Hemen Arayın Bize Ulaşın

Beylikdüzü İllüzyon

Beylikdüzü İllüzyon

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde bu pazar 13.00’da Niloya Müzikali ve bir Beylikdüzü illüzyon gösterisi gerçekleştirilecek. Niloya Müzikali yeni nesil çocukların pek de bilmediği eski bir radyo ve bununla ilgili tatlı bir serüven ve tabi ki kahramanlarımız Niloya, Mete, Murat ve Tospik sizleri de bu serüvene konuk olmanız için hepinizi gösteriye bekliyor. Ayrıca çocukların merakla izleyeceği Beylikdüzü illüzyon gösterisi de bu müzikalden hemen sonra başlayacak. Tüm aileler ve çocuklar Beylikdüzü illüzyon gösterisine davetlidirler.

Ayrıca geçen hafta BAKSM’de çocuklar için başka özel bir Beylikdüzü İllüzyon gösterisi daha yapılmıştı. Belediyenin özel olarak düzenlediği bu gösteriye okullardan öğrenciler davet edilmişti. İlçenin çeşitli okullarından gelen öğrenciler gösterilere hayran kaldı. Ücretsiz olarak düzenlenen bu gösteri bir hafta boyunca sürdü.

Uçan Balon Anaokulu Beylikdüzü’nde geçtiğimiz hafta minikler için özel bir Beylikdüzü illüzyon gösterisi yapıldı. Okulun açılış haftasına özel olarak hazırlanan bu gösteride harika numaralar yapan sihirbaz minikleri kendine hayran bıraktı. Şaşkın bakışlarla numaraları izleyen çocuklar çok eğlendi.

Beylikdüzü, Bilim Vadisi Okulları öğrencileri gelecek hafta sonu için bir Beylikdüzü illüzyon gösterisi hazırlıyorlar. Okulun özel programı kapsamında bir grup öğrenci veliler ve arkadaşları için mükemmel gösteriler hazırladılar. Bu program için uzun zamandır çalışan öğrenciler herkesi etkilemek için sabırsızlanıyorlar. Ücretli olacak bu Beylikdüzü illüzyon gösterisine herkesi davet ediyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir