Ben Farklıyım Diyenlere Farklı Nikah Davetiyeleri ve Şekerleri

Ben Farklıyım Diyenlere Farklı Nikah Davetiyeleri ve Şekerleri

Farklı Nikâh Davetiyesi Modelleri

Düğün organizasyonları için en önemli hususlardan biri de konukların nasıl davet edileceğidir. Eşi dostu en güzel şekilde haberdar etmek ve onlara kendilerini özel hissettirmek için birbirinden farklı yöntemler seçilebilir. Düğün bazında bakıldığında bu yöntemlerin başında davetiyeler gelmektedir. Davetiyeleri bir kâğıt parçasından daha fazlasına dönüştürmek için birbirinden farklı nikâh davetiyesi modelleri bulunmaktadır. Birçok gelin ve damat adayı düğün telaşı ile bu konuda fazla özenli davranmamaktadır. Davetiye seçimi için zamanı kısıtlı olanlar için birkaç farklı nikâh davetiyesi modellerini araştırdık ve aklınızda bir fikir oluşturmalarını sağlamalarını umuyoruz.

Sıradan davetiyelerin birçoğu gerekli bilgi alındıktan sonra çöp olmaktadır. Sizin davetiyenizin de aynı kaderi paylaşmasını istemiyorsanız, davetlilerinizin de beğenebileceği ve farklı alanlarda kullanabilecekleri farklı nikâh davetiyesi modellerini tercih edebilirsiniz. Bu davetiyeler arasında sizlere hitap edeceğini düşündüğüm en kullanışlı davetiye kutu şeklinde olan davetiyeler olmaktadır. Bu davetiyeler çeşitli figürlerle süslenerek sizi anlatır hale getirilebilir. Bu kutuların içinde minik bir kâğıtta düğün yeri ve saatini belirtebilirsiniz. Ayrıca kutu içine minik ikramlarda koyarak konuklarınızı mutlu edebilirsiniz ve onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz.

Farklı nikâh davetiyesi modellerinde beğeneceğinizi düşündüğüm bir diğer tasarım ise ayraç olarak da kullanılmaya olanak sağlayan hoş ve zarif tasarımlı davetiyeler olmaktadır. Bu davetiyelerde gerekli bilgi için küçük bir alan ayırabilir ve geri kalan kısmında onlara sizi hatırlatacak figürlere yer verebilirsiniz.

Farklı Nikâh Şekeri Modelleri

Nikâh şekerleri, düğünüze gelerek renk katan konuklarınıza düğünü hatırlatacak olan değerli hediyelerdir. Konukları için her şeyin en güzel olmasını isteyen düğün sahipleri de bu şirin ve özel hediyeler konusunda özenli davranmak istemektedir. Nikâh şekeri tercihini sıradan şekerler yerine daha farklı ve akılda kalıcı yapmak isteyenler için birbirinden farklı nikâh şekeri modelleri bulunmaktadır. Piyasada yer alan nikâh şekeri tasarımcılarının sizler için özel olarak tasarladıkları şekerlere sizler için göz attık ve bunların arasında en ilgi çekici olanları sizler için derledik.

Adı her ne kadar nikâh şekeri olsa da genellikle yenilmeye müsaade etmeyen bu şekerlerde farklı modeller ve aksesuarlar yer almaktadır. Bunların arasında nikâh şekeri olarak adlandırılan fakat şekerle uzaktan yakından alakası olmayan aynalı nikâh şekerleri bulunmaktadır. Minik aynaların üzerinde gelin ve damadın isimlerinin ve nikâh tarihinin yazılı olduğu bu şık ve özel hediyeleri farklı nikâh şekeri modelleri listemizde ilk sıraya ekledik. Farklı nikâh şekeri modelleri listemizin ikinci sırasında ise sabun şekerler yer alıyor. Elbette bu şekerlerin de şekerle bir alakası yok. Hoş çiçek kokularını sizlere yansıtan bu sabunlar minik kese torbalar içerisinde sunulmaktadır. Bu torbaların üzerinde de gelin ve damatla ilgili şirin bir figür bulunmaktadır ve onların isimleri yazmaktadır.

Bunlar ve daha birçok farklı nikâh şekeri modelleri ünlü firmaların tasarımları aracılığı ile sizlere sunulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir