Köpük Balonları Evrenin Anahtarı

Köpük Balonları Evrenin Anahtarı

Bubble Show Nedir?

Kabarcık Şov, Bubble Show, Dev Köpük Balon, Balon Gösterisi, Dev balon,
Bubbke Show

Türkçeye çevrilirken ‘’Kabarcık Şov’’ diye çevrilen ‘’Bubble Show’’, çocukların olduğu kadar; yetişkinlerin de büyük ilgi odağı eğlenceler arasındadır. Eğlenmeye ve eğlenceye hiç olmadığımız kadar ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, Bubble Show eğlenmenin ve eğlencenin en güzel yollarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Öyle bir eğlence olsa da bayılarak izlesek dediğinizi duyar gibiyiz. Alışkın Organizasyon olarak İstanbul’un en kaliteli ‘Bubble Show’ hizmetini sağlamaktan yana, işimizi iyi yapmanın haklı gururunu paylaşıyoruz.Köpük Balon Yapmak ve Dev Köpük Balonu Nasıl Yapılır? Başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Son yıllarda sayıları iyiden iyiye artan köpük deneyleri, köpük balonları oldukça rağbet görmektedir.


Köpük Balon Deyip Geçmeyin?

Köpük balonların aslında yeni dünyalar yaratması ve izlerken kendinizi içine alması sebebiyle en güzel sanat örneklerinden biridir.Sanatın ilgili olduğu her konuda insanoğlu yaratıcılığını konuşturmuştur. Köpüklerin üzerindeki gökkuşağı renkler, bizlere adeta Dünyaca ünlü İspanyol kübist ressam JoanMiro’nun eserlerinden izler sunar. Her rengin iç içe geçiş biçimi bizlere, çok farklı bir dünyaya açılan kapı görevi görürler.

 Peki ama saçma değil mi? Alt tarafı sabun köpüğü canım dediğinizi duyar gibiyim. Aslında modern sanatlar içerisinde kendinden sıkça bahsettiren ‘’Balonlu Kız’’ eserini ele alacak olursak; kendini imha eden 8.000.000 TL değerindeki tabloyu köpük balonlardan ayıran tek şey, köpük balonun üç boyutlu olmasıdır. Seyir zevki yüksek izlencelerde, insana mutluluk veren şovların aslında görsel işitsel ve mekandan bağımsız bir sahne oluşturmasından kaynaklandığını iddia eden sanatsal düşünürler vardır.

William Shakespeare ‘’olmak ya da olmamak’’ derken aslında bizlere köpük balon örneğinde olduğu gibi yepyeni bir dünyadan bahsediyordu.

‘’Güneşin çiçekleri renklendirmesi gibi sanat da hayata renk verir.’’ diyenLordAubery gibi ele alalım köpük balonları!

 Sanatın ve hayatın arasında geçiş görevi üstlenen köpük balonları; içlerinde biriken hava yardımıyla değil, ona anlam yükleyen insanların gözünde devleşir.

 Anlamak kaçınılmazdır belki ya da bütün anlamsızlıklara rağmen anlayamadık şimdiye kadar köpük balonları. Belki şimdi daha iyi anlıyoruz köpük balonlarını ve bize açtığı pencereleri.

Ama insanoğlu asıl şunu fark edebilmeli köpük balonları daima yalnız kaldı. İçlerinde açtığı dünya ıssız ve bütün gerçekliğiyle şeffaf. İçini boş sanıyoruz çoğu zaman fakat köpük balonlarını sanatsal inceliklerle anlayalım. ‘’Sanattaki gerçeğin sırrına ulaşmak öz varlığı ilahi varlığa bırakmaktır.’’ der Benine Brenttmo. Sanattaki gerçeğin sırrına ulaşmak ve evreni yeniden yorumlamak için köpük balonları kullanalım.


Balon Gösterisi

Kabarcık Şov, Bubble Show, Dev Köpük Balon, Balon Gösterisi, Dev balon,
Balon Gösterisi

 Dev balon gösteriyle devleşen eğlence sektörünün vazgeçilme etkinliklerinden biri haline gelmiştir ve bu konuda; İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olan, Alışkan Organizasyon Şirketiyle birlikte ‘’Balonsuz kalan kimse sanatsız kalmıştır.’’ Mottosuyla yola çıkarak İstanbul’un en eğlenceli görsel şovlarına imza atmaktan büyük keyif alıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir