Yaşa Göre Doğum Günü Balon Süslemeleri

Yaşa Göre Doğum Günü Balon Süslemeleri

Doğum günü organizasyonu, balon süsleme,
Doğum Günü Balon Süsleme

Doğum günü organizasyonu çocuklarına doğum günü yapmak isteyen insanların en çok başvurdukları organizasyon türleridir. Biz de İstanbul organizasyon olarak bu alanda çok farklı beklentilere hitap eden çok değişik türden doğum günü organizasyonları yapıyoruz.

Doğum günü organizasyonu denilince de akla ilk gelen süslerin başında şüphesiz balon süsleme gelir. Bu noktada da işin içinde çok ciddi püf noktaları vardır. Yani hem doğum günü organizasyonu, hem de balon süsleme son derece önemli ciddi ve deneyim gerektiren bir iştir.

Bizim firmamızda bu alanda uzman, alanında gelişmeleri takip eden uzmanları ile üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Burada balon süslemesi yaparken işin en temel püf noktası yaşa göre balon süslemesi yapılmasıdır. Yani örneklem yapmak gerekir ise 1 yaş için olan ile 7 yaş için olanlar arasında en azından konsept olarak farklılık olmalıdır.

Bu bağlamda kullanılan balon türleri de yaşa göre ve doğal olarak müşterinin istemine de bağlı olarak değişiklikler gösterir.

Doğum Günlerinde Sıklıkla Kullanılan Balon Türleri

Aşağıda yer alan balonlar standartlar gereğince ağırlıklı olarak 4 gram değerindedir.  Burada en sık kullanılan ise 12 inch olan balon çeşididir. Özellikle küçük yaşta olan çocuklar için sıklıkla kullanılırlar.

  • 5 inch olan dekorasyon balonlar türleri
  • 8 inch olan dekorasyon balonlar türleri
  • 12  inch olan dekorasyon balonlar türleri
  • 12 inch olan metalik türden balon türleri
  • 12 inch olan iç mekan dekorasyon balon türleri
  • 27 inch -3o inch – 3 inch olan jumbo dekorasyon balon türleri

İşin Temel Püf Noktaları Nelerdir?

Doğum günü organizasyonu, balon süsleme,
Balon Süsleme

Üstte verilen tüm bu bilgilerden sonra işin balon süsleme noktasında diğer püf noktalarına değinmek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir.

1 yaş ilk doğum günü olduğu için son derece önemlidir. Bu bağlamda mutlaka 1 rakamı olan bir balon bulunmalı ve çok iyi bir noktaya yerleştirilmelidir. Yine doğum günü organizasyonunda kullanılan diğer malzemeler ve süsler de balonla tam bir uyum içinde olmalıdır. Yani yapılan doğum günü organizasyonu kafa karışıklığına yol açmamalıdır

Kalp tarzında kırmızı bir lateks balonlar ile farklı tasarımlar her zaman için yapılabilir. Yine yaş balonları ile birlikte kullanılabilirler.

Özellikle kız çocuklarında ilk yapılan doğum günü organizasyonlarında evde bir doğum günü yapılıyor ise daha masum bir hava katmak için tüller ile süsleme yapılması son derece sıradışı olacaktır. Balonlar ile harf yapılarak da üç yaş ve üzerinde ortaya çok hoş görüntüler çıkabilir. Balon süslemeleri yapar iken dış mekandan içe doğru gelen süslemeler oldukça zarif olacaktır.  Şeffaf balon ise her yaşta her dem için kullanılabilir türden olan balonlardır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir