Hemen Arayın Bize Ulaşın
tahtabacak tahta bacak jonglör sirk sirk gösterisi sirk ekibi kangurubacak kanguru bacak

Tahta Bacak

 

Babil dizisinin 10. Bölümünde biz yani Alışkan organizasyonun da yer aldığı tahtabacak ile yer aldık. Beraber çalıştığımız bu zaman diliminde hem sempatik olup hem de profesyonel bir iş çıkarttık.

Babil dizisinin 10 bölümünde 54 saniyelik bir kısmında labut çevirme ile meydana gelen gösterimizi sunmaktayız. Bununla beraber sadece labut çevirme değil köpük gösterisi ile de boy göstermiş bulunmaktayız.

Babil gibi profesyonel bir dizi, çekimlerine de Alışkan Organizasyon gibi bir firma ile çalışıp bize de bu imkanı sundular.

Bir yerde tahta bacağın labut çevirmesi, köpük showlar ile yapılan gösteriler ve de 3 top çevirme ile sunulan gösterilerin de insanların izlemesi ve bu izleyenlerin arasında da İlay’ın (Birce AKALAY) da o gösterinin yapıldığı yerden geçip, bir çiftin tahtabacak ile fotoğrafını çekmesi ile gösteriyi izlemesi gibi dizinin  54 saniyelik bir bölümünde yer aldık.

Alışkan Organizasyon bu şekilde daha birçok etkinliklere giderek çeşitli organizasyonlar sunmaktadır.

Bunlardan biri ve çoğu etkinliklerin kapladığı organizasyonlarımızdan biri de doğum günü organizasyon şirketleri arasında Alışkan Organizasyon da yer alır.

Tahta ve Kanguru Bacak

Alışkan Organizasyon daha bunun gibi çeşitli faaliyetler içerisinde yer aldı. Her yaşa hitap eden doğum günü organizasyonlarının yanında çeşitli piknik organizasyonlarını işini de ele aldı ve her organizasyonda gösterdiği başarıyı da bu şekilde gözler önüne tekrar sermiş oldu.

Bizler yani Alışkan Organizasyon işlerini aşkla yapan ve son derece profesyonel insanlar ile bir ekip olarak çalışmaktayız. Sizlerin istediğiniz organizasyon ve parti organizasyonlarınız gibi çeşitli aktiviteleri hayallerinizin bile ötesinde sunmaktayız.

Bunların yanında organizasyonunuzu neşelendirmek amaçlı çeşitli aktiviteler de yapmaktayız. Palyaço kiralama ve Jonglör da bunlardan birisidir.
Sadece  böyle eğlence amaçlı organizasyonlar değil, kimi zaman da açılış organizasyonları ve mezuniyetler gibi daha resmi işlerin de organizasyonlarını yapmakta görev almıştır.

Hatta kimi zamanlar da evlilik tekliflerin düzenlenmesinde de yer aldık. Sizler nasıl bir evlilik teklifi etmek istediğinizi anlatıyorsunuz ve bizler de gerçekleştiriyoruz.

Tahtabacak

Doğum günleri eğlencesiz, gösterisiz ve tabi ki oyunsuz olmaz. Bunun için önleminizi alın ve önceden harekete geçin.

Palyaço ve animatör olarak organizasyonumuzda yer alan bütün arkadaşlarımız, ilk olarak çocuklarımız amacıyla oluşturulan organizasyonda neşe ve heyecanı arttırmakta, çocukları beraber oynayacağı oyunlar ile birbirleri ile kaynaştırmaktadır.

Yüz boyama anti alerjik boyalar ile yapılmaktadır. Sosis balondan değişik figürler yapılarak her gelen davetliye dağıtılır. Sizlere mekan, ikram, palyaço, animatör, oyuncak ve süsleme konusu ile ilgili tam yardımcı olmaktayız.

Sihirbaz gösterisi,Bubble Show, bilim deneyleri, şişme oyun parkları, tahtabacak, jonglör ya da tiyatro oyunlarımızı  organizasyonunuza dahil edilebilir doğum günü partinizi unutulmaz yapabiliriz.

Hokkabaz

Bir kişinin ikiden fazla nesneyi elinde hareket halinde tutabilen kimseye denir. Kimi zaman üç nesne ile kimi zaman 10 nesne ile yapılan bir eğlence aktivitesidir. Anlatıldığı gibi kolay olmayıp, Jonglör büyük bir dikkat ve emek gerektirir.

Daha bunun gibi bir çok aktiviteyi organizasyonunuzda bulundurabilir hatta pamuk şeker makinesi kiralayıp farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Sizler sadece hayal edin ve gerisini bizlerin sihirli dokunuşlarına bırakın. İnanın pişman olmayacaksınız.

Sizler de organizasyonunuzun hayallerinizin de ötesinde bir organizasyon olmasını istiyorsanız eğer dilerseniz whatsapp ve web sitemizden dilerseniz de telefon numaramızdan arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bununla birlikte yüz yüze bir iletişim için de İstanbul da bulunan firmamıza gelip bir çayımızı içebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!

Tahta Bacak Resimler