Palyaço Kiralama Hizmeti

Palyaço Kiralama

Palyaço Kiralama

İnsan bazen keşke hayat masal olsa diyor. Masal gibi güzel olsa masal gibi problemsiz olsa diyor. Dönem dönem yaşama güzellik katan olgular vardır. İşte onlar arasında insanları başka bir dünyaya götüren palyaçolar vardır. İnsanlar aşağıda verilen detaylarından da görüleceği gibi farklı sebeplerden ötürü dönem dönem işin özünde üstte de ifade edildiği gibi palyaço kiralama yoluna giderler. Bu yazıda da bu konu hakkında ana hatları ile temel bilgiler verilecektir.

Palyaço Kiralama Hizmeti Nerelere Verilir?

Palyaço kiralama hizmeti verilen en temel alanların başında işyeri açılışları gelir. İşyeri açılışlarına bambaşka bir ambiyans katar. Açılışta palyaçolık yapan kişi gelen misafirleri karşılarlar. Yine palyaçolar ister çocuk, ister büyük doğum günü organizasyonlarında da olmazsa olmaz olanlar arasında yer alır. Herhangi bir firmanın ürün tanıtımı, kampanya dönemleri gibi durumlarda da palyaço kiralama hizmeti alınır. Kimi zaman kişiler bir grup olarak eğlenmek istedikleri zaman, özel kutlamalarda da yine böylesi bir hizmet alımı yapılabilir. Bu noktada kesin şurada olmaz diye bir kısıtlama yoktur. Gereksinim duyulduğu zaman palyaço kiralanabilir. Dahası palyaçolar tek başına olabileceği gibi diğer etkinlikler ile beraberde olabilir. Duruma, isteme ve etkinliğe bağlı olarak değişir. Son olarak palyaçoların sirklerin vazgeçilmezi olduğunu da ifade etmek gerekir.

Animasyon, Doğum Günü, Balon Süsleme,Palyaço Kiralama , Doğum Günü Organizasyonu
Palyaço Kiralama

Palyaço Neler Yapar?

Palyaço olgusu üzerine çekilen filmler de vardır. Palyaçolar işin temelinde hem kişilere bir içsel ayna tutar hem de kişileri eğlendirir. Bilgi sahibi yapar. Palyaçoların yaptıkları şeyler de bir tür tiyatro etkinliği gibi düşünülebilir. Tamamen doğaçlama olarak palyaçolar gösteri yapabileceği gibi daha önceden belirlenmiş olan bir senaryo üzerinden de gösterilerini sunabilirler. Eğer ürün tanıtımı için gelmişler ise o ürünü tanıtırlar. Çocuk doğum günlerinde çocuklar ile oyun oynar, şarkılar türküler söylerler. Açılışlarda da üstte ifade edildiği gibi gelen potansiyel müşterileri karşılayıp eğlenceli bir biçimde bilgi verirler. Eğer ortada bir ürün var ise ürün tanıtımı yaparlar. Görevleri duruma göre değişir. Yani yaptıkları iş duruma ve şartlara göre değişebilir.

Palyaço Hizmet Fiyatları

Palyaçoların hizmet fiyatları farklılık gösterebilir. Her bir palyaçonun kendince bir hizmet fiyatı olacaktır. Kaç saat hizmet verileceğine göre fiyatlar değişir. Alışkan Organizasyon olarak bizim fiyatlarımız ise son derece uygundur. Üstelik alanında uzman palyaçolar size hayal bile edemeyeceğiniz gösteriler sunar. Herkes bu tür etkinlikleri hak eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir