İstanbul Doğum Günü Mekanları

İstanbul Doğum Günü Mekanları

İstanbul doğum günü mekanları, sevgiliye doğum günü, annemin doğum günü, Doğum günü organizasyonu, balon süsleme,
Doğum Günü Mekanları

Doğum günü beşikten mezara kadar, kadın erkek herkes için en kendisine özel gündür. İstanbul doğum günü mekanları hakkında bilgi vermeden önce bu hususun altını çizmek gerekir. Üstelik insanlar için doğum günlerinin kutlanması, az ya da çok bir hediye ile kutlanması sevildiklerini, önemsendiklerini gösterir. Bu da kişiye kendini kim olursa olsun iyi hissettir. O yüzden çocuk olsun, ister kişi 90 yaşında doğum günü kişiye özel bir biçimde kutlanmalıdır ama doğum günü kutlamaları sırasında kişinin yaşı, doğum gününü hazırlayan kişiye olan yakınlığı ve doğum günü kutlanacak olan kişinin beğenileri zevkleri göz önüne alınmalıdır. Bu yazıda da başta sevgiliye doğum günü olmak üzere sevdiğiniz kişilere çok özel doğum günü organizasyonu yapmak için özel mekanlardan bahsedeceğiz. Hadi dilerseniz hemen başlayalım. İşte o çok özel doğum günü mekanları.

Mikla Restoran

İstanbul doğum günü mekanları, sevgiliye doğum günü, annemin doğum günü, Doğum günü organizasyonu, balon süsleme,
Mikla Restoran

Bu yazıya özellikle Mikla ile başlamımızın bir sebebi var. Mikla yakın tarihte Michelin Yıldızı alan ilk Türk restoranlarından bir tanesi oldu. Şef ve Mikla ortağı Mehmet Gürs harika yemeklere imza atan uluslararası başarıları olan bir şef. Fine dining alanında en iyilerin başında gelir. Aynı zamanda gösterişli bir mekandır. Eğer annemin doğum günü unutulmaz olsun derseniz doğru bir tercihtir.

Adres: Asmalı Mescit, The Marmara Pera, Meşrutiyet Cad. No:15, 34430 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: (0212) 293 56 56

Yalan Dünya Nişantaşı

Yakın bir arkadaşınızın eş dost ortamında doğum gününü kutlamayı düşünüyorsanız adı ile manidar olan bu mekan tam olarak sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Son derece lüks bir yer olan Nişantaşı’nda olan elegance bir mekandır. Doğum günleri için de idealdir. Tamamı ile meyhane havasındadır.

Adres: Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No: 44 Şişli

Telefon: 0544 206 17 87

Dio Nişantaşı

İster sevgiliniz ile ister eşiniz ile baş başa bir doğum günü kutlamak istiyor iseniz o zaman her yönü ile benzersiz ve son derece romantik olan Dio Nişantaşı doğru tercihtir. Unutulmaz bir gece yaşanacak ve unutulmaz bir doğum günü olacaktır. Şişli şehrinin en güzel mekanları arasındadır. Her gün Pazar hariç 12.00 ile 22.00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Teşvikiye Mahallesi Ahmet Fetgari Sokak No: 35/A Şişli Nişantaşı

Telefon: (0212) 231 10 15

Baby Symphony Parti Evi

Şu ana dek hep büyükler için olan mekanlardan bahsettik. Peki ya çocuklar derseniz işte bu mekan tüm çocuklar için güvenle doğum günü partisi yapılabilecek olan harika bir mekan. Burada çocukları doğum gününde bekleyen çok özel sürprizler vardır.

Adres: Küçükbebek Cd. Yeniyol Sk. No:16/12 A Bebek – Beşiktaş

Turkuazoo

Alın size ekstra bir doğum günü etkinliği hem de çocuklar için. İstanbul şehrinde en bilinen çocuk doğum günü mekanlarının başında gelir. Doğum günü organizasyonu akvuryum içinde çok sayıda deniz canlısının içinde geçer. Bu ise unutulmaz bir deneyimdir. Lakin maksimum 8 kişilik olup üst yaş sınırı da 10 yaştır. Bu da tek dezavantajıdır.

Adres: Forum İstanbul, No:5/5 Kocatepe Mh. Paşa Cd.34045 – Bayrampaşa

Köprüaltı Meyhanesi

Neden bir doğum günü Köprüaltında kutlanmasın? Pek ala kutlanabilir. Bu mekan ekstrem bir mekanda arkadaş ortamında bol eğlenceli olarak doğum günü kutlamak isteyenler için. Her yaşta içinde olan coşkuyu bitirmeyenlere. Tam bir Türk meyhane kültüründe. Sınırsız eğlence garantisi veriliyor.Gece 00.00’a kadar açıktır.

Adres: Yahya Kemal Cad. No: 4 Rumeli Hisarı Sarıyer

Telefon: 0212 287 73 23

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir