeleri gibi daha bir çok hizmeti yerinde inceleyebilirsiniz. Menü fiyatları, paketleri, düzenleme, örnekleri gibi bütün detayları yazılı olarak almanızda yarar sağlayacaktır.

Nikah organizasyonları çiftlerin istekleri doğrultusunda mümkün olan her mekânda gerçekleştirilebilmektedir. Evde nikah organizasyonu son yıllarda özellikle çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Daha az kişi ile evde aile arasında bu özel günlerini kutlamak isteyen kişiler genellikle evleri tercih etmektedir. Böylece çok daha samimi ve sıcak bir ortam oluşmaktadır. Birçok kişi evdeki nikahı için evini güzel bir biçimde hazırlanmasını istemektedir. Bizler de bu konuda insanlara en güzel şekilde yardımcı olmaktayız.

Kişilerin istedikleri temaya göre evlerinde özel bir hazırlık yapmaktayız. Evde her detay düşünülerek hoş bir ortam yaratılmakta ve sonuç olarak insanların bu en özel günleri son derece keyifli şekilde geçirilmektedir. Sizlerde evinizde samimi ve aynı zamanda da şık bir nikah töreni istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

istanbul kır düğünü

Düğün gibi saatler süren organizasyonlar yerine daha kısa sürede mutlu sona ulaşmak isteyen çiftler de nikah organizasyonunu tercih edebilir.

Yaz aylarında evlenecek çiftler için ed ideal olan iskelede nikah konsepti, minimal süslemelerle çok hoş görünüyor.

iskelede nikah
Rustik Nikah Konsepti

Bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan çiftler bu konsepti çok sevecek.

Deniz Kenarında Nikah Konsepti

Deniz manzarasının derinliğinde “Evet” demek isteyen çiftlerin romantik ve zarif tipine uyum gerçekleştiren bu nikahda, Vintage tarzda sandalyeler, aynı tonlarda çiçeklerin kullanıldığı bu konsepti beğendiysen firmamız ile iletişime geçebileceğinizi unutmayın! 

Renkli Nikah Konsepti

Doğanın içinde, kır bölümünde nikah töreni yapacak çiftlerin ilgini çekecek cıvıl cıvıl bir konsept var sırada. Rengarenk süslemelerin kullanıldığı bu konsepti beğendiysen iletişime geçebilirsiniz.

Kış Temalı Nikah Konsepti

Mevsimin ruhunu düğününe taşımak isteyen, kışın evlenecek olan çiftlerin tercihi kapalı mekanlara yapılan kış nikah konsepti oluyor.

Sade Nikah Töreni Konsepti

Sadelikten hoşlanan çiftler, Organizasyonumuz doğrulusunda hazırlanan, şeffaf sandalyeler, beyaz çiçekler gibi zarif dekorasyon ögelerinin kullanıldığı bu konsepti tercih edebilir.

Nikah Organizasyonu İstanbul Firmaları

Nikah organizasyonlarında göre alan firmamız Nikah organizasyonu İstanbul firması denildiğinde akla ilk gelen ekiplerden biri olmaktadır. Bunun en önemli nedeni daha önce insanlara bu özel günlerinde en iyi şekilde eşlik edebilmiş olmamızdır. Bizler insanların en mutlu günlerinde hiçbir sorun çıkmaması ve her detayın özenle hazırlanmış olması için hizmet veriyoruz. Bu yüzden de bölgede en fazla sevilen ve tercih edilen firmalardan biri olmaktayız. Sizlerde bu alanda en iyi ekipler ile çalışmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sonrasında da en özel gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Nikah Organizasyon Fiyatları

İstanbul’da kına organizasyon hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken iyi bir firma bulmaktır. Bizler bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak hizmet veriyoruz. Bu organizasyon hizmetinin fiyatlarına gelecek olursak. Nikah organizasyon fiyatları seçilen temaya ve genel olarak organizasyonun nerde, nasıl yapılacağına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple de aslında sizlere buradan net bir rakam vermemiz zordur. Öncelikle bizleri ziyaret ederek nikah töreniniz için istediğiniz temayı ve ayrıntıları görüşmeniz gerekmektedir. Ondan sonra ancak sizlere net bir fiyat bilgisi vermemiz mümkün olacaktır.

Nikah organizasyonu için iyi bir firma arıyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bizler bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi ekiplerden biri olmaktayız. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Birkaç Nikah Organizasyonundan hizmet alırsanız birtakım aksilikler yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzde sizlerin bütün talepleri tarafında çalışma gerçekleştirecek, bir tane  nikah organizasyon firması ile çalışmanız konusunda tavsiyemizi verelim.

Gerçek şıklığı en başta Kokteyl Tarzı Nikah Organizasyonları gerçekleşirken bistro masaların örtüleri ve üstündeki dekorasyon süsleri gösterir. Renk seçimlerinizi ona göre yapmalı ve daha evvelden yapmış bulunduğuz organizasyon çalışmalarını görmelisiniz.

Esasında sizin amacıyla bunları basitçe sağlayacak yanı Nikah Kokteylinde neler ikram edilir, bu hizmeti paket fiyatları nelerdir, şeklinde sorularınıza cevap verebilecek bir organizasyon şirketi bulmanızdır.

Tecrübeli bir organizasyon şirketi ile görüşürseniz sizin adınıza bütün hizmeti gerçekleştirebilir.

Anlaşma yapmadan evvelde bizimde yapmış bulunduğumuz hizmetleri, organizasyon firmaları arasından tercihizi yapmadan incelemenizi ve bizden de fiyat almanızı tavsiye ederiz!

Hemen İletişime Geçin!