Bubble Show

Bubble Show Nedir?

Bubble sözcüğü İngilizce olan bir sözcük ama bugün dilimizde adeta Türkçe bir sözcük gibi rahatlıkla kullanılıyor. Tam olarak bakıldığında Türkçe dilinde karşılığı kabarcık olarak adlandırılır. Kabarcıklar, baloncuklar ise her yaşta kendisini çocuk olarak kabul eden insanların en keyifli eğlenceleri arasındadır.

Bubble show son yılların en gözde eğlence araçları arasında gelmektedir. Gerek çocuklar için gerek ise aileler için hoş vakit geçirmenin en güzel yollarından birisidir.  Nitekim bu şovlar da kendi içinde köpük balonun içinde insan, baloncuklu yağmur ve devasa balonlar gibi farklı varyasyonlar ile insanların karşısına çıkar. Nitekim İstanbul bubble show organizasyon firması olarak biz de en azından çocukluğunda bir kere sabun köpüğünden balon yaparak oynayan her yaştan çocukların hayallerine, mutluluklarına eşlik etmek için çok özel organizasyonlar yapıyor.

Bubble Show Hizmeti Alırken Bilinmesi Gerekenler

Bubble show deyip geçmemek gerekir. Bu işin de tıpkı diğer tüm işlerde olduğu gibi kendi içinde incelikleri vardır ki bu alanda en güvenilir hizmetin alınabileceği adreslerin başında firmamız gelir.

Özellikle balonun içinde insan olan oyun içinde ciddi riskler barındırır ki, gerek içine giren insanın sağlığını riske atmamak için, gerek balonun içinde insan kaldığı sürece patlamaması için önemli  teknikler vardır. Bu teknikler bilinmeden bu işin yapılması olası değildir. O yüzden böylesi bir hizmet mutlaka doğru referanslar gösteren firmalardan alınmalıdır. Biz de bu alanda en iyiler arasındayız.

Bubble show her türlü kuruluş açılışında yapılabilecek etkinliklerden bir tanesidir. Bunun yanında okullarda, çocukların doğum günü partilerinde de, ana okulu ve diğer okullarda özel programlarda yapılabilir.

Öncelikli olarak çocuklar için olan bir hizmet olmakla beraber kimi yetişkin doğum günleri ve sürpriz partiler için de oldukça sıra dışı bir etkinliktir. Bu etkinlikle kişilerin keyfine keyif katılmaması mümkün değildir. Üstelik öylesine evrensel olan bir oyundur ki kişilerin aynı dili konuşması gerekmez. Oyunun ritmine yaşı, ırkı ne olursa olsun kız erkek çocukları katılarak gönüllerince eğlenebilir. / Rezervasyon için “İletişim” kısmından bize ulaşın!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir