Skip links

Doğum Günleri İçin Bubble Show Kiralama

Doğum Günleri İçin Bubble Show Kiralama

Doğum Günleri İçin Bubble Show Kiralama

Günümüzde doğum günlerinde birçok aktivite ile gelen misafirleri eğlendirmek mümkün. Son zamanlarda bu gösterilere bir yenisi daha katıldı; Bubble Show. Yüzlerce hatta binlerce baloncuğun havada uçuştuğu bu gösteri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından çok sevildi.

Köpük balo içindeki çocuk
köpük içinde ki çocuk

Eğer siz de çocuğunuzun doğum gününde farklı bir şey yaparak onu mutlu etmek ve tüm arkadaşlarını şaşırtmak istiyorsanız az önce bahsettiğimiz Bubble Show gösterisinden yararlanabilirsiniz. Binlerce baloncuğun etrafta uçuştuğu sihirli dakikalarda tüm çocukların ne kadar heyecanlı ve mutlu olduklarını göreceksiniz.

Peki, Bubble Show’u kimler yapar ve bu kişilere nasıl ulaşabilirsiniz? Bubble Show karşıdan yalnızca eğlenceli gözükse de aslında çok zor bir iştir. Dev bir balonu bozmadan bir çocuğu onun içerisine sığdırmak çok uzun süre yapılan tekrarlamaları gerektirir. Ülkemizde henüz çok yaygın olmayan bu gösteri sanatçılarına genellikle organizasyon şirketleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman bir organizasyon paketi halinde satılan gösterileri satın alarak hem daha az ödeyebilir hem de bu özel günü en eğlenceli haliyle çocukların hafızalarına kazıyabilirsiniz.

Bubble Show gösterisini bir paket içerisinde alabileceğiniz gibi tek olarak da kiralayabilirsiniz. Her organizasyon şirketinin içeriği farklı olsa da bu Show genellikle içerisinde 30 dakika süren bir köpük balon gösterisini ve müzik ve binlerce baloncuk eşliğinde çocukların özgürce dans edebilecekleri bir müzikali ve ayrıca en şaşırtıcı kısmı olan dev balon Show bölümünü bulundurur.

Siz de Bubble Show kiralayarak çocuğunuza bu eşsiz sürprizi yaparak hem onu mutlu edebilir hem de bu partiyi dilden dile dolaşan mükemmel bir organizasyon haline getirebilirsiniz.

İLGİLİ  Bubble Show Dünyasının Gizemi ve Güzelliği

Leave a comment