Şişme Oyun Parkı İstanbul

Şişme Oyun Parkı İstanbul

Şişme oyun parkları ülkemizde 1966 yılında kullanılmaya başlamış ve çocukların hem eğlenmelerini hem de kendilerine olan öz güvenlerini geliştirmeye imkân tanımıştır. şişme oyun parkı İstanbul, özellikle 0-12 yaş gurubu çocukların güvenli ve rahat bir ortamda oyun oynamalarını sağlarken aynı zamanda lunapark sistemini de pratik bir şekilde oluşturmaya imkân tanımıştır.

Çocuklar için herhangi bir şekilde risk oluşturmayan şişme oyun parkları hiçbir şekilde metal ya da ahşap malzeme içermemektedir. PVC membrandan üretilen şişme oyun parklarının temizlenmesi de oldukça kolaydır. şişme oyun parkı oyunları üretiminde büyük bir gelişim gösteren ülkemiz dünyada öncü ülkeler arasındadır.

Şişme Oyun Parkı Nerelerde Kullanılır?

Şişme oyun parkları özellikleri açısından farklılıklar gösterir. Büyüklükleri ve özellikleri açısından farklılıklar gösteren şişme oyun parkları istenilen ortama rahatça kurulabilmektedir. İstanbul şişme oyun parkı nerede kurulur, gelin birlikte inceleyelim.

  • Kreşler ve okullarda
  • Çeşitli organizasyonlar ve festivaller,
  • Lunaparklar,
  • Kapalı salonlar,
  • Alışveriş merkezleri.

Şişme Oyun Parklarının Avantajları Nelerdir?

Daha çok çocukların kullandığı şişme oyun parkları, çocukların sağlığı düşünülerek üretilmiş materyallerdir. PVC membrandan üretilen şişme oyun parkları sağlık ve dayanıklılık açısından oldukça güvenilirdirler.

Şişme oyun parklarının şişirilmesinde Blower adı verilen araç kullanılır. Blower, emisyona uğrayan ortamdaki havanın yüksek debide transferini sağlayan, motordan aldığı kuvvet ile fanı döndüren ekipmanlardır. Şişme oyun parkının büyüklüğüne ve ortamdaki hava hacmine göre blower büyüklüğü de değişmektedir. Tamamen steril bir ortamda üretilen şişme oyun parkları, kullanım kolaylığı ve avantajları da yanında getirir.

  • Şişme oyun parkları tek kişi tarafından bile kurulabilecek kadar kolay kurulan parklardır.
  • Kurulacak şişme oyun parkının büyüklüğüne göre 2-30 dakika arasında blower ile kurulumu gerçekleştirilir. Çocukların oyun oynaması sırasında eksilen hava blower tarafından karşılanır.
  • Şişme oyun parkının en büyük avantajlarından biri de çocukların üzerinde istedikleri hareketi yapmakta özgürdürler. Şişme oyun parklarında herhangi bir şekilde sakatlanma ve yaralanma gibi bir risk neredeyse yok denecek kadar azdır.
  • Temizlenmesi oldukça kolay olan şişme oyun parkları deterjan kullanılmadan su ile kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Şişme Oyun Parklarının Fiyatları

Şişme oyun parkları için standart bir fiyat belirlemek gerçekten güçtür. Çünkü şişme oyun parkları farklı büyüklüklerde, özelliklerde ve modellerde olabilmektedir. Bu nedenle de şişme oyun parkı fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Bizimle iletişime geçerek istediğiniz özelikteki ve büyüklükteki şişme oyun parkları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir