Hemen Arayın Bize Ulaşın

Büyükçekmece Şişme Oyun Parkı

Büyükçekmece Şişme Oyun Parkı

Büyükçekmece, Uçan Balon Anaokulu Beylikdüzü’nde bu hafta sonu büyük bir Büyükçekmece şişme oyun parkı kuruldu. Minikler bu eğlenceli parkur sayesinde eğlenceli dakikalar yaşadılar. Rengârenk şişme kaydıraklar, su topu havuzları, sevimli palyaçolar eşliğinde müziklerle çok eğlendiler. Ayrıca minik yarışmalarda çeşitli oyuncaklar hediye edildi.

Büyükçekmece Halime Bulduk İlkokulu’nda geçen hafta kurulan Büyükçekmece şişme oyun parkı oldukça büyük ve etkileyici oyuncaklardan oluşuyordu. Ayrıca okul bahçesine çeşitli jetonlu oyun makineleri de kuruldu. İçerisinde sevimli peluş oyuncakların olduğu bu oyun makinelerinden oyuncak kazanabilmek için oldukça çaba sarf eden miniklerin sevimli halleri görülmeye değerdi. Öğretmenleri de öğrencilerle birlikte eğlencelere katılmanın keyfini yaşadılar.

Gelecek hafta Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde büyük bir Büyükçekmece şişme oyun parkı kurulacağı belirtildi. Hafta sonu boyunca açık olacak olan oyun parkuru minikleri eğlenceye çağırıyor. Girişin ücretsiz olacağı ve birçok farklı etkinliğin yapılacağı söyleniyor. Çocuklarıyla keyifli vakit geçirmek isteyen tüm aileler davetlidir. Ayrıca bütün etkinliklerin 5-9 yaş arası çocuklar için ücretsiz olduğu belirtildi.

Büyükçekmece Belediyesi, Büyükçekmece Sahili’nde Büyükçekmece şişme oyun parkı kurulacağının müjdesini verdi. Ayın sonuna kadar yapımının biteceği söylenen oyun parkuru ailelerin güvenle çocuklarını gönderebileceği şekilde tasarlanacak. 10 adet farklı oyuncağın kurulacağı alanın açılışında ayrıca çeşitli etkinliklerinde düzenleneceği belirtildi. Büyükçekmece Belediye Başkanı’nın yapacağı açılışa bütün ilçe davet edildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir