İllüzyon – Sihirbaz

İllüzyon

Hayat da bir yanılsama mı acaba? İnsan bazen düşünmeden edemiyor değil mi? Ama ne olursa olsun güzel bir düş, bir illüzyon olduğunu yadsımak mümkün değil. Sihirbazlık dünden bugüne var olan kavramlardan bir tanesidir.

İşin özünde sihirbaz olmak ayrı bir zekâ, ayrı bir el becerisi gerektirir. O yüzden sihirbazlık içinde hem zanaatın hem de sanatın olduğu bir alandır. Çocukların son derece ilgisini çeken bir kavram olarak sihirbazlık gösterisi farklı organizasyonlarda karşımıza çıkar.

İllüzyonistin sahneye çıkarak şaşırtıcı numaralar ortaya koyması ve bunu muazzam şaşkınlıkta bir gösteriye çevirmesi elbette herkesin dikkatini çeker. Sihirbaz gösterisi alanında yıllarını vermiş bir sanatçıdan Show seyretmek ayrıca bir zevktir tabi ki. Kuşlar veya beyaz tavşanlarla sunulan gösteri çocukların çok ilgisini çeker. Doğum günü organizasyonlarında özellikle talep edilen böyle bir şovu profesyonel bir illüzyonistten izlemek çocuğunuzu ve sizi ayrıca mutlu edecektir. Hele bir de işin içinde çocukları eğlendirecek gösteriler yapmak varsa, sizin de adresiniz Alışkan Organizasyon demektir.

Çocukların doğum günlerinin vazgeçilmez etkinlikleri arasındadır ama burada şu noktayı unutmamak, es geçmemek gerekir. Çocuklara yapılan sihirbazlık gösterileri çok daha farklıdır ve büyüklere yapılanlardan mutlaka ayrı tutmak gerekir. Zira çocuğun eğleneceği, yaşına uygun ona absürt görünmeyecek gösteriler yapılmalıdır. Bu da son derece ince bir çizgi ve hassasiyet noktasıdır. İşte bundan dolayı da çocuklara dair yapılan organizasyonlarda doğru seçimler yapmak gerekir. Herkes bu bağlamda iyi bir sihirbaz olamaz zira.

Dünyanın En Ünlü Sihirbazları

  • Penn and Teller

  • Harry Houdini

  • Dante

  • David Cooperfield

  • Dynamo

  • Siegfried and Roy

  • Criss Angel

  • Lance Burton

  • David Blaine

  • Robert Houdin

Biz de Alışkan Organizasyon olarak yıllardır işini aşk ile yapan İllüzyonistlerle çalışıyoruz. Ve sizlere İstanbul sihirbaz kiralama noktasında gereksinim duyduğunuz tüm anlarda gece, gündüz tatil fark etmeksizin hizmet vermenin kıvancını yaşıyoruz. Başta Bakırköy, Kadıköy, Ümraniye gibi semtler olmak üzere, tüm İstanbul ölçeğinde illüzyon gösterinizi renklendirmeye talibiz.

Çocukların anlayabileceği düzeyde, seviyede olan gösteriler ki, bir süre çocuklarınızın kendileri de bu gösterileri izledikten sonra kendileri de yapmak isteyecektir. Sihirbazlık etkinliklerinin en büyük faydası çocukların zekâ gelişimine, kavrama yeteneğine koyduğu yetkidir. Ayrıca hayal gücünün gelişmesine de katkı sunulur. O yüzden her çocuk bu tür etkinlikleri izlemelidir.

Sihirbaz (İllüzyonist) birbirinden değişik numaralarıyla seyirciyi de Show’a kataraknüktelerle eğlencenize renk katar. Doğum günü için sihirbaz, sünnet düğünü için sihirbaz, açılış organizasyonu için sihirbaz gösterisi, alışveriş merkezleri için sihirbaz gösterisi ve kurumsal organizasyonlar için sihirbaz önerilir. Sihirbaz İllüzyonist (illizyonist) gösterisi 45 dk. süren muhteşem bir gösteridir. Çocukları hayranlık içinde bırakacak sihirbaz gösterisi fiyatları için arayın.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir