Skip links

Animasyon Gösterilerimiz

Animasyon Gösterisi ile Hayaller Gerçek Oluyor

Animasyon gösterileri çocukların en sevdikleri çizgi dizi karakterlerinin ve hayvanlarının kullanılması ile yapılmaktadır. Böylece çocuklar sadece iki boyutlu olarak gördükleri kahramanlarını aynı zamanda 3 boyutlu olarak izleme imkanı elde etmektedirler. Ayrıca animasyon gösterisinin interaktif olması çocukların onlarla birlikte oynamalarını, onlara dokunmalarını ve onlarla birlikte fotoğraf çekinmelerini sağlamaktadır. Böylece kahramanları ile güzel bir gün geçiren çocuklar yıllar sonra bile bu güzel anı her hali ile hatırlamaktadırlar.

Animasyon gösterisi aynı zamanda tiyatral bir gösteri ile sunulmaktadır. Böylece çocuklar hem kahramanları görmekte hem de gösteri ile faydalı bilgiler elde etmektedirler. Çocuk tiyatrosu gibi animasyon gösterisinin de ciddi anlamda bir öğretme yetkinliği bulunmaktadır.

Animasyon Gösterilerini Hangi Etkinler için Talep Edilir

Çocuğun olduğu her türlü etkinlik için animasyon gösterisinin kullanılması oldukça mantıklı bir hamle olacaktır. Animasyon gösterileri ile mağaza açılışları, kurum organizasyonları, doğum günü aktiviteleri, okul ve kreşler için bahar aktiviteleri, ramazan ayına özel gösteriler, hastanelerin çocuk bölümlerindeki çocuklar için eğlenceli dakikalar oluşturulabilir. Üstelik açılış ve bahar şenlikleri gibi durumlarda istenildiği takdirde dj temini sağlanmaktadır. Böylece çocuklar kendi kahramanları ile birlikte dans etmenin tadını çıkartmaktadırlar. Özellikle sünnet düğünü, doğum günü, nişan ve düğün gibi organizasyonlar için animasyon tercih edilmesi oldukça işlevsel olmaktadır.

Özellikle bahar şenlikleri, anneler günü kutlaması, ramazan şenlikleri gibi tüm günü kaplayan bir organizasyon durumunda animasyon ile birlikte bubble show yine aynı şekilde illüzyon gösterisinin yapılması da günün çocuklar için dolu dolu geçmesini sağlamaktadır. Tüm bu gösteriler yarım saatlik, 45 dakikalar süreler ile çocuklarla birlikte olduğu için çocukların sıkılmadan eğlenmelerini sağlamaktadır. Ancak istenildiği takdirde animasyon gösterisi tüm şenlik boyunca etkinliğe ve çocuklara eşlik edecek şekilde kiralanabilir.

İLGİLİ  Arnavutköy Animasyon

Animasyon gösterisi ve daha birçok etkinlik için bizimle irtibata geçerek sizin için en doğru programın oluşturulmasına birlikte karar verebiliriz. Böylece özellikle gün boyu sürecek olan aktivitelerin planlaması çok daha kolay olurken aynı zamanda da çocukların keyifli vakit geçirmesi ve başarılı bir organizasyon ayarlanması sağlanmaktadır.

Leave a comment