Hemen Bizi Arayın : +90 [541] 883 36 87

İstanbul İllüzyon ve Sihirbazlık Gösterileri (2022)

İlizyon, İlizyon gösterileri , sihirbazlık, sihirbazlık numaraları, Kolay sihirbazlık numaraları, doğum günü organizasyonu, Anaokulu ilüzyon gösterisi, İllüzyon gösterisi, İllüzyon Nedir, illüzyon,

İlizyon gösterileri ve sihirbazlık numaraları ile size muhteşem bir şov hazırlıyoruz. Okul öncesi ilizyon numaraları, sihirbazlık numaraları ile çocuklarınızın unutamayacağı bir şölen sunuyoruz.

Kolay sihirbazlık numaraları ile birlikte çocukların algılayabileceği eğitici, öğretici ve keyifli dakikalar geçirmesini sağlayacak organizasyonlara yer veriyoruz.

Sahnede illüzyonlarla seyirciyi şaşırtan kişi ve kişiler tarafından muazzam bir gösteri sunulur.

Özellikle doğum günü organizasyonu yapmak isteyen ailelerin çocuklarına unutulmaz bir an yaşatmak için tercih ettiği ilizyon gösterisi titizlikle eda edilir.

Alışkan Organizasyon firması olarak okul öncesi etkinliklerinde, doğum günü organizasyonlarında ve benzeri kutlamalarda ilizyon numaraları alanında da kaliteli hizmet veriyoruz.

Hemen İletişime Geçin

İlizyon Numaraları ile Sevdiklerinize Unutulmaz Anlar Yaşatın

İlizyon, İlizyon gösterileri , sihirbazlık, sihirbazlık numaraları, Kolay sihirbazlık numaraları, doğum günü organizasyonu, Anaokulu ilüzyon gösterisi, İllüzyon gösterisi, İllüzyon Nedir, illüzyon,İlizyon numaraları ile sevdiklerinize muhteşem bir etkinlik sunabilirsiniz. Doğum günü için sihirbaz fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak cinsten olup bu konuda en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Sihirbaz organizasyonu talep eden müşterilerimiz için 45 dakikalık devasa ve eğlenceli bir etkinliğe yer veriyoruz. Özellikle çocuklar bu tür etkinliklere bayılıyor. Alışkan Organizasyon olarak palyaço kiralama, kiralık sihirbaz gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

İlizyonist olarak görev yapan personelimiz son derece cana yakın, tecrübeli ve işini iyi yapan bir karaktere sahiptir. Hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizden sürekli olumlu dönüşler alıyoruz.

Komik ilizyon numaraları ile seyircilere eğlenceli bir vakit geçirmesini sağlıyoruz.

İlizyon Gösterileri ve Sihirbazlık Numaraları Yaptığımız Alanlar

İlizyon, İlizyon gösterileri , sihirbazlık, sihirbazlık numaraları, Kolay sihirbazlık numaraları, doğum günü organizasyonu, Anaokulu ilüzyon gösterisi, İllüzyon gösterisi, İllüzyon Nedir, illüzyon,İlizyon gösterileri ve sihirbazlık numaraları organizasyonu verdiğimiz alanlar oldukça geniştir. Doğum günü, sünnet, alışveriş merkezleri, açılışlar, kurumsal organizasyonlar ve benzeri alanlarda hizmet veriyoruz.

Anaokulu ilüzyon gösterisi hizmetinizde bulunmaktadır. İllüzyon gösterisi İstanbul ve çevresinde sağlanır.

İllüzyon gösterisi vermek isteyen tüm müşterilerimiz aşağıdaki iletişim butonundan bizlere hemen ulaşabilirler.

İşte En Eğlenceli İllüzyon Numaraları

İllüzyon Nedir?

İllüzyon ya da yanılsama, duyu yanılsaması ve yanılsama olarak bilinir. Gerçek bir nesnenin duyular üzerindeki izlenimlerinin yanlış değerlendirilmesidir.

Gerçeklikteki fiziksel olayların algılanması sırasında yalnız bir nesnellik içinde kayda geçirilmez, sürekli değişim gösterebilir, kimi düzeltim ve bütünlemelerden geçirilerek; okunan bir kitaptaki kimi dizgi yanlışlıklarının farkına varılamaması örnek gösterilebilinir.

Sihirbazlar her zaman illüzyon kullanmaktadırlar. Aslında bazen sihirbazlara illüzyonist de denilmektedir. Harry Houdini gibi ünlü sihirbazlar yaptıkları şeyin illüzyon yaratmak olduğunu söylerler. Sihirbazlar imkânsız olan şeyi yapmıyorlar, sadece yapıyormuş gibi görünmelerini sağlıyorlar.

İlizyon Nasıl Yazılır?

İllüzyon sözcüğü nasıl yazılır? İlizyon mu doğru, illüzyon mu? Özellikle öğrenciler başta olmak üzere pek çok vatandaş imla kuralları arasında bu soruyu merak ediyor.

TDK sitesinde sözlükten arama yapıldığında kelimenin, İllüzyon şeklinde yazıldığı ortaya çıkıyor.

Yani Türk Dil Kurumu’na göre kelimenin doğru yazımı “illüzyon”dur.

İlizyon Nasıl Yapılır?

İnsan beyni fazlasıyla karışık çalışan bir sistemdir. Bir nesnenin algılanması, beyinde oluşan elektrik iletimleri ile gerçekleştirilir. Farkında bile olmadan, milyarlarca elektrik iletimi gün içinde beyinde gerçekleşmektedir.

Bazı durumlarda beyin, aşırı hızlı olan bir iletiyi yok sayabilir veya onu kaydedemez. İllüzyon, beynin işte bu yapısını kullanır. Daha önceden yaşanan olaylar ile sihirbazlık gösterilerindeki olaylar beyinde hızlıca karşılaştırılır.

İllüzyon esnasında beyinde oluşan tanı, bu durumun doğaüstü olduğudur ve bundan dolayı el çabukluğu fark edilemez.

Göz yanılsaması özellikle sanal ortamlarda fazlasıyla popüler olan bir şeydir. İnsanlar bu gibi şeylere uzun müddet bakar ama bakış açısı değişmezse aradaki farkı anlayamaz.

Bunun gibi göz yanılsamaları içeren birçok görsel vardır ve aslında bunlar da birer İllüzyon’ dur. Kişinin zihni gördüğü şeyin bir top olduğunu kesin olarak söylese de, bakış açısının değişimi ile çok farklı durumlar ortaya çıkabilir.

Bu gibi örnekler, özellikle göz yanılsamalarının en çok görülen örnekleri arasında yer alır.

İnsan, herhangi bir şeye sadece belirli açılardan bakarsa, o nesneye ne kadar dikkat ederse etsin, nesnede gerçekleşen değişimleri fark edemez. İllüzyon yapan bir kişinin yaptığı hareketlerin, farkında bile olmadan değişik durumlara bağlanması böyle bir şartlandırmaya örnek verilebilir.

Şartlandırılan durum denilen şey ise, seyredilen İllüzyon gösterisinin gerçekte var olmadığının zannedilmesidir.

Gösterilen bir şeyde insan gözünün ne görmek istediği ortaya konulur. İllüzyonist bazı kurallara uyar ve hem kendisinin göstermek istediği nesnenin hem de insanların görmek istediği nesnenin ortaya çıkmasını sağlar.

Sihirbaz Huduni

Sihirbazlık Gösterisi Fiyatları

1000₺ (30 – 45 dk)

 • 30-45 dk. Sihirbazlık Gösterisi
 • Not: Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik göstebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.
 • Max. 20 Çocukla Sınırlıdır.

1500₺ (1.5 – 2 saat)

 • 30 dk. Bubble Show
 • 30 dk. Sihirbazlık Gösterisi
 • 30 dk. Yüz Boyama ve Sosis Balon
 • Not: Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik göstebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.
 • Max. 20 Çocukla Sınırlıdır.

1700₺ (1.5 – 2 saat)

 • 30 dk. Bubble Show
 • 30 dk. Bilim Deneyleri
 • 20 dk. Yüz Boyama ve Sosis Balon
 • Not: Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik göstebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.
 • Max. 20 Çocukla Sınırlıdır.

2000₺ (2.5 – 3 saat)

 • 30 dk. Bubble Show
 • 30 dk. Bilim Deneyleri
 • 30 dk. Sihirbazlık Gösterisi
 • 20 dk. Yüz Boyama ve Sosis Balon
 • 45 dk. Yarışma ve Mini Disco ( sandalye kapmaca, halat çekme)
 • Not: Fiyatlar yapılacak işin yerine, zamanına ve saatine göre değişiklik göstebilir. İsteğe göre paketler revize edilebilir.
 • Max. 20 Çocukla Sınırlıdır.

© Alışkan Organizasyon 2017


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/aliskanorganizas/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/aliskanorganizas/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275