Sihirbaz Kiralama Hakkında Hizmet

Sihirbaz Kiralama

Sihirbaz kiralama, Alışkan Organizasyon olarak sunduğumuz kiralama hizmetlerinden bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmetleri sunan firmamız sihirbaz kiralama konusunda da en iyi hizmeti vermekte olup müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmaktadır. Bu nokta sihirbaz kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyor ve çeşitli organizasyonlarınızda sihirbazlık gösterilerinden yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Alışkan Organizasyon ile iletişime geçerek sihirbazlık gösterileri ve sihirbaz kiralama ile ilgili en profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

Sihirbaz Kiralama

Sihirbaz Gösterisi Nedir?

Sihirbaz gösterisi, yapılması mümkün olmayan şeylerin özel aletler ile ve teknikler ile gerçekleştirilmesini ifade etmektedir. Sihirbazlık sanatı son derece zengin ve önemli bir sanattır. Sihirbazların yapabilecekleri oyun sayısı hayal gücünüzü zorlayacak seviyededir. Sihirbazların bu işlemleri yapabilmesi için uzun yıllar boyunca eğitim alması gerekir. Bu nokta da bünyemizde hizmet veren sihirbazların eğitimli ve profesyonel sihirbazlar olduğunu ifade edebiliriz. Bu noktada tüm personelimiz son derece kaliteli ve profesyonel bir şekilde sihirbazlık gösterilerini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra sihirbaz personellerimizde sahne bilgisi, seyirci psikolojisi, teknik bilgiler ve kostüm bilgisi ile ilgili de son derece kendini geliştirmiştir. Organizasyon şirketimiz temelinde hizmetlerini sürdüren sihirbazlarımızın 7 temel oyun kategorisi bulunmaktadır. Söz konusu kategorileri aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

Sihirbaz Kiralama

Üretme

Üretme kategorisi altında havadan yakalanan iskambil kağıtları, şapkadan tavşan çıkartma ve birden bire sahneye çıkan nesneler yer alır.

Sihirbaz Kiralama

Yok Etme

Sihirbazın bir parmağını şıklatması ile birlikte kaybolan kuşlar, para, kağıtlar bu kategori de yer alan gösteriler olarak ifade edilebilir. Var olan bir şeyi yok etme olarak da ifade edilebilir.

Şekil Değiştirme

Kafese bir tavuk yerleştirilir ve sihirbaz kafesin üzerini örter. Birkaç sihirli cümle ile tavuk bir yumurtaya dönüşür. Bu oyun ve bunun gibi oyunlar şekil değiştirme kategorisine örnektir.

Parçalayıp Tekrar Birleştirme

Bir nesnenin parçalanarak tekrar birleştirilmesi bu kategoriyi ifade etmektedir. Örneğin iki ip parçalanır ve tekrar birbirine bağlanır. Gazete kağıtlarını parçalayan sihirbaz, söz konusu parçaları avucunda toplayarak tekrar birleştirir.

Yer Değiştirme

Bozuk parayı kaybederek sahnenin bir diğer ucunda ki boş kutudan çıkarılmaktadır. Bir asistan sihirbaz tarafından boş bir sandık içerisine yerleştirilmektedir. Sihirbaz sandığın üzerine çıkarak örtü ile gizler ve örtü açılır. Sandığın üzerinde asistan oturur. Bu yer değiştirme kategorisinde yer alan bir sihirbaz oyunudur.

Uçurma

Uçurma, sihirbaz gösterilerinde ki bir diğer oyun kategorisidir. Asistanı hipnotize eden sihirbaz onu uçurmaya başlar. Bunun yanı sıra nesnelerin uçurulması da söz konusu kategoride ki oyunlar arasındadır.

Delip Geçmek

Katı bir nesnenin içerisinden başka bir nesnenin geçmesi de delip geçme kategorisinde yer alan sihirbaz gösterileridir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir