Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar

Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar

söz, nişan, kına, düğün, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, yüksek yüksek tepelere, kına organizasyonu maliyeti, Sıradışı Kına Organizasyon,
Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar

Hadi klişelerden başlayalım biraz. Her canlı doğar, büyür yaşar ve ölür. Bu herkes için standart olan bir durum olsa da kişiye özel olan çok özel olgular vardır. Onlardan bir tanesi de insanın bir ömür geçireceği insanı bulduğu zaman evlenmesi ve kendi ailesini kurmasıdır.

Bizim ki geleneklerine göreneklerine göre yaşayan toplumlarda evlenme yolunda adım adım yapılan ritüeller vardır. Kız isteme, söz, nişan, kına ve düğün. Özellikle kına organizasyonu bilhassa bizim geleneklerimizde olan çok özel eğlencelidir. Her ne kadar eskiden çok daha farklı yapılsa da bugün artık daha modernize edilmiş kına organizasyonları da yapılıyor.

Bilindiği gibi kına kız kıza düğünden bir veya birkaç gün önce yapılan ve başta evlenecek olan kız olmak üzere bu etkinliğe katılanlara kına yakılan bir organizasyondur. Yaşayanların da çok iyi bildiği gibi ne düğüne benzer, ne de nişana. Evlenecek kızı ağlatmak işin raconunda vardır. Bu organizasyon sadece gelin adayı içindir. Tek odak noktası da odur. Nitekim burada gelin adayının beklentileri ve istemleri de son derece önemlidir. Biz de İstanbul organizasyon olarak evlilik öncesi bu son güne özel çok değişik çok sıradışı organizasyonlar yapıyoruz. Neler mi yapıyoruz? Gelin onlara aşağıda detaylı olarak bakalım.

Sıradışı Kına Organizasyon Etkinliklerimiz

KINA ORGANİZASYONU, Kına Organizasyonu Nasıl Yapılır?, Kına Organizasyonunda Neler Var?, Kına Gecesi Malzemeleri, Kına Kaftanı, Kına Tahtı, Kına Mekanları, Kına Gecesi Konseptleri, Hint Kına Gecesi Konsepti, Osmanlı Konseptli Kına Gecesi, Hamamda Kına Gecesi, Evde Kına Gecesi, Kına Organizasyon İstanbul Firması Arayanlar, Kına Organizasyon Fiyatları, ucuz kına organizasyonu, Kına Gecesi Paketleri,
Kına Organizasyonu

İstanbul organizasyon olarak yaptığımız kına organizasyonu etkinliklerinde de diğer organizasyonlarda olduğu gibi burada da kendi çizgimizden, kendi kalitemizden ödün vermiyoruz. 

Kınamızda elbette isterseniz Yüksek Yüksek Tepeler türküsü eşliğinde son derece otantik bir kına ortanizasyonu yapıyoruz. Bu tarz organizasyonlarımız konsept olarak tamamen oryantalist çizgide oluyor. Mekan olarak da, süsleme olarak da sunum olarak da olmazsa olmazlarımız bu çizgide oluyor.

Son dönemlerde sıkça görülen daha ihtişamlı daha gösterişli, prenseslere layık olan tahtta gelinin ortaya gelmesini de içeren buna göre düzenlenen kına organizasyonu programlarında ise daha Osmanlı çizgisinde, kadınların ut çaldığı, saray ihtişamında olan her şeyin buna göre dizayn edildiği organizasyonlarımız da yok değil. Dansöz,  müzisyen. pastadan sürpriz bir isim çıkarma gibi şeyler kına organizasyonlarımızda olabilir.

Yok ben daha modern, daha yalın bir etkinlik yapayım diyenleri unutmuyoruz elbette. Belki bir gece klubünde, belki evinizde, evinizin bahçesinde, belki özel bir mekanda kına organizasyonlarını yapıyoruz. Müzik seçimleri, ikramlar da ona göre olabiliyor. Özel olarak bir dağ evinde ya da tekne de kız kıza çılgınlarca kına yapmak isterseniz o da bizim işimiz.

Kına Organizasyonu Maliyeti

Ah şu para. Gözü kör olsun diye düşünebilirsiniz. Burada da sizi yormuyoruz. Maliyetlerimiz üzerine cüzi bir kazanç koyarak bizim de çorbada tuzumuz olsun şiarı ile hareket ediyoruz. Ödemeyi de kendinizi hiç yormadan dilediğiniz gibi yapıyor, bütçenizi asla zorlamıyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir