Skip links

İstanbul’un En İyi Canlı Müzik Mekanları

İstanbul’un En İyi Canlı Müzik Mekanları

eğlence mekanları, en iyi canlı müzik mekanları, Canlı müzikli mekanlar, Canlı Müzik, Bando Ekibi, Müzik, organizasyon, bando ekibi hizmeti, Bando, bando ekibi kiralama, Canli müzik organizasyonları, canlı müzik ekibi, oda müziği,
Canlı Müzik Mekanları

Şairin de dediği gibi İstanbul yedi tepeli olan bir kenttir. Kentin her bir yeri farklı bir güzeldir. Bu güzel kentte birbirinden değişik, çok özel kimi kent ile özdeşleşmiş olan eğlence mekanları vardır. Bu yazıda da bu mekanlar içinde kabul görmüş kentin en iyi canlı müzik mekanları hakkında bilgiler vereceğiz.

Yazıda İstanbul’un en iyi canlı müzik mekanları içinden seçim yaparken alkollü, alkolsüz gibi çok fazla parametreye bakarak, yapılan yorumlar incelenerek mekan bilgileri verilmiştir.

İşte o mekanlar. Sizi İstanbul şehrinin stresinden uzaklaştıracak olan o şahane mekanlar

Uluorta Restoran

Canlı müzikli mekanlar içinde size bu yazıda ilk önereceğimiz mekan Uluorta Restoran. Önce mekanın adresini verelim:

Açık Adresi: Uluorta Restoran: Adnan Saygun Caddesi Deniz Sitesi A/blok 26/31 Ulus / Beşiktaş biçimindedir. Mekanın sosyetenin tam kalbinin olduğu bir yerdedir. Birçok ünlüye bu mekanda denk gelmek sürekli olarak mümkündür. Haftanın her günü bir canlı müzik grubu performans sergiler. Gruplar da şarkıcılar da burada sahneye çıkarak canlı performans yapar. Mekanın yemekleri alanında eğitimli donanımlı şefler tarafından yapılır.

Chalet Garden

Alkollü canlı müzik mekanları denilince ilk akla gelen mekanların başında Chalet Garden gelir. Mekan daha önce gidenlerin son derece iyi bildiği gibi dünyaca ünlü Swiss Otel içinde yer alır. Şimdi mekanın açık adresini vererek daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayalım

Açık Adresi: Chalet Garden Vişnezade Mahallesi. Acısu Sokak. No: 19, 34357 Maçka Beşiktaş

Mekan kendisine özgü bahçesi içinde yer alır. Yemekler içinde geleneksel Türk mutfağından yemekler olduğu gibi dünya mutfağından da kaliteli yemekler yemek mümkündür. Mekanda belli günler sanatçılar canlı performans sergiler iken bazı günler de DJ performansları vardır. Mekanda yemeklerde olduğu gibi çok değişik müzik türlerinden sanatçılar performans sergiler.

İLGİLİ  İstanbul'un En İyi Beş Canlı Müzik Mekanı

Günay Restoran

Aslında çok söze gerek yok. O Günay Restoran. Tam anlamı ile kült bir mekan. İstanbul’da yaşasın yaşamasın herkesin mutlaka görmesi, deneyimlemesi gereken bir eğlence deneyimi. Dahası Türk kültürünün en unutulmaz anlarını yaşatacak dünden bugüne gelen bir mekan. Alaturka müzik seven, gazino kültürünü merak edenler için doğru adres. Yemeklerinin de üst kalitede olduğunu ifade etmek gerekir.

O zaman bilmeyenler için hemen adresini verelim: 19 Mayıs, Beytem Plaza, Büyükdere Cd. D:20/A, 34360 Şişli/İstanbul

Fine Bomonti

Bu mekan için söylenebilecek olan çok şey var ama önce adresi: Merkez Mahallesi Feriköy Fırın Sok., No:35/21 Şişli/ İstanbul Telefonu: 0534 450 99 80 biçimindedir. Nedir bu mekanı diğerlerinden ayıran sorusunun yanıtı ise son derece nettir. Mekan özellikle ille de Türkçe Pop dinlemek isteyenlere hitap eder. Hem muhteşem bir ambiyansı vardır. Hem son derece kaliteli müzik yapılır. Hem de yemekleri damak çatlatan cinstendir. Yani her tür beklentiye yanıt verir. Her gün canlı müzik olduğu gibi son derece ikonik olan mekanda özgürce dans etme olanağı da vardır.

Nardis Jazz Club

Bu mekan için de söylenebilecek olan çok şey yok. O Nardis Jazz Kulüp. Foçan ailesinin Türk kültürüne kazandırdığı bir caz mekanı. Mekan sahibi Önder Foçan ve grubunun da sahne aldığı mekan özellikle caz severlerin favori adresleri arasındadır. Caz sevmeyenlerin bile keyif alacağı bir mekandır. Üstelik Beyoğlu’na gidip Galata Kulesi civarına gidildiği zaman kolayca da bulunur. Tamamı ile özgün bir mekandır.

Müştemilat

Burası ünlü aktörler Engin Öztürk ve Barış Arduç’un sahibi olduğu bir mekan. Temelde bir bar tarzında olmasına rağmen ünlü Türk sanatçılarının da canlı performans sergilediği çok özel bir mekan. Gözlerden uzak eğlence arayanlar için biçilmiş kaftan olduğu rahatlıkla söylenebilir. Adresi ise şöyle: Harbiye Mahallesi. Mim Kemal Öke Caddesi, 11/A Şişli/İstanbul

İLGİLİ  Canlı Müzik Hayatın Kendisidir.

Cahide Palazzo

Bu yazıyı çok çok özel bir mekan ile tamamlayalım. O da Cahide Palazzo. Hadi önce adresini verelim: Maslak Mahallesi. Taşyoncası Sokak. Maslak 1453 Cad. No:1-H D:B30, 34367 Sarıyer.

Mekan için söylenebilecek en önemli şey tam bir şov mekanı. Salıdan Cumartesi gününe kadar ünlü sanatçıları ağırlıyor. Mekanda daha önceden hayal bile edilemeyecek olan kişiye özel sürprizler de yer alıyor.

Leave a comment