Skip links

Bubble Show ile Başka Bir Dünya

Bubble Show ile Başka Bir Dünya

Bubble Showlar diğer adı ile köpük Showları son zamanlarda en trend etkinlikler arasında yer almaktadır. Bubble Show gösterilerinde kullanılan baloncuk yağmurları, büyük baloncuk yapmak gösterileri, içine insanın sığabildiği büyüklükte balonlar yapılması ve diğer birçok aktivite oldukça etkileyici bir görsel Show oluşturmaktadır.

 

Bubble Show gösterisi hazırlanırken aynı zamanda yapılacak olan organizasyon için dj temini sağlama da yapılan gösterinin çok daha etkili bir Show’a dönüşmesini sağlamaktadır. Bu yüzden yaz aylarının gelmesi ile birlikte çocuklar için düzenlenecek olan doğum günü partileri, bahar organizasyonları, kreş ve anaokulu mezuniyetleri gibi birçok etkinlikte çok sık tercih edilir olmaktadır.

 

Bubble Show ile Ramazan Gösterilerine Hareket Geliyor

Bubble Show gösterileri özellikle kurumların düzenlemiş oldukları ramazan etkinliklerini çok sık tercihi edilmektedir. Bubble Show gösterisi ile çocuklar hayal güçlerinin gerçeğe dönüştüğünü görürken aileler ise iftarla bir arada olmanın tadını çıkartmaktadır. Bubble Show gösterileri aynı zaman da bilim deneyleri ile birleştirilmektedir ve böylece çocuklar hem eğlenmekte hem de eğlenirken bilime karşı büyük bir merak ve ilgi duymaya başlamaktadırlar. Böylece iftar programı boyunca ailelerin çocukları ile ilgilenmelerine gerek kalmadan harika bir gece yaşatılmaktadır.

 

Bubble Show gösterileri ramazan ayı boyunca kurumsal firmaların iftar programlarında oldukça sık tercih edilen bir etkinlik olmakla birlikte diğer zamanlarda da oldukça revaçta bir aktivitedir. Bubble Show gösterisi aynı zamanda animasyon gösterisi ile birleştirilerek çocuklar için çok daha ilgi çekici bir hal almaktadır. Düğün, nişan, sünnet düğünü gibi programlarda çocukların keyifli vakit geçirmesi için yapılan Bubble Show aynı zamanda 19 Mayıs gösterileri, 23 Nisan şenlikleri gibi resmi bayramlarda da oldukça eğlenceli dakikalar geçirilmesini sağlamaktadır.

İLGİLİ  Bubble Show Gizemini Keşfedin

 

Sonuç olarak Bubble Show gösterisi tek başına tercih edilebilen bir eğlence aktivitesi olduğu gibi animasyon, bilim deneyleri, dj temini, çocuk tiyatrosu, şişme parkurlar gibi diğer aktivitelerle de birleştirilen etkinliktir. Düzenlenecek olan organizasyona bağlı olarak gösteri tek başına ya da kombin yapılarak sunulmaktadır. Böylece çocukların hem eğlendiği, hem hareket ettiği hem de öğrendiği bir organizasyon yapılmış olmaktadır.

Leave a comment