Açık Hava Organizasyonları

Açık Hava Organizasyonları

Kurumların yetkilileri veya ,Anne ve baba olarak sizlerin organizasyonlar için nerede yapsam?, neleri alsam?, ne hazırlasam? Nasıl olsa? Vb. gibi sorular ile uğraşmanıza hiç gerek yoktur. Her türlü sorunuzun ve sorununuzun cevabı bizdedir. Sizlere mekan, ikram, palyaço, animatör, oyuncak ve süsleme konusunda tam yardımcı olmaktayız. Bizlerde de tüm anne ve babalara her türlü organizasyonlarda yardımcı olmaktayız. Parti organizasyonu yapmak isterseniz, açılış organizasyonu yapmak isterseniz bizler, Alışkan Organizasyon olarak sizlere telefonunuz kadar yakın durmaktayız.

Firma olarak iddialı olduğumuz alanlardan bir tanesi de açık hava organizasyonlarıdır. Açık havada çok daha geniş bir alanda bu tür aktiviteler bizim gibi profesyonel firmaların en önemli referansları olmaktadır. Anaokulu açılış organizasyonu, İlkokul mezuniyet organizasyonu, açılışlar ve doğum günleri sıklıkla yaptığımız açık hava organizasyonlarındandır.

Açıkhava doğum günü organizasyonlarında çok farklı seçenekler sunmaktayız. Pinyata, şişme oyun alanları, sosis balon etkinliği, alış veriş sokağı, yüz boyama gibi alternatiflerimiz isteğe göre olmaktadır. Yüz ve boyama anti alerjik boyalar ile yapılmaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler çocuk sağlığına zararsız maddelerden yapılmıştır. Pinyata özel günlerde çocukların en çok hoşlandığı oyun şekillerinden birisidir. Farklı çizgi film karakteri şeklinde pinyatalar vardır. Pinyata tavşan, Pinyata yıldız, Pinyata Batman, Pinyata sünger Bop… Çocuğunuzun istediği şekilde pinyatalar hazırlanır. Sosis balondan farklı figürler yapılarak her gelen davetliye dağıtılır. Sizlere mekan, ikram, palyaço, animatör, oyuncak ve süsleme konusunda tam yardımcı olmaktayız. Tüm organizasyonu üstlendiğimiz gibi isterseniz kısmi destekte vermekteyiz. İsterseniz sihirbaz gösterisi de organizasyonunuza dahil edilebilir. Sihirbaz palyaço kiralama hizmeti de vermekteyiz. İsterseniz sizin yaptığınız organizasyonun, Alışkan Organizasyon olarak bir parçası olabiliriz.

Alış veriş sokağı düzenlemesi çok sevilen bir Açıkhava organizasyonu düzenlemesi olmaktadır. Pamuk şeker makinası kiralama, hizmeti bize özel farklı bir hizmettir. Pamuk şeker, popcorn makinası ve macun olan bir sokakta konuklarınız o günü hiçbir şekilde unutamayacaktır. Hele o sokakta bir şişme oyun alanları varsa küçükler kadar büyüklerde o alandan ayrılmakta çok zorlanacaktır. Davetlerinizde alış veriş sokağı yapmak konuklarınıza lezzetli ikramlar vermenin, gelenekleri yâd etmenin en güzel yoludur. Alış veriş sokağındaki tüm alış verişler ise sizin adınıza basılmış özel paralar ile yapılacaktır. O güne özel basılan para şeklideki kartlar davetlilerin saklayacağı özel bir hatıra olacaktır. Pamuk şeker makinaları ve popcorn arabaları çıkartmaları ve süslemeleri o güne özel olmaktadır. Tüm sunumlar konsepte uygun olarak yapılmaktadır.

Açıkhava organizasyonlarını belediyelerimizin düzenlediği şenliklerde de gerçekleştirmekteyiz. Ramazan etkinlikleri, yöresel günlerinizde de hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir