Palyaço Kiralama

Palyaço ne yapar

Palyaço ne yapar?

Palyaço ne yapar?

Palyaçolar ne yapar? genel olarak ilginç kıyafetler giyip,soytarılık yaparak insanları eğlendiren bir karekterdir. Çocukların doğum günlerine,düğün organizasyonlarına ve daha birçok organizasyonlara katılır. İnsanları ve çocukları güldürüp eğlendirmekle görevlidir.

●Palyaçolar geleneksel kıyafetler komik kıyafetler giyerek insanları güldürürler.

●taklitler yaparlar.

●komik ve ilginç makyajlar yaparak insanların her zaman ilgilerini çekmeyi başarmıştır.

Bunun gibi soytarılık yaparak palyoçalar sünnet,doğum günü vb.organizasyonların vazgeçilmezi olmuşlardır. Özellikle de çocuklar için vazgeçilmez bir oyun arkadaşıdır. Bir palyaçoda olması gereken özelliklerden biriside enerjik ve pozitif ruhlu olmasıdır. Çocukları sevmesi gerekir. Çünkü anne ve babalar çocukları eğlenirken hep gözlerinin içinin de gülmesini ister. Güleryüzlü ve komik olmalıdır. Ayrıca da el becerilerine yatkın olması gerekmektedir.ve hayal gücünün ise yüksek olması gerekmektedir. Taklit yeteneğinin olması ve çocuk gibi düşünmesi gerekmektedir.

indir.jfif Palyaço kostümü nasıl yapılır?

Palyaço kostümü nasıl yapılır?palyaçoların kostümünü evinizde yapmak istiyorsanız,öncelikle malzemeleri tayt,parlak tişört,renkli gömlek,üç boyutlu ceket,renkli tayt veya pantolon olabilir. Birde renkli yün yumaklara ihtiyacımız var demektir. Aksesuar olarak ise peruk şapka veya kap olabilir. bir karton palyaço şapkası ile işe başlayabilirsiniz. Pantalona da ihtiyacımız olacaktır.geniş olması daha iyi olur. Parlak tişörtümüze kumaştan papatya çiçeği ile süsleyebiliriz. Üç boyutlu ceketimizide kullanmayı ihmal etmiyoruz. Son olarak da spor ayakkabı veya büyük burunlu ayakkabılarda tercihimiz olacaktır. Hangisinde rahat ediyorsak, birleştirin,karıştırın,ve deneyde yapabilirsiniz hatta,palyaço kıyafeti abartı ve aşırıya kaçıldığında güzeldir.

O palyaço filmi

O palyaço filmi denilince aklımıza korkunç palyaço hikayeleri gelir. Bunlardan biriside pennywise palyaçosudur. Hepimiz bu filmleri mutlaka izlemişizdir.peki nedir bu hikayenin konusu,pennywise günümüzde saf kötü bir versiyondur. Tarih öncesi bir zamana ait ve makrowers adında bir gezegenden dünyaya gelen bir kozmik varlıktır. Burası zamanımızın ve evrenimizin dışında bir yerdir. Dedlad ismindeki başka bir boyuttur. IT dünyaya meteor çarpmasına benzer olayla aslında dünyaya milyonlar önce gelmiştir. Tam olarak bilinen net bir zamanı yoktur. Karşımıza palyaço olarak da çıksa da aslında gerçekte ne olduğunu kimse bilmez. Bilmedikleri için zaten bu varlığa IT yani O diye hitap edilmiştir. Çoğunlukla insanlara en korktukları şey olarak gözükür. Her ne kadar kendisini bir erkek olarak görsekde aslında bu yaratığın bir cinsiyeti olmadığı bilinir. IT makrowers adlı bu yerde yalnız değildir. Kendisinin ezeli düşmanı ve o boyutu yaratan maçiun adındaki bir kaplumbağadır. Ve o da zamanın ötesinden beri oradadır. IT bir döngü olarak her 27 veya 30 sene arasında amerikada bulunan küçük bir kasabada ortaya çıkmaktadır. Çoğunlukla hedef olarak kendisine çocukları seçer. Çünkü çocukların gerçekten geniş bir hayal dünyası vardır. Daha kolay manipüle edilebilirler ve korkuları yetişkinlere göre çok daha fazladır. IT aslında korkulardan ve duygularından beslenir. Onları duygularıyla oynayarak manipüle eder. Ayrıca bu varlığın şekil değiştirme özelliği vardır. Bu anlatılanları hepsi tabikide bir kurgudur. Şimdi gerçek hayata dönelim. Anlatıldığı üzere bu hikayeler tamamen bir kurgudur. Gerçek hayatta hiç kimse özellikle çocuklar için palyaçolar korkunç değil aksine eğlenceli,vakit geçirilen,taklit yapıp bizleri güldüren bir karakterdir. Bir tek çocuklar değil biz yetişkinler içinde palyaçolar bizim sevdiğimiz karakterlerden biridir. Palyaçoları birçok yerlerde görebiliriz.

●sirkler,

●sokaklar,

●özel toplantılar,

●davetler,

●eğlenceler

●parti ve organizasyonlar,

Bu gibi yerlerde görev alırlar. Ama daha çok onları düğünlerde,nişanlarda veya sünnet düğünlerinde de görme imkanımız olur. Çünkü buralarda da görev alırlar ve bizleri her zamanki gibi güldürürler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir