ORGANİZASYONLARIMIZDAN BAZILARI

ORGANİZASYON

Bu sürekli duyduğumuz organizasyon nedir? Organizasyon neden yapılır?

Söz, nişan, kına, düğün hatta sünnet düğünleri gibi günlerin tamamı tüm insanlar için şüphesiz en özel günlerdir. İnsanlar bu en özel günlerini tüm arzuları gerçekleşmiş şekilde çevrelerindeki tüm sevdikleriyle paylaşmak isterler.

düğün organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu,
Düğün Organizasyonu

Bu önemli günler için çalışmalara günler öncesinden başlarsınız. Fakat tüm işleri tek başınıza halletmeniz ya da tüm süreci tek başınıza planlamanız neredeyse imkansız diyebiliriz. Çünkü stres ve yorgunluk yüzünden ince ayrıntıları gözden kaçırma ihtimaliniz çok daha yüksektir.Burada bizler devreye giriyoruz. Sizin tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar dinliyor ve sizi memnun edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Arzunuza göre belirli konseptler oluşturuyoruz bu konseptlere uygun renk, desen ve süslemeleri sizlerle beraber belirliyoruz. Özel günlerinizin tekrarı olmayacağı için hem sizin fikirleriniz hem de bizim tecrübemiz sayesinde mutlu gününüzü daha mutlu yaşamanızı sağlayabiliriz. Şunu net bir şekilde söylemek gerekir ki organizasyon şirketlerinin yegane görevi özel gün sahiplerinin günlerini en güzel şekilde geçirmelerini sağlayacak ortam hazırlamaktır. İşte organizasyon firmaları bunun için var. Organizasyon şirketlerinin yolunu çoğunlukla yeni evlenecek ve düğünlerini kusursuz hale getirmek adına düğün organizasyonu yaptıracak çiftler tutmaktadır.

Düğün Organizasyonu

Yeni hayatlarına adım atacak olan çiftlerimiz dillere destan olacak, aylarca konuşulacak düğünler istiyorlar. Tüm ayrıntıların kusursuz olması için düğün organizasyonuşirketlerine danışıyorlar. Düğün organizasyonları sırasında dikkat edilmesi gereken onlarca ayrıntı vardır. Bunların en önemlilerinden ve başlıca düğünün tüm ayrıntılarını etkileyen etmenlerden birisi düğünün yapılacağı mevsim ve alan türüdür. Açık alanda yapılan bir düğün ile kapalı alan da yapılan bir düğünün düzenlemesinin aynı olmasını bekleyemeyiz. Genellikle çiftler kapalı alanlarda yapılan düğünlerde masa üzerindeki süslemelere özen gösterirken açık alanda yapılan kır veya havuz konseptli düğünlerde mekanın önüne geçmeyecek ama basitte kalmayacak düzenlemeler isterler.

düğün organizasyonu, söz organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu,
Düğün Organizasyonu

Sizlerde özel bir gününüzde organizasyon yaptırmak istiyor ve tecrübeli bir ekipten yardım almayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve günlerinizi unutulmak hale getirebilirsiniz.

Düğün organizasyonudenince akıllara gelenilk şeyler masa ve sandalyelerdir. Birbirinden farklı kesimlerde masalar bulunmaktadır. Ama genel olarak yuvarlak masalar insanlar arasındaki iletişimi arttırdığından çiftler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Masa seçimi yapıldıktan sonra masayı şıklaştırmak adına şamdanlar ve çiçek seçimleri yapılmaktadır. Şamdanlar masanın yapısına uygun olarak belirlenirse bütünlük sağlanmış olur. Çiçek seçimi sırasında genelde canlı çiçekler kullanılır ama bazı yapay çiçekler adeta gerçekleri kadar canlı durduğu için yapay çiçeklerde tercih edilmektedir. Sandalye olarak özellikle tiffany sandalyeler son dönemde çiftlerin gözbebeği olmuş durumdadır. Sade olmasından ve her mekana ayak uydurmasından dolayı tiffany sandalyelerin beyaz rengi çok tercih edilmektedir. Tabii belirlenen tema ya da konsepte uygun olması halinde başka renkleri de kullanılabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir