Ses Getirecek Açılış Organizasyon Fikirleri

Ses Getirecek Açılış Organizasyon Fikirleri

C:\Users\w764\Desktop\ses getirecek açılış organizasyon fikirleri.jpeg

Bir iş yeri açmak istiyorsunuz, iş yeriniz hazır, tüm resmi prosedürleri tamamladınız. Ancak bundan daha fazlasına ihtiyacınız var. İş yerinizi en iyi şekilde tanıtarak reklamını yapmak ve bilinirliğini arttırmak gerekir. İş yerinizin açılış organizasyonu yakın çevrenize ve hedef kitlenize ulaşmanız için önemli bir yere sahiptir. Esenyurt açılış organizasyon fikirleri konusunda sizlere yardımcı olacak önerilerimizi aşağıda sizler için sıraladık.

Balon Süsleme ve Pankartlar

İşyerinizin açılışını davetlileriniz bilebilir ancak yakın çevrenizdeki olası müşterilerin dikkatini çekmelisiniz. Bunun için düzenleyeceğiniz bir organizasyon ile şenlik havası yaratabilirsiniz. Bunu için özellikle iş yerinizin kurumsal renklerine göre balon süslemeleri ve firmanızı tanıtan pankartlardan faydalanabilirsiniz.

Müzik Yayını

Yakın çevrenize müzik yayını yapabilirsiniz. Bunun için kaliteli bir ses sistemine ve iyi bir müzik gurubuna ihtiyacınız olacaktır. Hatta davul, zurna ile geleneksel kültürümüze uygun bir açılış da planlayabilirsiniz. Ancak organizasyon sırasında bir sorun yaşamak istemiyorsanız belediye vb gibi kurumlardan gerekli yasal izinleri almalısınız.

Geleneksel Lezzetler ve İkramlar

Bu tip organizasyonlarda Esenyurt açılış organizasyon firmaları geleneksel kostümler giymiş satıcıların eşliğinde Osmanlı macunu, pamuk şeker, patlamış mısır ve Maraş dondurması gibi ikramlarda bulunmaktadırlar. Bu tarz etkinlikler çevredekilerin ilgisini çekecektir.

Palyaçolar ve Animatörler

Esenyurt açılış organizasyon hizmetleri kapsamında palyaço ve animatörler organizasyonların olmazsa olmazlarıdır. Özellikle çocuklara yönelik bir iş ile uğraşıyorsanız palyaçolar açılış organizasyonunda mutlaka olmalıdır. Bununla birlikte animatörler de çocukları ve davetlileri eğlendirerek açılışa renk katacaklardır.

Karşılama Süsleri ve Masa Süslemeleri

Açılış yaptığınız mekânın bulunduğu yer müsaitse büyük bir “Hoş Geldiniz” pankartı ile davetlilerinizi karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte ikramlarınızı sunacağınız kokteyl masalarının konseptinize uygun bir şekilde giydirmelerinin yapılması gerekir. Esenyurt açılış organizasyon fiyatları konusunda profesyonel bir organizasyon firması ile iletişime geçerek net bir bilgi alabilirsiniz.

Fiyat belirlenirken sizin istekleriniz ve beklentilerinize karşılı organizasyon firmasının sunacağı hizmetler karşılıklı olarak konuşularak belirlenir. Açılış organizasyonlarında standart bir fiyat yoktur. Bu tamamen mekânın konumu, kullanılacak malzemeler gibi çeşitli faktörlere göre belirlenir. Bu nedenle en net bilgiyi firma ile görüşerek alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir