Hemen Bizi Arayın : +90 [541] 883 36 87

Organizasyon (2022)

Bir etkinlik ya da eğlence amacıyla organizasyon şirketi ile çalışmak daima daha avantajlıdır. Çünkü organizasyon şirketleri sizi iş yükü zahmetinden kurtarır. Organizasyon firması ile çalışınca hem meydana profesyonel bir netice çıkar hem de organizasyon sahibi yorulmadan vereceği etkinliğin tadını sürer.

Organizasyon konusu ile ilgili en etkili şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul’ da sözüne güvenebileceğiniz, hızlı ve pratik edilir bir organizasyon arıyorsanız , yapacağınız organizasyonlarda sizlere firma olarak yardımcı olmaktan gurur duyarız. Hayallerinizi yansıtmak konusu ile ilgili ve dileklerinizin gerçekleşmesi konusu ile ilgili en bilindik organizasyon şirketi olmaktan sevinç duyarız.

Her organizasyon işi yeni bir serüven ve her yeni serüven da bir insanın kalbine dokunulmuş tatlı bir tebessümdür. Sizler de organizasyon işlerinizde hayallerinize giden yolda yanınızda yer almamızı dilerseniz Alışkan Organizasyon ile irtibata geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin!!

İyi bir organizasyonda olması gereken en önemli konu hiç kuşku yok ki konsepte ideal doğru bir organizasyonun yapılmasıdır. İşte Alışkan organizasyon olarak biz de size diyoruz ki bütün organizasyon alışkanlıklarınızı değiştiriyoruz.Evet, alanımızda son derece iddialıyız zira böylesi bir firmada olması gereken bütün nitelikleri taşıyoruz.

Organizasyon nedir ? Organizasyon ne demek ?

Organizasyon sözcük manası bakımından iki şekilde kullanılmaktadır. Bir işi yapmak hedefiyle birkaç şahısnin bir araya gelmesi ve işi yapmak üstüne bir grup çalışmalarda bulunması bir organizasyondur. Bir şirketin kurulması ve bunun işletilmesi ve bu şirket işletilirken işin yürütülmesi hedefiyle şahısların pozisyonlarının gösterildiği şema. 

Artık her özel günde karşımıza çıkan organizasyon sözcüğüne sanırız bundan sonra herkes aşina olmuştur. Gerek doğum günlerinde gerekse düğünlerde hayatımızda mühim bir yere sahip olan organizasyon sözcüğü dilimize Fransızcadan işlemiş olup düzenleme manası taşımaktadır.

Ayrıca organizasyon demek faaliyet demektir. Bir yada bir çok enstrümanı bir araya getirerek meydana çıkartılan şey. Organize etmek. Hazırlık yapmak. Parçaları birleştirip bir araya getirerek bir faaliyet planlamak. Bir yada birkaç şahısın bir araya gelerek bir şey üretmesi organize etmesi. Örneğin doğum günü organizasyonu yada fuar organizasyonu gibi.

Organizasyonlar bilindiği üzere organizatör tarafından oluşturulan faaliyetlere verilen isimdir. Bu tür faaliyetler asli olarak iki ana sebepten dolayı yapılır. İlki doğum günü, düğün, nişan, firma açılışı gibi sebeplerden dolayı eğlence hedefli olarak oluşturulan faaliyet programlarıdır. Bir başka sebep ise işyeri açılışı ve bir iş yerinin kutlama partisi gibi olan durumlardır.

Her iki şekilde de organizasyonlar son derece mühim ve özel anlam sahibi olan programlar olmasından kişi organizasyonu kendisi yapabilecekken bazı durumlarda dışarıdan hizmet alımına gider.

Bilhassa çocuklar gibi hayatımızda son derece önemli değere sahip varlıklar amacıyla oluşturulan organizasyonlara çok daha profesyonelce hazırlanmak, çocukların bütün beklentilerine cevap vermek gerekir. Onları mutlu görmek ise dünyanın en büyük zenginliğidir.

Hemen İletişime Geçin!!

Organizasyon Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle organizasyon denildiği zaman akıllara düğünler, doğum günü parti organizasyonları, özel gün davetleri ya da iş seminerleri gelir. Ancak toplumların birbirleriyle etkileşimi arttıkça organizasyon çeşitleri de artmaya devam etmektedir.

Mesela bundan birkaç sene evveline kadar, baby shower ya da 1 yaş partileri çok bilinen değilken zamanla tanınmış olan bu organizasyon içerikleri için de, yeni gereksinimler ve yeni alanlar ortaya çıkmaya başlamaktadır. Tabi ki bu davetli sayısına ya da beklenen hizmete göre değişir.

Bir doğum günü parti organizasyonu evde el emeği verilerek hazırlanmış yemeklerle organize edilebileceği gibi bir organizasyon şirketiyle anlaşarak çok daha basit ve profesyonel işlerde ortaya çıkartılabilr. Bu tamamen ihtiyaçlar ve istekler doğrultusunda ortaya çıkar.

Aynı şekilde öncesinde batı ülkelerinde daha çok meşhur olan cinsiyet öğrenme partileri de ülkemizde yeni yeni önem kazanmaya başlayan ve mutlaka bir organizasyona ihtiyaç duyan başka bir davettir. İçerisine bebeğin cinsiyetinin saklandığı balonları hazırlamak bir hayli zaman almakla birlikte her ebeveyn bu anı birçok detayla taçlandırarak ileride çocuklarına gösterebilecekleri mükemmel bir anı haline getirmek ister.

İster kurumsal organizasyon olsun ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmanız Alışkan Organizasyon sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Şirket olarak size, özel günlerinizi daha eğlenceli ve renkli hale getirmek, unutulmaz anlar yaşamanız sağlamak için gösteri, aktivite, animasyon ve eğlence hizmetleri sunuyoruz. Parti ve eğlenceler için sizlere sunduğumuz süsleme, gösteri, ekip-ekipman temini hizmetlerinden istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Yılbaşı partileri, Doğum günü partileri, Yaza merhaba partileri, After partiler, Veda partisi vb. parti etkinlikleri için ekipman temini, konseptli süslemeler, gösteri ve eğlence hizmetleri. Restoran, balo salonları, eğlence mekanları, kurumların etkinlik alanları ve hatta şirketlerin ofis katlarında bile düzenlenen partiler kapsamında verdiğimiz hizmetleri özet olarak şu şekilde sıralanır. Süslemeler, Kokteyl İkramları, Catering hizmeti, Kokteyl masası temini ve süslemesi, bar tabureleri, Ses sistemi kurulumu ve DJ, konsepte uygun parti süslemeleri, masa sandalye süslemeleri ve çeşitli gösteriler. Ayrıca özel günlerinizde kostümlü ekip arkadaşlarımız aracılığıyla sevdiklerinize ulaştırılması için sürpriz hediye servisleri hizmeti sağlıyoruz. 

Hemen İletişime Geçin!!

ORGANİZASYONDA REZERVASYON PROSEDÜRÜ

Müşteri telefon açarak ya da e-posta atarak yaptırmak istediği organizasyonu hakkında detay verir. Müşterinin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır ve bu bilgi ister telefon ile ister e-posta ortamında yanıtlanır. Eğer müşteri isterse işyerimizde bizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir. Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya e-posta ile rezervasyonunu yaptırıp kesinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyonsa müşteri işyerine davet edilir veya bizzat müşterinin istediği yerde ziyaret edilip karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır.  İhtiyaca göre demo, ürünlerin yerinde tespiti, fotoğraf çalışması, sunumlar ile desteklenir.

Tüm organizasyon çeşitlerinde ön ödeme alınmadan organizasyon sözleşmesi yapılmamaktadır. Genellikle organizasyon ödemeleri peşin olup kredi kartı ile ödeme, kredi kartına taksit imkânı da sunulmaktadır. Kredi kartına taksit uygulamasında taksit adedine göre banka ile iletişime geçilir.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

© Alışkan Organizasyon 2017


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/aliskanorganizas/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/aliskanorganizas/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275