Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

 

Uzun süreler boyunca hayal ettiğiniz gibi bir düğün gerçekleştirme amacıyla uğraşırsınız. Fakat hayallerinize ulaşabilmeniz amacıyla sistemli bir şekilde hareket etmeniz gerekir.

Düğün organizasyon şirketleri, bir düğünü baştan sona sistemli hale getiriyor. Düğün sahiplerine sadece kıyafetlerini giyip, düğüne konuk gibi gitmek kalıyor.

Düğün organizasyon firmaları, hayalinizdeki düğünün mükemmel ve en ince ayrıntısına kadar profesyonelce düşünülmüş olması amacıyla hizmet veren, sektörde tecrübeli ve tecrübeli ekiplerden meydana gelen firmalardır. İyi bir düğün organizasyonu firması menüden masa düzenine, mekan dekorasyonundan sahne ışıklandırmasına, konseptiniz için en ideal düğün orkestrası ve düğün fotoğrafçısının organize edilmesine kadar her hususta hizmet verir. Bu alanda hizmet veren düğün organizasyon firmaları arasından size en ideal firmayı saptamak ve konseptinizi en iyi anlayan firma ile çalışmak çok önemlidir.

Düğün ve Davet organizasyonlarınız amacıyla başta İstanbul olmak üzere sizlere tecrübeli ekibimiz ile süsleme, düğün ekip-ekipmanları temini ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Aklınıza ilk olarak sandalye masa kaplamaları ve şamdanlıklar gelse de düğün organizasyonu süslemelerden ibaret değildir. Çiftlerin birbirine kendileri ile ilgili soru sorarak eğlendikleri düğün organizasyon oyunundan karaokeye kadar çoğu aktiviteyi kapsayabilir.

Hayatınızın en özel, anlamlı ve en güzel günlerinden biri olan düğün gününüzde, düğününüzü organizasyon hizmetlerimiz ile çok daha güzelleştirebilirsiniz. Düğün Organizasyonları amacıyla şık düğün süslemeleri, ekipman ve süsleme malzemeleri temini, detaylı uygulamalar. Masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu süslemesi, gelin-damat masası süslemesi, düğün organizasyonu mekanı amacıyla etraf süslemeleri, volkan ve konfeti uygulamaları. Masa üstü düğün süslemeleri, Masa üstü amacıyla detaylı masa örtüleri ve dantel kapak, canlı çiçek masa parterleri, suni ve canlı çiçekli şamdan modelleri. Organizasyon yeri olarak belirlediğiniz mekana ideal şekilde süslemeler yapabilir, sizi kendi davetinizde birer davetli olarak ağırlayabiliriz.

Düğün organizasyon firmaları ile çalışarak gözünüzden kaçabilecek ince detayların profesyonelce düşünüldüğünden ve yapıldığından emin olabilirsiniz. Oluşabilecek problemlerin süratli ve organizasyonunuzu etkilemeyecek şekilde çözülebileceği güvencesiyle stresinizi azaltabilirsiniz. Unutmayın; düğün organizasyon firmaları hayalinizdeki düğünün mükemmel olması amacıyla her şeyi düşünür. Böylece siz sadece mutluluğunuza odaklanırsınız

Kusursuz bir düğün daveti amacıyla profesyonel bir çalışmanın lüzumlu olduğunu ön görü edersiniz. Ömrünüzün heyecanlı ve unutulmaz olan bu anlarını mükemmel bir şekilde organize edebilmek amacıyla destek alabileceğiniz düğün organizasyon firmaları bulunmakta. Masaların düzeni, sandalyelerin giydirilmesi ve süslenmesi, düğün davetiyeleri, nikah şekerleri, ses ve ışık düzeni, çiçekler gibi derhal her hususta tecrübeli ekipleri ve şık, her bütçeye ideal dizaynları ile organizasyon firmaları sizin yardımınıza koşuyorlar.

Dügün Organizasyonu,her vakit en iyisi olmalıdır,yapılacak dügün süslemesininde eksiklerin telafisi olmayacaktır,Alışkan Organizasyon olarak sizlere mükemmel ve en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize bir borç biliyoruz.Dügün Organizasyon Şirketleri sizin için en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermek amacıyla çalışacaklardır,sizler ise en iyi hizmeti sizlere sunabilecek Organizasyon Firması ile çalışacaksınızdır.

Sizlere mükemmel hizmet vermeye söz veriyoruz.

Düğün Organizasyonu Mekan Seçimi

Düğün yerlerine baktığımızda karşımıza çok sayıda alternatif çıkıyor. Bu mekanlar; kapasiteleri, süslemeleri, fiyatları ve tarzları bakımından birbirinden ayrılıyor.

Doğru seçilmeyen mekânlar ne yazık ki, düğün saatinde genç çiftlerin güzel anlarını olumsuzluklarla bozabiliyor.

Mekân sahipleri ve düğün organizasyonlarıyla en çok 1 sene, en az ise 6 ay öncesinden anlaşılması gerekiyor. Peki, niçin bu kadar evvelden anlaşmak gerekiyor? Eğer düğününüzü büyük şehirlerde gerçekleştirmeyi planlıyorsanız, ortalama her sene yüz binlerce düğünün yapıldığını belirtmemiz gerekiyor. Bu düğünler amacıyla hafta sonu, bayramlar, tatiller vs. gibi konular sınırlandırma ve yoğunluklar getirebiliyor. Bu sebeple her şeyi en ince ayrıntısına kadar konuşarak, bu önemli organizasyonu önceden planlamak çok önemlidir.

Mekân seçimindeki birtakım mühim detaylar;
Davetli sayısı,
Hayallerindeki konsepti karşılayacak olması,
Düğünün uygulanacağı mevsim,
Ani hava değişimlerinde çözüm önerisi ve
Size iptal olanağı sunması

DÜGÜN KONSEPTLERİ

Gerçekleştirilecek düğün organizasyonunda tema belirlemek, süslemenin nasıl gerçekleşebileceği ve hangi renklerin seçilebileceği gibi detaylar çiftlere basitlik sağlayacaktır. Genellikle son dönemlerde çiftler düğünleri ile ilgili konsept saptadıktan sonra bu konsepti düğün ile ilgili başta davetiyeler olmak üzere pek çok değişik alanda kullanıyorlar. Romantik, retro, modern, deniz esintileri gibi onlarca değişik konsept şimdilerde çiftlerin dikkatli bir şekilde inceledikleri konseptler ortamında yer almakta. Çok çok rizikoya girmek istemeyen çiftler, classic tarzdaki düğün temalarını basitlikle seçebilirler. Temanın belirlenmesinin ardından sonra da sıra mekanın nasıl süslenmesi gerektiğine geliyor.

Düğün Organizasyonu Süslemeleri

Düğün süslemeleri belirlediğiniz konsepte ve tarzınıza en ideal şekilde yapılmalıdır. Son dönemlerde düğün mekanlarında, doğayla iç içe konseptler sık sık tercih ediliyor. Bohem, rustik tarzdaki süslemeler ise son dönemler de çiftlerin ilgi odağı olmuş durumda.

Ancak bu doğanın ön planda bulunduğu süslemeler daha çok açık alan mekanlarına uyum sağlıyor. Otel ya da tarihi mekan gibi düğün yerlerinde; kristal şamdanların, lilyum tipinde çiçeklerin ve geometrik aksesuarların kullanıldığı süslemeler tercih ediliyor.

Davetlilerinizin oturduğu sandalye ve masaları konsepte ideal olarak çiçek ve tül süsleme ile özelleştiriyoruz. Şamdan ve suplalarla organize ettiğimiz yemek masalarını, detaylı çiçek aranjmanları ile de renklendiriyoruz. Gerbera çiçekleri, lavantalar, yediverenler ve detaylı çiçeklerle, konsepte ideal renklerde süslemeler yapıyoruz.

Düğün Organizasyon Fiyatları

İsteme, söz, nişan bitti sıra geldi düğün organizasyonuna. Hayalinizde nasıl bir konsept var etkinlikte neler istiyorsunuz süslemeler, eğlenceler, ikramlar nasıl olmalı bu soruların cevabını verip bütçe planlaması gerçekleştirme amacıyla düğün organizasyon fiyatları ve isteklerinizi yer getirebilecek bir firma araştırıyorsunuz.

Alışkan Organizasyon olarak süsleme, kiralama, ekip ekipman temini ve catering hizmetlerine kadar çoğu hususta sizlere profesyonel ekibimizle hizmet etmek isteriz. Dilediğiniz tarz ve konsepti düğün organizasyonu örnekleri durumunda hazırlayıp düğün evveli mini sunumlar yaparak karar vermenize yardımcı olabiliriz.

Düğün Organizasyonların da Nelere Dikkat Edilmeli ?

Düğün organizasyonu sırasında yaşanabilecek aksiliklere karşı her vakit ikinci bir plan olması gerekir. Aynı vakitte en çok ilgili ve dikkatli olmanız gereken konular gerilim yapmamak ve rahat hissetmektir.

Düğün organizasyonu amacıyla kullanılacak malzemeler kesinlikle görülmelidir. Yani düğün günü masalarda niteliğini hiç beğenmediğiniz bir şamdanla karşılaşmak istemezsiniz. O amaçla servis tabaklarından kullanılacak dekoratif lambalara kadar her ayrıntıyı incelemenizi öneririz.

Anlaştığınız organizasyon firmasıyla eskiden birkaç kez toplantı yapmalısınız. Düğününüzde çalacak olan müzik grubunun tipi size yakın mı? Çalgısız çengisiz düğün organizasyonu yapacaksanız DJ performansı nasıl? Düğün masalarının süslemeleri nasıl olacak? Gün ortamında saat kaçta düğün mekanını süslemeye başlayacaklar? Sizinle düğün gününde ilgilenen bir ekip olacak mı? Bunun gibi çoğu konuyu firma yetkilisine sorabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir