Unutulmaz Bir Nişandan Akılda Kalanlar

Unutulmaz Bir Nişandan Akılda Kalanlar

Hayat o meşhur şarkıda da dediği gibi bir masal mıdır aslında? Kimbilir, bir varmış bir yokmuş gibi insanoğlu dünyada. Ustamız Aşık Veysel’in de dediği gibi iki kapılı bir handa gündüz gece gidiyoruz. Bu sonunun ne zaman biteceğini bilemediğimiz yolculukta hayatımıza güzellik katan şeyler var.

İnsan doğası gereği, varoluşu gereği sevmek sevilmek istiyor. Yalnızlık ise insanların hiç haz etmediği olgular arasında ki sevdiği birlikte yürümek istediği insanı bulduğu zaman da evlenmek, bir yastıkta yaşlanmak istiyor.  İş de evlenmek dünyanın en güzel olguları arasında geliyor. İnsanlar sevdiceği ile bir ölüm onları ayırana dek çıkacakları bu yolculukta evliliğin ilk adımında nişan organizasyonu yapıyorlar.

Nişan evlilik öncesi son bekarlık günleri demek. Nişan organizasyonu insanların benim artık kalbimde yanımda birisi var demek.  Günümüzde başta bizim ülkemiz olmak üzere Hindistan, İtalya gibi ülkelerde de estetik yönü de olan çok özel nişan organizasyonları yapılıyor. Çok farklı konseptler ile yapılan organizasyonlar arasında unutulmaz bir nişan denilince akla ilk gelenlerden bir tanesi de belki de daha önce hiç yapılmamış olanlardan, geçmiş ile bugün arasında zamansız mekansız yapılan bohem nişanlar.

nişan organizasyonu

İlk başta kavram olarak acaba diye düşünülse de böylesi bir nişana gittiğinizde aklınızdan asla silinmeyen görüntüler ortaya çıkıyor.Rengarenk çiçekler, 70li yıllardan günümüze gelen desenler, süslemeler, bir yerden çıkacak gibi duran hippilerin giydiği giysilerin kumaşından yapılan masa örtüleri, o dönemin müzikleri ve diğer aksesuarları ile ortaya bambaşka bir nişan organizasyonu çıkıyor.  Biz de İstanbul Organizasyon olarak böylesi bir konsept ile yazımızın başlığında olduğu gibi unutulmaz bir nişana imza atıyoruz. Farkımız tam da bu.

Nişan Organizasyonunun Farkı Nedir?

Nişan organizasyonu,  Nişan, İstanbul Organizasyon,  Evlilik organizasyonu,  söz organizasyonu,
Nişan Organizasyonu

Yukarıda olan gibi bir nişan organizasyonu ya da başka bir konseptte olsun, Evlilik organizasyonu daha formel iken nişan organizasyonları çok daha eğlencelidir, çok daha eş dost ile çok daha az kişi ile yapılır. Çok değişik biçimlerde yapılabilir. Daha çok eğlence ve curcuna olan organizasyonlardır. Aşkın, ilk adımın en güzel ilanıdır nişan organizasyonu.  Her aşk da bunu fazlası ile her dem hak eder.

Söz Nişan Organizasyonu Birarada Yapılır mı?

Nişan organizasyonu, Nişan, İstanbul Organizasyon, Evlilik organizasyonu, söz organizasyonu,
Nişan Organizasyonu

Evet, geldik en can alıcı soruya hem söz organizasyonu, hem de nişan organizasyonu birarada yapılmaz mı, yapılamaz mı sorusunun yanıtına. Şunu peşinen söylemeli ki İstanbul Organizasyon bunu elbette pek ala istediğiniz zaman istediğiniz yerde yapabilir.

Bu durum tamamen kişisel olan bir tercihtir. Siz de dilerseniz söz ve nişan organizasyonunu pek ala birlikte yapabilirsiniz. Yapılmaz diye bir kural ve kaide yoktur. Bu durum tamamen sizin tercihinize kalmış olan bir durumdur. Böyle bir düşünceniz var ise o zaman bu da içiiçe geçen konseptler ile ya da tek bir konsept ile çok özenli bir biçimde tamamen butik bir anlayış ile yapılabilir ve ortaya da çok hoş bir organizasyon çıkar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir