Hemen Arayın Bize Ulaşın
Şişme oyun modelleri Şişme oyun fiyatları Şişme havuz oyuncak

Şişme oyun modelleri

Şişme oyun modelleri

Şişme oyun modelleri çocuklar için üretilen bir oyun alanıdır. Çocukların hem eğlenip hem öğrenme açısından bu oyunların çeşitleri de bulunur. Bunlardan birisi de şişme oyun parkıdır. Kullanışlı ve çocuklar için eğlenceli olma açısından bu oyun parkı ebevenylerin en çok tercih ettiği oyun alanlarından biridir. Görsel olarak göze hitap eden,boyut olarak çeşitleri bulunan bu oyun parklarının arasında en kullanışlısını alarak tercihinizi yapabilirsiniz. İçlerinde renkli topların da bulunduğu oyun parkları veya sulu oyun parklarını da tercih edebilirsiniz. En çok yaz aylarında tercih edilen sulu oyun parkları ise en çok beğenilen oyunlar arasındadır. Sulu kaydırak oyuncaklar çocuğunuzu sanki akvaryumdaki kaydırakdaki gibi hissettirecek ve çok eğlendirecektir. Kurulumu basit olan bu oyun parklarını,seyahatlerde de yanınızda taşıyabilirsiniz. Çocuğunuz yüzme bilmiyorsa,bu oyuncak sayesinde öğrenmesi mümkün olacaktır. Renkli olduğu için her oyun alanına ayrı bir güzellik ve şıklık katacaktır. Hem boyutuyla hem de eni ile çok rahat bir üründür. Çocuğunuz oynarken ,güvenli olması için çitlerle çevrilmiştir. Böylelikle çocuğunuzda düşme tehlikesi paniği yaşamazsınız. Kaliteli ve dayanıklıdır. Rahat ve konforlu olduğu için her yere ve alana yanınızda götürebilirsiniz. Geniş olduğu için de her çocuğun oynaması için uygundur. Bahçelerde veya balkonlarda kullanabilirsiniz. Farklı modelleriyle çocuklara hitap eden oyun parklarının arasında küçük çocukların da oynayabileceği oyuncaklar vardır. bunlardan biri ise trambolin modeldeki oyuncaktır. Bu trambolin modeldeki oyuncak ile çocuğunuz kendini lunaparkta gibi hissedecektir.

Şişme oyun fiyatları

Şişme oyun modelleri Şişme oyun fiyatları Şişme havuz oyuncak
Şişme oyun modelleri

Şişme oyun fiyatları eğlenceli olması ve çeşitleriyle değişiklik göstermektedir. Bu şişme oyun parçasını alarak da çocuğunuzu mutlu edecektir. İçinde birçok aparatının bulunduğu bu oyun parkları oldukça kullanışlı ve yanınızda her yere götürebileceğiniz bir üründür. Denize girerken de kullanıma uygundur. Denizde teknenin arkasına bağlayıp da eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sadece çocuklar için değil büyük ebevenyler için de uygundur. Güvenlik sistemiyle sizin ve çocuğunuzun düşmemesini sağlamaktadır. Eğer su sporlarını seven bir bireyseniz bu oyun modeli tam size göredir. Pratik kurulumuyla her ortama uygundur. Genel olarak 1 yaş üstü çocuklar için uygundur. Şık ve kullanışlı tasarımıyla plajda vazgeçilmeyen oyunlarınızdan biri olacaktır. Önemli olan bütçenize uygun bir oyun modeli bulmaktır. Sağlıklı ve doğal malzemelerden üretilen bu ürün çocuğunuz için iyi bir seçimdir. Sadece oyun değil,şişme yatak gibi çeşitleri de mevcuttur. Yatak olan çeşidinin ise çift kişilik ve tek kişilik ürünü vardır. su ile kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Su geçirmez ve oldukça kullanışlı olan plastik oyun ürünleri çok rahat bir yapıya sahiptir. Unicorn temalı oyuncaklar genel olarak 3 yaş çocuk grubu için idealdir ve aynı zamanda da sevdikleri bir oyuncak ürünüdür. Aynı zamanda bu oyuncaklar çocuğunuzun öğrenip gelişmesini sağlamaktadır.

Şişme havuz oyuncak

Şişme havuz oyuncak sayesinde artık yaz aylarında her gün denize gitmeye gerek kalmıyor. Bu su oyuncağı sayesinde artık evinizde de deniz keyfi yaşayabilirsiniz. Su havuz oyuncakları zevkinize uyum sağlayacak kadar zengin çeşitliliğe sahiptir. Evinizin her köşesine uyum sağlayacak çeşitleri de mevcuttur. Dilerseniz bahçenize,evinizin içine,odanıza bile koyabilirsiniz. Küçükler kadar büyüklerinde ilgi gördükleri havuz modelleri vardır. böylelikle sizde su keyfinizi her yerde yaşayabilirsiniz. Küçükten büyüğe herkesin zevkine uygun havuz modelleri sayesinde her an su keyfini yaşabilirsiniz. Katlanabilen çeşidiyle de her an her yerde yanınızdadır. Yaz aylarında balkonunuza da havuz modellerinden birini alıp evinizde de keyfini sürdürebilirsiniz. Çeşitleri ve boyutlarıyla da fiyat farklılığı gösterebilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir