DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

SİZLERİ PRENSESLER GİBİ HİSSETTİRELİM

Öncellikle yaptığımız tüm işlerin arkasında olduğumuzu ve işimizi son derece büyük önem ve titizlikle sizlere sunduğumuzu başta dile getirmek isteriz.

Özel günlerinizden biri olan doğum gününüzü de tüm ayrıntıları ile muazzam bir organizasyon şeklinde sizler için hazırlamaktayız.

Gerek güler yüzümüz olsun gerek de organizasyonunuz için tüm detayları düşünmemiz ve büyük önem ile hazırlamamız olsun bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Her anınıza şahit olacağız.

ORGANİZASYONLARIMIZI NASIL HAZIRLIYORUZ?

Yukarıda da bahsettiğim gibi her detayı ile son derece büyük bir önem ile bizler ilgileniyoruz. Ve ortaya sizin hayallerinizin de üzerinde bir organizasyon sunuyoruz.

Masa giydirmesinden balon süslemesine kadar her detay birbiri ile bir ahenk oluşturuyor. Bu şekilde hem gözünüzü yormayıp son derece de estetiklik bakımından hoş duruyor.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARIMIZDA NELER BULUNUYOR?

Alışkan Organizasyon diğer doğum günü organizasyon şirketleri arasında en iyilerden birisidir. Yaptığımız işler olsun her türlü kalitemizi konuşturuyoruz.

Doğum günü organizasyonlarımızın içerisinde dilediğiniz her türlü etkinliği koyabilmekteyiz. Sizlerin ve çocuklarınızın eğlenebilmesi için bin bir çeşit etkinlikler ile sizlere unutamayacağınız zamanlar yaşatıyoruz.

Çocuklarınız özgürce köpüklerle oynayabilir, organizasyon içerisinde palyaçolar çocuklarınız ile birebir ilgilenebilir, illüzyon gösterileri ile de ağızları açık bırakacak şekilde gösterimler sunabilir. Her etkinliğimiz son derece işlerinin ehli olan, alanları hakkında eğitim almış kişiler ve işlerini meslek aşkı ile yapan ve de çocuk sevgisi ile aşılanmış olan kişilerdir.

Bununla birlikte müzik seçimi de size ait olabilmektedir. Dilerseniz de bir DJ tutarak doğum günü organizasyonunuza farklı bir hava ve eğlence katabilirsiniz.

Organizasyonunuz için tamamıyla sizlerin seçeceğiniz birbirinden farklı etkinlikler yer almaktadır.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONUNU HANGİ YAŞLAR İÇİN HAZIRLAMAKTAYIZ?

Bunun belli bir yaş aralığı yoktur. Sizler sadece hayallerinizi anlatırsınız biz sihirli ellerle dokunuşlar yaparak hayalinizin de ötesinde bir doğum günü organizasyonu hazırlarız.

Doğum günü organizasyonu gerek 1 yaş organizasyonları olsun her yaşa göre hazırlamaktayız.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARINDA İKRAMLAR?

Anlaşacağınız firma ile ikramlarınızı en başta detaylı bir şekilde konuşmalısınız. Bazı firmalar sizleri sadece kuru bir pasta ile geçiştirebilmektedir. Bu olay da hem sizlerin hem de misafirleriniz açısından hoş karşılanacağı bir durum olmayacaktır.

O yüzden anlaşacağınız firma ile istediğiniz ikramlar için her detayını konuşup o şekilde bir anlaşma gerçekleştirmelisiniz.

Bizler yani Alışkan Organizasyon işlerinde son derece ehli olan kişiler ile çalışmaktadır. Masa süslemelerinden balon süslemesine kadar her türlü konseptlere uyarlayarak sizlerin hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Doğum günü organizasyon şirketleri İstanbul olarak en iyi firmalar arasında yer almaktayız.

ORGANİZASYON İÇERİSİNDE ETKİNLİK SÜRELERİ NE KADARDIR?

Etkinlik süremiz tamamen katılımcı sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ama genel anlamda bir sayı vermek gerekirse eğer 30 dakika sürmektedir.

30 dakika boyunca unutamayacağınız ve rüya gibi bir zaman geçirmek kim istemez ki.

MÜZİK SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLECEK PÜF NOKTALAR

Organizasyonunuzu eğlenceli bir şekilde olmasını istiyorsanız müzik seçimi konusunun tüm detayları ile ilgilenmelisiniz. Hem sizlerin hem de gelecek olan misafirlerinizin açısından müzik seçimi çok önemli bir noktadır.

Müzik seçimi konusunda isterseniz sizlerin hazırladığı hareketli playlisti çalarak dilerseniz de tutacağınız bir DJ ile organizasyonunuzu şenlendirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Alışkan Organizasyon ile bir kere çalışırsanız geri kalan tüm özel günlerinizde bizleri tercih edeceksiniz. Çalışanlarımızın güler yüzü olsun ve de alanlarında olan eğitimleri olsun tepeden tırnağa büyük bir özveri ile işlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

İsterseniz Whatsapp hattımızdan, e mailimizden dilerseniz de telefon numaramızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir