Hemen Arayın Bize Ulaşın

Doğum Günü Mekânı Hazırlama

Doğum Günü Mekânı Hazırlama

Alışkan Organizasyon olarak doğum günü yapılacak yerin hazırlanması hizmeti de vermekteyiz. Doğum günü yapılacak mekanın hazırlanması, masa ve sandalyelerin giydirilmesi, seçilen mekanın doğum gününe uygun hale getirilmesi, görselliğin zenginleştirilmesi, şişme oyun sahalarının hazırlanması gibi çocuk organizasyon hizmetleri firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

İstediğiniz mekanın seçilmesi, masa süslemelerinin yapılması, seçilen konsepte uygun olarak tül ve fiyonklar ile güzelleştirilmesi, doğum günü çocuğunun isminin balonlar, çiçekler ile tavan veya duvarlara yazılması, duvar ve tavanlara istenilen konsepte uygun şekil ve desenlerin yapılması veya çizgi film karakterlerinin maketlerinin kartondan yapılarak ortama getirilmesi yaptığımız hizmetlerdendir. Ayrıca, mekana özel ışıklandırma ve efektler de yapabilmekteyiz. Balon süsleme konusunda zevkli ve oldukça deneyimli bir firmayız.

Doğum günü mekânının girişine balondan veya çiçeklerden giriş takı yapabilmekteyiz.

Süslemelerde genelde iki yan duvara balonlar ile desen ve yazılar yazmaktayız. Pasta kesilecek bölümlerde yoğunlaşarak süslemeleri yapmaktayız. Süslemelerde kız veya erkek çocuğa göre renk ve desenler farklı seçilmektedir. İstenirse yerlere bol miktarda balon serpiştirmekteyiz.

Açık hava da yapılan organizasyonlarda mekân hazırlama çok daha fazla beceri istemektedir. Açıkhava süslemelerinde isteğe bağlı olarak şişme oyun sahaları ve özel aydınlatma ile günü çok daha özel bir hale getirmekteyiz. Ortamdaki ağaçlar ve tüm dış mekân mobilyaları balonlar ile süslenmektedir. Balon süsleme fiyatları mekânın büyüklüğüne ve sizlerin tercihine göre değişmektedir. Açık hava organizasyonlarında istenirse oklama, Popcorn arabası, taht, macun, pamuk şeker makinası gibi alternatiflerimiz de vardır.

İstenirse doğum günü için hazırladığımız mekana, animatörler, palyaçolar, sihirbazlar da temin edebiliriz. Organizasyonumuzda bizimle birlikte olan tüm görevli arkadaşlarımız güvenilir, eğitimli, saygıdeğer ve çocuk sevgisi yüksek olan kişilerden oluşmaktadır. Palyaço, sihirbaz ve animatör olarak organizasyonumuzda yer alan tüm arkadaşlarımız, öncelikle çocuklarımız için yapılan organizasyonda neşe ve heyecanı arttırmakta, çocukları birlikte oynayacağı oyunlar ile birbirleri ile kaynaştırmaktadır. Anne ve baba olarak sizlerin bu tür organizasyonlar için nerede yapsam?, neleri alsam?, ne hazırlasam? Nasıl olsa? Vb. gibi sorular ile uğraşmanıza hiç gerek yoktur. Her türlü sorunuzun ve sorununuzun cevabı bizdedir. Sizlere mekan, ikram, palyaço, animatör, oyuncak ve süsleme konusunda tam yardımcı olmaktayız. Bizlerde de tüm anne ve babalara her türlü organizasyonlarda yardımcı olmaktayız. Doğum günü parti organizasyonu yapmak isterseniz bizler, Alışkan Organizasyon olarak sizlere telefonunuz kadar yakın durmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir