Skip links

Palyaço Temini

Palyaço Temini

Özel günlerinizde o günü daha da özel yapmak için, tüm anne ve babalara, okullara, kurumlara her türlü organizasyonlarda yardımcı olmaktayız. Organizasyon firması arayışınızda bizler, Alışkan Organizasyon olarak sizlere telefonunuz kadar yakın durmaktayız. Mutlu günlerinizi, açılışlarınızı ve benzeri tüm organizasyonlarınızı daha da renklendirmek, özel sürprizler hazırlamak, farklılıklar oluşturmak için deneyimli animasyon ekibimizle daima yanınızdayız. Her türlü toplanmanın neşesi, farkı olan palyaçolarımız ile o günü unutulmazlarınız arasına katmaya çalışmaktayız.

Palyaço; aslında özel bir animatördür. Her türlü eğlence organizasyonlarında, farklı hareketleri ve özel mimikleriyle konuklarınızı eğlendiren, çok farklı kostümü ve özel peruğu, sevimli hareketleri ile anımsadığımız bir animatördür. Palyaço servisi; özel günlerinde, doğum günlerinde, palyaçonun müşterilerimizin evine getirilen tüm hediyelerin, balonların, o güne özel yazıların, farklı, neşeli ve animasyonlu olarak sunulmasıdır. Aileler çocuklarının arkadaşları ve diğer akranları ile bir araya geldiği tüm organizasyonlara oldukça önem vermektedir. Bizler için de çocuklarınız oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı doğum günü parti organizasyonları için daha önceden karşılıklı yapılan planlamaya uygun olarak hazırlıklar yapılmakta, palyaço ve animatör seçimi bile çocuklarınızın karakter özelliğine göre olmaktadır. Palyaço ve animatör seçimi rastgele yapılmamakta, çocuklarınızın emanet edileceği kişiler özenle seçilmektedirler. Palyaço ve animatör olarak organizasyonumuzda yer alan tüm arkadaşlarımız, öncelikle çocuklarımız için yapılan organizasyonda neşe ve heyecanı arttırmakta, çocukları birlikte oynayacağı oyunlar ile birbirleri ile kaynaştırmaktadır. Palyaçolar sadece kostümden ibaret değildir, belli bir eğitimi almamış, çocuk sevgisi, eğitimi, tecrübesi az olan kişiler palyaçoluk yapmamalıdır. Organizasyonumuzda bizimle birlikte olan tüm görevli arkadaşlarımız güvenilir, eğitimli, saygıdeğer ve çocuk sevgisi yüksek olan kişilerden oluşmaktadır.

Palyaço servisi hizmetini okul açılış organizasyonu yapıldığında da vermekteyiz. Her türlü açılış organizasyonunda tiyatro eğitimi almış palyaçolarımız farklı dans figürleri ile misafirlerinizi karşılamakta güne ait ilan ve broşürleri dağıtmaktadır. İsterseniz çok önemsediğiniz kişi ve kurumlara açılış davetiyesini özel olarak palyaçolarımız da iletebilir. Avm etkinliklerinde palyaçolarımız her yaş için o günü farklı kılabilir.

İLGİLİ  ANİMASYON GÖSTERİLERİ

Çocuğunuzun arkadaşlarının hediyesini palyaço ile gönderebilirsiniz, isterseniz palyaço sürpriz olarak doğum gününe de katılabilir. Doğum günü çocuğu içerdeki arkadaşının hediyesini kapıdaki palyaçodan alınca çok mutlu olacaktır, o hediye her zaman farklı hatırlanacaktır.

Çok farklı açılış organizasyon paketleri hakkında bilgi almak için Alışkan Organizasyon olarak sizlere telefonunuz kadar yakın durmaktayız. Mutlu günlerinizi, açılışlarınızı ve benzeri tüm organizasyonlarınızı daha da renklendirmek, özel sürprizler hazırlamak, farklılıklar oluşturmak için deneyimli animasyon ekibimizle daima yanınızdayız.

Leave a comment