ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA HAKKINDA

ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA HAKKINDA

ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA, Şişme oyun parkları, oyun parkı kiralama, Şişme Oyun Parkı Çeşitleri,
Şişme Oyun Parkı

Şişme oyun parkları adından da anlaşılacağı üzere normal bir oyun parkının tamamen şişme olarak yeniden hayata geçirilmiş halidir. Demir, ahşap gibi sert cisimler bulundurmamasından dolayı çocuklar için daha güvenli bir oyun alanı sunmaktadır. Günümüzde alışveriş merkezlerinde çoğunlukla bulunmakla birlikte özel günlerde de kullanılmaktadır.

Şişme Oyun Parklarının Avantajları Nelerdir?

ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA, Şişme oyun parkları, oyun parkı kiralama, Şişme Oyun Parkı Çeşitleri,
Oyun Parkı Kiralama

Şişme oyun parkları istenilen yere taşınabilen çoğunlukla tek bir kişi ile kurulabilen eğlence parkurlarıdır. Kurulacak olan zemin seçildikten sonra zemine açılarak motorunu bağlamak suretiyle kuruluma hazır hale gelirler. Şişme oyun parkları büyüklüğüne göre blowerler sayesinde 2-30 dakika arasında şişer ve kullanıma hazır hale gelirler. Takılmış olan blowerler şişme oyun parklarının kurulu olduğu sürece takılı kalır ve kullanım sırasında eksilen havayı tamamlar. En büyük avantajı ise çocukların gönüllerince oynarken, kendilerini yerden yere atarken hiçbir şekilde yaralanmamalarıdır. Ailelere sorulduğunda gelen dönütlere göre ailelerin en çok güvendiği ve içlerinin rahat olduğu oyun alanlarından biri şişme oyun parklarıdır. Sizlerde özel günlerinizde şişme oyun parkı ayrıcalığına sahip olmak istiyorsanız oyun parkı kiralama seçeneğimizden yaralanarak güvenilir ve eğlenceli oyun parklarına ulaşabilirsiniz.

Şişme Oyun Parkı Çeşitleri

Şişme oyun parklarının birbirinden farklı renk seçenekleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Kız erkek fark etmeksizin çocukların zevkle oynadığı oyun parkları çeşitlerinden bahsedelim. Kaydıraklı şişme oyun parkı, ejderha şişme kaydırak, şişme muz banana, lego şişme kaydırak, şişme dart, şişme top havuzu, şişme su oyun parkı, şişme su voleybol oyun parkı ve şişme yat golfü çeşitleri bulunmaktadır. Bizim işletmemizde bulunan şişme oyun parkı çeşitleri için oyun parkı kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA, Şişme oyun parkları, oyun parkı kiralama, Şişme Oyun Parkı Çeşitleri,
Oyun Parkı Çeşitleri

Şişme oyun parkları çocuklarınızın keyifli vakit geçirirken sizlerin de onların güvenli olduğunu bilmeniz ile huzur içinde oyunlarını izlemenize olanak sağlar. Şişme oyun parkları doğum günleri, festival ve konser alanı gibi alanlarda çoğunlukla tercih edilmektedir. En çok tercih edilen şişme oyun parkı ise kaydıraklı ve top havuzu seçenekleri sunan parklardır. Çünkü bu iki seçenek kız ya da erkek fark etmeksizin tüm yaş grubundan çocukların oynarken keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Siz de özel günlerde hem çocukları ile olmak hem de sevdikleri yetişkinler ile keyifli vakit geçirmek isteyen ailelerden iseniz oyun parkı kiralama özelliğimiz tam size göre. Siz arkadaşlarınızla güzel sohbetler edip anlamlı günlerin tadını çıkarırken çocuklarınızda kendi arkadaşları ile keyifli ve güvenli vakit geçirecek. İşletmemizde bulunan tüm şişme oyun parkları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmemizde yer alan faaliyetler şu şekildedir; organizasyonlar, sihirbazlık gösterileri, palyaçolar, cambazlar, şişme oyun parkları, balon süslemeleri, jonglörler, ateş gösterileri, kılıç gösterileri, bubbleshow, tek tekerlek bisiklet show, piton yılanı gösterileri, çocuk tiyatroları, bilim deneyleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir