Skip links

İstanbul Cambaz

İstanbul Cambaz

İstanbul cambaz, cambaz show, cambaz gösterisi, cambaz, İp cambazı, cambaz Show, sihirbaz gösterisi, denge gösterisi, jonglör, tek tekerlek bisiklet Show, akrobasi gösterisi, ateş Show ve piton yılanı
İstanbul Cambaz

Cambaz üzerine şarkı bile yazılan bir olgudur. Bir ipin üzerinde durmak özel bir yetenektir. Dikkat ve denge gerektirir.  Cambaz sözcüğü kendi içinde metaforik çağrışımlar da yapan bir sözcüktür aynı zamanda. Lakin bizim burada bahsettiğimiz şey gerçek yaşamda olan cambaz sözcüğü.  Hani şu ağırlıklı olarak sirklerde, televizyonlarda kimi proğramlarda gördüğümüz cambazlardır.

Cambaz insanların yaşamına güzellik katan, monoton yaşamlarından uzaklaştıran ve bu meslekte çalışmakta olan kişilerdir. Ağırlıklı olarak istisnalar kaideyi bozmadan erkekler yapar ama nadiren de olsa alanında uzmanlaşmış olan cambazlar vardır.  Cambazları izlerken hepimiz büyük bir heyecan yaşarız ki bu da hepimizin yaşamını sıradanlıktan öteye bir boyuta taşır. Siz de eğer ama doğum gününde, ama özel bir davette cambaz olsun derseniz tek yapmanız gereken İstanbul Cambaz olarak bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Hemen İletişime Geçin!

Aşağıda bu skalada olan işlerimizden bahsediyoruz. Burada baştan şunu ifade etmeliyiz ki bu etkinliklerden bir tanesi, tamamını ya da birkaçını istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.


İp Cambazı

Eğer aradığınız insanların yüreklerini ağızlarına getirecek heyecanın bir an bile hız kesmediği bir ip cambazı ise o zaman doğru adrestesiniz. Bünyemizde tamamen profesyonel olarak yıllardır bu işi yapan cambazı çalışma arkadaşlarımız vardır. Sizin bir ALO demeniz yeterli olacaktır. Kısaca sizin de izlediğinizde göreceğiniz gibi Cambaz Show bizim işimiz.

Akrobasi Gösterisi

İstanbul Cambaz, cambaz, İp Cambazı , Cambaz Show , Akrobasi Gösterisi, Ateş Show, Tek Tekerlek Bisiklet Show, Piton Yılanı,
Akrobasi Gösterisi

Cambaz denilip akrobasi gösterisi dememek olmaz. Sirklerde en az cambazlar kadar ilgi çeken bu tarz gösterileri açık ya da kapalı tüm mekanlarda size özel olarak gerçekleştiriyoruz. Kiralanan ya da size özel yerlerde olabileceği gibi, çok özel ambiyansı olan yerlerde de çok özel gösteriler gerçekleştiriyoruz. Bunları tüm İstanbul ölçeğinde gerçekleştiriyoruz.

İLGİLİ  Animasyon Doğum Günü Balon Süsleme Hakkında

Hemen İletişime Geçin!

Ateş Show

Sizlere sunduğumuz etkinliklerden bir tanesi belki de içlerinde en ateşli ve korkutucu olanı ise ateş show adı verilen gösterilerimizdir.Nefeslerinizi tutarak bu gösterilerimizi kış, yaz tüm mevsimlerde herhangi bir risk içermeyecek biçimde, gerekli güvenlik önlemlerini alarak gerçekleştiriyoruz. Burada şunu da belirtmemiz gerekir ki sizin de bildiğiniz gibi ateşin şakası olmaz. Biz bunun farkındalığı ile herkes için iş güvenliği kurallarına uygun hizmet sunuyoruz.

Tek Tekerlek Bisiklet Show

Eski siyah beyaz Amerikan filmlerinde sıkça görülen, yine önemli sirklerde karşınıza çıkan tek tekerlek bisiklet show artık bizimle ayağınıza kadar geliyor.Gözlerinizin önünde canlı canlı yine nefeslerinizi tutarak bu muhteşem gösteriyi izliyorsunuz. Rolla bolla denge gösterisi de bu kapsamda olan etkinliklerimiz arasındadır.

Piton Yılanı

Hepimiz az ya da çok yılandan korkuyoruz. Yine de korku kimi zaman insanlara cazip geliyor. Hep camın ötesinden izlemenize, Hindistan’a gitmeyi hayal etmenize gerek yok. Piton yılanı ile bir canlı kanlı şov izlemek isterseniz tek yapmanız gerekir şey İstanbul cambaz olarak bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Hemen İletişime Geçin!

Leave a comment