Köpük Köpük Köpük

Köpük Köpük Köpük

İnsan yaşama bir kez geliyor. Onu en güzel, en kaliteli bir biçimde geçirmeyi ise sonuna kadar hak ediyor. İş de yaşama şartlar ne olursa güzellik katan şeylerin başında aile boyu yapılabilecek olan etkinlikler geliyor. Bubble şov ve kapalı balon gösterisi de bunlardan iki tanesi. Biz de İstanbul Organizasyon olarak bu alanda sizlere çok özel etkinlikler yapıyoruz.

İşte O Çok Özel Gösterimiz

Bubble Show

Bizim size sunduğumuz en özel gösterilerimizin başında dünyanın her yerinde herkesin genç yaşlı kadın erkek fark etmeden eğlence denilince akla ilk gelen etkinliklerden olan bubble şov gösterilerimizdir. İstanbul Organizasyon olarak biz de bu noktada sınır tanımadan çok özel köpük şov gösterileri yapıyoruz. Farkımız da açık ara ortaya çıkıyor. Bu etkinliği  size açık bahçenizde ya da bizim kendi mekanımızda  sunuyoruz. Son derece eğlenceli  fokurdayan binlerce  köpükler, kimi zaman rengarenk bile olabiliyor, bunun yanı sıra  kovalamaca oyunları, tüm şekil ve büyüklükte kabarcıklar, pop ve oyun ile kabarcıklar  ve tüm bunlara istinaden herkes için enerjik sınırsız  eğlence sunuyoruz.! Bu etkinliğimiz açık alanlar için ama bunun yanında kapalı bir alan içinde çocukların dev bir balonun içinde durma fırsatı bulduğu bir aktivite de insanlara  sunuyoruz! Dış alan köpük aktivitesi ya da iç alan  balon aktivitesi veya her ikisini de kapsayan birseçim yapabilirsiniz.Bu etkinliğimiz siz aksini istemediğiniz süre toplamda 30 dakikalık sürüyor.  Bu etkinlik her türlü hava şartında yapılabilen bir etkinliktir. Kendisine has bir büyüsü vardır ve çok özel tasarımda olan bu köpük etkinliklerimizde aile boyu eğlenmek mümkündür. Üstelik çok da cebinizi yakmaz. Hayal gücünüzü geliştirmesi ise ücretsizdir!

Köpük Balon Gösterilerimizin Ayrıntıları

Bubble şov, balon gösterisi, köpük şov, Balon gösterileri,
Bubble Show

Tamamen  kapalı balon gösterisi performansımız, her şekil ve boyutta güzel sabun köpükleri ile etkinliğiniz ya da partiniz için eşsiz ve çok özel olan bir eğlence paketidir. Kabarık baloncukların ve de baloncukların içindeki baloncukların, duman baloncuklarının, hayvan baloncuklarının, dev baloncukların ve hatası bize özel olan ateş baloncuklarının keyfini çıkarın. Balon gösterilerimiz tamamen interaktif bir biçimde gerçekleşir ve her yaştan içinde olan çocuğu koruyanlar  için uygundur. Balonun içine elbette girilebilir.Çocuklar ve yetişkinlerin hepsi eşsiz olan balon köpüğün inanılmaz olan deneyimini yaşar. Her insan en az bir kere böyle bir deneyimi fazlası ile hak eder. Size ait bir mekanın ya da evinizin mekanınızın zemini özel bir malzeme ile kapatacağımız için zemininizin ıslanacağına dair herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Balon gösterimiz yaklaşık olarak 45 dakika sürer. Yok, siz bu uzun derseniz özel olarak iç mekanlar için olan kısaltılmış 20 dakika süren etkinliklerimiz de yok değil. Yani biz sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. 

 Kaynak https://highlandjoker.com/shows/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir