Hemen Arayın Bize Ulaşın

Antep’te 7 Gün 7 Gece Düğün

Antep’te 7 Gün 7 Gece Düğün

Düğün, düğün organizasyonu, nikah organizasyonu, İstanbul Organizasyon,
Düğün Organizasyonu

Düğün insanların yaşamında en özel, en unutulmaz günlerdir. Düğünler insanların sevdiği insan ile bir yastıkta kocamak için çıktığı iyi günde kötü günde birarada olacağı insanla attığı ilk adımdır.

Bizim ülkemizde de dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi çok özel etkinlikler yapılır. İnsanlar eşi dostu sevdikleri ile komşuları cümbür cemaat düğün organizasyonu yaparak evlenirler. Nitekim çok kültürlü, çok yönlü çok zengin  gelenekleri görenekleri olan toplumumuzda farklı bölgelerin kendisine göre farklı düğün ritüelleri vardır.

Örneğin Güneydoğu Anadolu bölgesine gittiğiniz zaman sıradan düğünlerin yerini nerede ise yedi gün yedi gece süren eski dönemlerden gelen etkinlikler alır. Tam tersi İstanbul, İzmir gibi kentlerde ise daha modern bir tarz vardır. İnsanlar önce bir nikah organizasyonu ile evlenir, akabinde kişilerin ekonomik gücüne göre bir otelde, kırda ya da düğün salonlarında evlenirler. Kimi zaman düğün ile nikah aynı anda yapılır. Bu durum tamamen evlenecek olan kişilerin kendi tercihidir.

Yeniden 7 Gece 7 Gün olan düğünlere bakıldığında özellikle aşiretlerin, zengin ailelerin yaptığı her bir gün farklı bir etkinliğin olduğu günlerdir. Davul zurna çalınması, bölgesel yemeklerin yenilmesi, yerel geleneklerin yapılması, çeyiz fazlı, kına gecesi, zamah gibi çok sayıda etkinlik yapılır ki insanlar da bu etkinliklerde biraraya gelir ve birlikte bir sevince ortak olur.

Nasıl Evlenmek İsterseniz Öyle

Düğün, düğün organizasyonu, nikah organizasyonu, İstanbul Organizasyon,
Düğün Organizasyonu

Peki ama sizin düğün organizasyonu nasıl olmalı? Siz nasıl bir gün hayal ediyorsunuz? Yukarıda söylenenler dışında bir hayaliniz, kafanızda bir düşünce var mı?  Gelin bunları İstanbul Organizasyon olarak birlikte düşünelim ve karar verelim.

Siz daha yalın bir yaşam yaşıyorsunuzdur ve o zaman ona göre yalın bir nikah organizasyonu ile evlenmek isteyebilirsiniz. Ya da tanıdığınız tanımadığınız herkesin katıldığı, mutluluğunuza dost düşman herkesin katıldığı bir düğün de hayal edebilirsiniz. Sonuçta bu sizin düğününüz, bu sizin hayatınız, siz nasıl evlenmek istiyorsanız öyle. Sizin yerinize bir başkası karar veremez.  Sizin yerinize bir başkası karar veremez. İsterseniz yedigün yedi gecede de evlenebilirsiniz. İnsiyatif tamamen sizde.

Hint düğünü gibi bir düğün isteseniz, gemide evlenmek isteseniz, dünya mutfağından yemekler düğün organizasyonu içinde bulunsun derseniz, hepsini size hazırlamaya talibiz. Bünyemizde Türk ve dünya mutfağından önemli şefler var.Her kültürü tanıyan uzmanlarımız var. Hepsi sizin bu çok özel gününüze imza atmaya hazır. Siz düşleyin İstanbul Organizasyon olarak gerisini biz yapalım.

Her Bütçeye Her Zevke

Evleniyorsunuz masraflar büyük,  düğün de maliyetli olan bir iş. Nitekim işin o kısmını da düşünmeyin. Biz de bu yollardan geçtik. Hayat şartlarını da biliyoruz. Size kaliteden ödün vermeden, düşlerinizin tamamını gerçekleştireceğiniz,çok özel unutulmaz düğünler, nikahlar yapacağımızın garantisini veriyoruz.  Ödeme kısmında da gönlünüzce cebinizi hiç zorlamadan ödeme yapabilirsiniz. Nikah organizasyonu bizim işimiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir