doğum günü, çocuk partileri, palyaço, sihirbaz,

Çocuk Partileri

Çocuk Partileri

Ebeveynlerin doğum günlerinden tatil kutlamalarına kadar unutulmaz çocuk partileri planlamalarına yardımcı olma konusunda uzmanız. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz birinci sınıf hizmet sunmaya ve planladığımız her partinin başarılı olmasını sağlamaya kendini adamıştır.

Çocuk Partisi Planlama Hizmetleri

doğum günü, çocuk partileri, palyaço, sihirbaz,
Doğum Günü

Alışkan Organizasyon’da, her çocuğun ihtiyaçlarına uygun bir dizi parti planlama hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz, her yaştan çocuğu kesinlikle memnun edecek ilgi çekici ve yaşa uygun eğlence yaratma konusunda deneyimlidir.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

Tema seçimi: İster çocuğunuzun en sevdiği karaktere dayalı olsun, ister karnaval veya plaj partisi gibi daha genel bir tema olsun, partiniz için bir tema seçmenize yardımcı olabiliriz.

Mekan seçimi: İster iç mekan etkinlik alanı ister dış mekan olsun, partiniz için mükemmel mekanı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Satıcı koordinasyonu: Partinizin her yönüyle ilgilenilmesini sağlamak için eğlenceciler, catering şirketleri ve parti kiralama şirketleri de dahil olmak üzere güvenilir satıcılardan oluşan bir ağ ile çalışıyoruz.

Bütçe yönetimi: Paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayarak bir bütçe oluşturmanıza ve yolunda gitmenize yardımcı olabiliriz.

Eğlence Seçenekleri

Oyunlar ve el işleri gibi geleneksel parti etkinliklerine ek olarak, çocuğunuzun partisine ekstra heyecan katmak için çeşitli eğlence seçenekleri de sunuyoruz. Sunduğumuz seçeneklerden bazıları şunlardır:

Palyaçolar: Palyaçolarımız, üzerine yıllarca deneyim kazandıkları çeşitli numaralarla her çocuğu güldürebilecek uzmanlıktadır. Etkinlik alanının son derece eğlenceli bir yer haline gelmesini kolaylıkla sağlarlar

doğum günü, çocuk partileri, palyaço, sihirbaz,
Palyaço

Sihirbazlar: Sihirbazlarımız, son derece güvenilir yöntemlerle çocukları kolaylıkla şaşırtaiblir ve dikkatlerini üzerine çekebilir. Böylelikle etkinliğinize davet edilen çocuklar unutamayacakları bir zaman geçirecekler

doğum günü, çocuk partileri, palyaço, sihirbaz,
Sihirbaz

Karakterler: Çocuğunuzun favori bir karakteri varsa, onu partinizde canlandırmanıza yardımcı olabiliriz. Prenseslerden süper kahramanlara, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi seçeneğimiz var.

Parti planlama ihtiyaçlarınız için Alışkan Organizasyon’u düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Çocuğunuz için unutulmaz ve eğlenceli bir parti yaratmanıza yardımcı olmaktan onur duyarız. Herhangi bir sorunuz varsa veya hizmetlerimizi ayırtmak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Çocuk Partileri Organize Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

cocuk partileri 0
çocuk partileri

Çocuk partileri, anne ve babalar için büyük bir stres kaynağı olabilir. Bütün süreci kendinizin yönetip yönetemeyeceğine karar vermek, ikramları, konsepti ve diğer detayları düşünmek, gerçekten de zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu noktada Alışkan Organizasyon devreye girer ve çocuk partisinin eşsiz bir şekilde tamamlanmasına olanak tanır. İstek ve gereksinimlerinize uygun bir çocuk partisi organizasyonu sunabiliriz.

Çocuğun ve ailelerin beklentilerini karşılamak ve rüya gibi bir çocuk partisi organizasyonu düzenlemek bizim işimizdir. Mükemmel bir parti organizasyonu deneyimi için Alışkan Organizasyon’da hizmet alabilirsiniz. Peki, çocuk partisi organize ederken nelere dikkat edilmeli?

Çocuğun Yaşı

Çocuk partisi planlarken, çocuğun yaşı en önemli noktalardan biridir. Aslında birçok detay, çocuğunuzun yaşına da bağlıdır. Yeni yürümeye başlayan çocuklar, ilkokul çocukları bazı ayrıntılara odaklanmayabilir. Bu yaş grubu için ağırlıklı olarak kararlar anne ve babaya ait olabilir. Fakat biraz daha büyük yaş grubu için çocuğun istek ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca yaşı büyük olan çocukların arkadaş sayısı da fazla olacağı için buna göre bir mekan seçmek en doğrusudur. Çocuğunuzun önerilerden ve planlamadan memnun olduğundan emin olmak adına onun da fikrinin alınması gerekmektedir.

cocuk partileri 00

Parti Mekanı

Çocuk partileri için bir başka konu ise mekan seçimi olmaktadır. Parti mekanı için seçenekler sonsuzdur. Bahçeli bir eviniz var ise evinizin dış mekanında, geniş bir eviniz bulunuyor ise evinizin içinde, bir eğlence mekanında, kafede veya otelde parti düzenleyebilirsiniz. Bunun için özel olarak geliştirilen mekanlar da vardır. Seçiminiz ise davet etmek istediğiniz çocuk sayısına, bütçenize, partide sunmak istediğiniz aktivitelere ve yetişkin sayısına bağlıdır. Bazı parti mekanları yemek hizmeti de sağlayabilir. Bundan dolayı parti mekanı seçiminde iyice düşünmeli ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir karar vermelisiniz.

Konuk Sayısı

Çocuk partileri organizasyonu hususunda bir başka önemli ayrıntı ise şüphesiz ki konuk sayısı olur. Çocuğunuz üç veya dört yaşın altında ise arkadaş çevresi az sayıda olacaktır. Ancak çocuğunuz üç ila dört yaşından büyük ise arkadaş çevresi biraz kalabalıklaşmış olabilir. Aile üyelerini ve arkadaş çevresini hesaba katarak, ortalama bir sayı çıkarmalısınız. Konuk sayısı, mekan seçiminde ve ikramların sayısında da önem arz eden bir konudur. Bu nedenle ortalama bir rakam elde etmeniz gerekmektedir. Daha doğru bir planlama ve organizasyon için davetli listesini çıkarmanız ideal olacaktır.

Parti Teması

Çocuk partileri teması, partinin eğlenceli ve rengarenk geçmesi, unutulmaz bir anı olarak kalması için oldukça önemlidir. Oyunları ve etkinlikleri daha özgün hale getirmek için ideal bir tema seçmelisiniz. Çocuğunuzun fikri ve istekleri de bu aşamada oldukça önemlidir.

cocuk partileri 000

Parti Kostümü

Parti temasıyla uyumlu bir parti kostümü tedarik edilmelidir. Çocuğunuzun beğenisini kazanan ve giymek isteyeceği bir kostüme yatırım yapmalısınız. Bunun için çocuğunuzun isteklerini ve fikrini de önemsemelisiniz.

Parti İkramlıkları

Partinin olmazsa olmazlarından parti ikramlıkları, organizasyonun neşeli ve tatmin edici geçmesi için mutlaka gereklidir. Kekler, pastalar, kurabiyeler, atıştırmalıklar, içecekler gibi çeşitli ikramlıklar hazırlayarak, konuklarınızı memnun edebilirsiniz. Parti ikramlıklarının hazırlanması için bir firmadan yardım da alabilirsiniz.

Parti Davetiyesi

Çocuk partileri için davetiye de unutulmaması gereken bir noktadır. Genel olarak partiden ortalama bir ay öncesinden davetiyelerin gönderilmesi gerekir. Davetiyelerde etkinlik yeri ve zamanı net olarak belirtilmelidir. Ayrıca davetiye tasarımında da çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Çocuğunuzla beraber davetiye tasarımına karar verebilirsiniz.

Çocuk partileri organizasyonu için Alışkan Organizasyon olarak her daim yanınızda olduğumuzu hatırlatırız!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir