Hemen Arayın Bize Ulaşın

Yazlık Kına ve Nişan Elbisesi Modelleri

Yazlık Kına ve Nişan Elbisesi Modelleri

Yazlık Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına gecelerinin geleneksel elbiseleri olan bindallılarda birbirinden farklı ve şık tasarımlar yer almaktadır. Yazlık kına gecesi elbise modellerinde genellikle açık renkler kullanılsa da bindallıların renkleri yıllardır değişmemekle birlikte geleneksel kıyafet olarak kına gecelerinde yerini korumaktadır. Bindallı tasarımları arasında yer alan özellikle Osmanlı motifleri ile süslenmiş olan elbiseler oldukça moda. Bu elbiseler ile şıklığınızı yansıtırken aynı zamanda tarihin eşsiz dokusunu da canlandırmış olacaksınız.

 Yazlık kına gecesi elbise modellerinde bindallı giymek istemeyen kadınlar için de normal elbiselerde farklı modeller ve tasarımlar yer almaktadır. Kadınların yazlık elbiselerdeki tercihleri genellikle açık renklerden yana olmaktadır. Bu elbiselerde sade veya oldukça hareketli elbise modelleri bulabilirsiniz. Yazlık kına gecesi elbise modellerinde en çok tercih edilen tasarımlar ise zarif taş detaylı ve payetli elbiseler olmaktadır. Bu elbiselerde genellikle elbise sade seçilerek sizlerin güzelliğini ön plana çıkaracak olan tasarımlar yer almaktadır. Herkesin bedenine uygun bir model ve tasarımı bu yazlık elbise modellerinde bulabilirsiniz. Bu elbiselerde sıklıkla kullanılan tasarımlar arasında straplez elbiseler ve kayık yaka elbiseler olmaktadır. Özellikle kayık yaka elbiselerde yer alan işlemeler sizlere hem narin hem de zarif bir görünüm kazandıracaktır.

Yazlık aylarında yapacağınız kına gecelerinde en çok ilgi çeken ve güzelliğiyle göz kamaştıran isim siz olmak istiyorsanız siz de kendiniz için en uygun olan elbiseyi tercih edebilirsiniz.

Yazlık Nişan Elbisesi Modelleri

Nişan törenini yaz mevsiminde yapacak olan gelin ve damat adayları için hem şık hem de renkli birbirinden şık ve uyumlu nişan kıyafetleri bulunmaktadır. Bayanlar her özel organizasyonda olduğu gibi kendi nişan organizasyonları için de bir hayli özenli giyinmek ve en güzel olmak isterler. Onlar için elbise reyonlarında hem renk olarak hem de tasarım olarak binlerce çeşit elbise yer almaktadır. Bu elbiseler arasında karar vermek için ise öncelikli olarak nişanın ev ortamında mı yoksa açık bir ortamda mı yapılacağı kararlaştırılmış olmalıdır.

Yazlık nişan elbisesi modelleri denildiğin de sizlerin de aklına gelmiş olduğu gibi renk cümbüşü sizleri beklemektedir. Her renkten ve farklı tasarımlarda elbiseleri bulabileceğiniz yazlık nişan elbisesi modelleri arasında her kadının zevkine ve tarzına hitap edebilecek olan birbirinden değişik ve güzel desenli – işlemeli – dantelli – kesimli tasarımlar yer almaktadır. Yeni sezonda en çok tercih edilen nişan elbisesi tasarımları ise balık elbise modelleridir. Bu elbiseler birkaç sezondur oldukça moda. Fakat yeni sezonda bu elbiselere kısa kuyruklar da eklenerek farklı bir görünüm kazandırıldı. Bu hali ile kadınların gözdesi olan yazlık bu elbiselerde parlak veya mat renkleri de bulabilirsiniz.

Ev ortamında yapacağınız bir nişan organizasyonu için straplez veya kalp yakalı uzun yazlık nişan elbisesi modelleri’ni tercih edebilirsiniz. Bu elbiseler sizleri olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecek ve daha zarif görünmenizi sağlayacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir