Balon resimleri , Helyumlu balon, Işıklı balon

Balon resimleri

Balon resimleri

Balon resimleri denilince aklımıza ilk önce çocukların yaptığı çizimler gelir. Kimisi kalpli,kimisi elinde balon olan kız vs.gibi çizimler yapmaktadır. Balon çizimi bir o kadar basit ve zevklidir. Özellikle de resim yapmasını seven çocuklar gibi,büyük insanlar veya ressamlar için de bazen bu resimler önemli olabilmektedir.

Balon resimleri Helyumlu balon Işıklı balon
Balon Resimleri

Helyumlu balon

Helyumlu balon denilince ilk önce olumsuz ama bir o kadarda çocuklar için eğlenceli olan tarafını düşünürüz. Çünkü çocukların en çok ilgisini çeken balon türü kendi kendilerine havada durabilen balonlardır. Anne ve babaların,özel davetlerde veya çocuklarının doğum günlerinde en çok sipariş edip aldıkları havada durabilen balonlardır. Bazı balonları kendimiz şişirebiliyorken bazı balonlar gaz yardımıyla şişer. Bazen bu balonların zararlı ve tehlikeli olacağını düşünseniz de davetlerin ve organizasyonların vazgeçilmez bir parçasıdır. Normal balonlar sadece hava ile şişip kısa bir sürede patlıyorken,bazı balonlarda özel gaz ile şişip daha dayanıklı olarak kullanmamız sağlanır. Bu özel gazlı balonlar sayesinde sevdiklerinize davetlerde,organizasyonlarda,veya doğum günlerinde daha şık bir ortam sunabilirsiniz. Bu gazlı balonların arasında bir sürü çeşitli balonlar vardır. Harf,kalp vs.isteğe göre çeşitleri de vardır.kendi isteğiniz ile de çeşitlerini çoğaltabilirsiniz. Gazlı balonlarda gökyüzünde uçabilir. Gazlı balonlar pipetler aracılığıyla kolaylıkla şişirilebilir. Çocukların ve bizim vazgeçilmez tercihimiz olan bu balonlar her ortama ve eğlencelere ayak uydurmaktadır. Bir baskı olmadığı sürece asla patlamazlar.

44734-10-adet-grup-18-inc-metalik-yldz-helyum-balon-12-inc-sarap-krmz-balonlar-altn-konfeti-balonlar-parti-dueguen-sevgililer-malzemeleri.jpg
Helyumlu balon

Işıklı balon

Balon resimleri ,
Helyumlu balon,
 Işıklı balon
Işıklı Balon

Işıklı balon denilince aklımıza ilk önce renkli ışıklı balonlar ve nasıl yapıldığı gelir. Yanan balonun yapılışının malzemesi tabiki şeffaf balondur. Sonrasında ise makas,balon şişirme aparatı,balon tutucu ve yanan lambanın led kısmı,led kısmı iki pille çalışmaktadır. Balonun dik durmasını sağlayan çubuğu,peki bu yanan balonlar nerelerde kullanılır? Yanan balonlar özellikle küçük çocukların odalarında kullanılır. Hem süs eşyası hem de ebeveynler için çocuklarının odasında gece lambası olarak da durabilir. Doğum günlerinde içlerine kalpli balonlardan koyarak veya üzerine isim yazdırılarak da kullanılabilir. Düğün ,nişan,sünnet organizasyonları gibi yerlerde de kullanılabilir. Hatta içlerine sim konularak da daha bir şık hale getirilebilir. Tercih ebevenylere kalmıştır. İş yerlerinin önlerinde de farklı bir hava olması için süs olarak da kullanılabilir. Genç kızlarında odalarında kullanılabiliyor. Sevgili döneminde olan erkeklerde kız arkadaşlarına bu hediyelerden alabiliyorlar. Türkiyede geçtiğimiz yıllarda milyon milyon satılmıştır. Şimdilerde ise en çok satılan ürünlerin başında geliyor. Bu balonları ağızla şişirmek zordur ve şişirilmez. Şişirmek için gevşetmek gerekir. Bu balonları şişirmek için ucunu biraz açmanız ve balon şişirme aparatına takmanız gerekir. Çok fazla şişirildiğinde hem daha incelmiş oluyor,hemde led ışıklar için daha uzun bir led ışığa ihtiyaç olabiliyor. Bu yüzden çok fazla şişirilmemesi gerekmektedir. Şişirdikten sonra iki tane düğüm atarak hava almamasını sağlamak gerekir. Hava aldığında çok kısa bir sürede havası inebilir. Hava almaması için sağlam bir düğüm attığımızda ise bir 6 ay fazla dayanmaktadır. Evde süs olarak da kullanabileceğiniz bir üründür. Akşam saatlerinde özellikle geceleri evde çok daha güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle de çocuklar için çok güzel ve oyun arkadaşı da denilebilmektedir. Yanan balonu bazen evimizde aksesuar olarakda kullanabiliyoruz. Geceleri loş ışık olarakda kullanabilmemiz mümkündür. Sade ışık veya renkli ışık olarak da yanabilir. İsteğe bağlı olarak davetlerimizde,düğünlerde ve nişan gibi organizasyonlarda bu ürünü sade ışık veya renkli ışık olarak da kullanabiliriz. Satıcı olarak da toptancılardan alıp satma imkanımızda olabilir. yanan balon her zaman en iyi aksesuarımızdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir