İstanbul Çocuk Tiyatrosu

İstanbul Çocuk Tiyatrosu

İstanbul Çocuk Tiyatrosu, çocuk tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu Oyunları, Çocuk Kukla Tiyatroları,
Çocuk Tiyatrosu

Tiyatrolar insanların yaşamına güzellik katan en önemli sanat dalları arasındadır.  Üstelik son derecede önemli olan bir sanat dalıdır. Tiyatro aktif yapılan bir sanat dalı olduğu için diğer sanat dallarına göre çok daha birebir iletişime geçilen bir alandır. Bu bağlamda bakıldığında ne kadar önemli bir alan olduğunu söylemeye bile gerek yoktur. Üstelik tiyatro çok küçük yaşlardan itibaren insanların yaşamına girmelidir. İnsanları disipline eder. Oturmayı kalkmayı, toplum içinde nasıl davranılacağını da öğretir. Sosyalleşme noktasında da son derece önemlidir. Günümüzde tüm bu gereksinimlere uygun olarak özel olarak yapılan çocuk tiyatroları vardır. Biz de İstanbul çocuk tiyatrosu olarak üzerimizde olan sorumluluğun farkındalığı ile sadece çocuklar için özel tiyatro gösterileri düzenliyoruz.

Hemen İletişime Geçin!

Çocuk Tiyatrosu Oyunları

İstanbul çocuk tiyatrosu olarak biz kendi sorumluluğumuzun farkında olarak çok özel çocuk tiyatrosu oyunları perdeye koyuyoruz. Çünkü çocuk tiyatrosu diğer tiyatrolara benzemez. Başlı başına özel disiplini olan çocuklara hitap edecek türde olması gereken oyunlardır. Herhangi bir tiyatro eserinin çocuklar için oynanması mümkün değildir.

İstanbul Çocuk Tiyatrosu, çocuk tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu Oyunları, Çocuk Kukla Tiyatroları,
Çocuk Tiyatrosu Oyunları

Bizim kendi bünyemizde çok fazla çocuk tiyatrosu oyunları vardır. Bu oyunları da alanında eğitim almış profesyonel aktör ve aktrisler oynar.  Işından dekoruna kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü etkinliklerdir. Aynı zamanda öğretici yönleri de olan oyunlardır. Bu noktada sizler bu oyunları çocuklarınız ile beraber izleyebileceğiniz gibi çocuklarınız arkadaşları ile beraber de izleyebilir. Seçim tamamen sizin. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman istemlerinizi, ne tür bir oyun istediğinizi söylediğiniz zaman anında bunları yerine kurumsal çizgimizden ödün vermeden yapıyoruz. İster bizim mekanımızda, ister sizin kendi mekanınızda bu oyunları oynuyoruz. Kendi bünyemizde dünyaca ünlü çocuk oyunları olduğu gibi, kendi yazarlarımızın yazdığı müzikli oyunlar da mevcuttur. Çok fazla çocuk tiyatrosu oyunumuz mevcuttur.

Hemen İletişime Geçin!


Çocuk Kukla Tiyatroları

İstanbul Çocuk Tiyatrosu, çocuk tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu Oyunları, Çocuk Kukla Tiyatroları,
Çocuk Kukla Tiyatroları

Gelelim İstanbul çocuk tiyatrosu olarak verdiğimiz bir diğer hizmet ise kukla tiyatrosudur. Pinokyo dahil birçok eserin kukla tiyatrosu denilince İstanbul ölçeğinde akla gelen ilk firmayız. Son dönemlerde kukla tiyatrosu unutulmaya başladığı için biz bu unutulan kültürü yeniden canlandırmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Kuklalar çok fazla çağrışımları olan ürünlerdir. Kendisine has bir tekniği vardır. Öyle herkesin yapabileceği bir iş değildir. Lakin bizim kadromuzda bu alanda uzmanlaşmış yıllardır bu işi yapan profesyonel kuklacılar vardır. Özenle çocuklarınız için özel kukla oyunları oynarlar. Karagöz ile Hacivat gibi kendi kültürümüzde de çok önemli yer teşkil eden kukla oyunlarımız vardır. Çocuklar böylece bizim geçmişimiz ile bağ kurarken çok da şey öğrenirler. O yüzden çok fazla misyonu olan bir tiyatro etkinliğidir. Çocuğun hayal gücünü de olumlu yönde etkiler. Eğlenirken öğrenir ve çocuklar hangi yaşta olursa olsun keyifle vakit geçirmenin tadını çıkarır. Hafızasında da hep kalır.

Hemen İletişime Geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir