Skip links

Özel Günlerde Organizasyon Kiralama

Özel Günlerde Organizasyon Kiralama

Çocuklarınız için düşündüğünüz doğum günü, mezuniyet partisi veya özel partilerinizde Alışkan Organizasyon tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Ebeveyn olarak, sizlerin bu tür organizasyonlar için nerede yapsam? , neleri alsam? , ne hazırlasam? Nasıl olsa? Vb. gibi sorular ile uğraşmanıza hiç gerek yoktur. Her türlü sorunuzun ve sorununuzun cevabı bizdedir. Doğum günü organizasyon şirketi arayışında sizlerin yanınızdayız. Bizlerde, tüm anne ve babalara her türlü organizasyonlarda yardımcı olmaktayız. Organizasyon yapmak isteyenlere, Alışkan Organizasyon olarak çok farklı şekillerde yardımcı olmaktayız.

Özel günlerinizde organizasyonlarınızın bir parçası da olabiliriz, isterseniz sizlerin adına tüm organizasyonu da yönetebiliriz. Eğer, doğum günü organizasyonu için internet, telefon veya referanslardan bize ulaşırsanız, öncelikle müşteri temsilcimiz tarafından kaydınız alınarak, ön görüşme için, doğum günü ve yaş grubu bilgileri kaydedilecektir. Daha sonra ebeveyn ile yüz yüze görüşme yapılarak, içerik belirlenecektir. Doğum günü çocuğunun isteğine bağlı olarak animatör ve palyaço veya çizgi film karakteri belirlenir. Karakterlerimiz Sindirella, Uyuyan Güzel, Pamuk Prenses, Batman, Örümcek Adam, Dalmaçyalı vb.

Animatörlerimiz parti saatinden yarım saat önce parti alanına giderek gelen davetlileri karşılamaktadır. Bu esnada doğum günü çocuğunun parti ile ilgili düşünceleri ve yönlendirmeleri de öğrenilir. Anne ve babalar, çocuklarının arkadaşları ve diğer akranları ile bir araya geldiği tüm organizasyonlara oldukça önem vermektedir. Bizler için de çocuklarınız oldukça önemlidir. Bu nedenden dolayı, daha önceden karşılıklı yapılan planlamaya uygun olarak hazırlıklar yapılmakta, palyaço ve animatör seçimi bile çocuklarınızın karakter özelliğine göre olmaktadır. Palyaço ve animatör seçimi rastgele yapılmamakta, çocuklarınızın emanet edileceği kişiler özenle seçilmektedirler. Palyaço gösterisi olmazsa olmazlarımızdandır. Palyaçolar sadece kostümden ibaret değildir, belli bir eğitimi almamış, çocuk sevgisi, eğitimi, tecrübesi az olan kişiler palyaçoluk yapmamalıdır. Organizasyonumuzda bizimle birlikte olan tüm görevli arkadaşlarımız güvenilir, eğitimli, saygıdeğer ve çocuk sevgisi yüksek olan kişilerden oluşmaktadır. Palyaço ve animatör olarak organizasyonumuzda yer alan tüm arkadaşlarımız, öncelikle çocuklarımız için yapılan organizasyonda neşe ve heyecanı arttırmakta, çocukları birlikte oynayacağı oyunlar ile birbirleri ile kaynaştırmaktadır.

İLGİLİ  HER YIL BİZE ÖZEL EN GÜZEL GÜN: DOĞUM GÜNÜ

Yüz ve boyama anti alerjik boyalar ile yapılmaktadır. Sosis balondan farklı figürler yapılarak her gelen davetliye dağıtılır. Sizlere mekan, ikram, palyaço, animatör, oyuncak ve süsleme konusunda tam yardımcı olmaktayız. Tüm organizasyonu üstlendiğimiz gibi isterseniz kısmi destekte vermekteyiz. Pinyata, şişme oyun alanları gibi alternatiflerimiz isteğe göre olmaktadır. Pinyata özel günlerde çocukların en çok hoşlandığı oyun şekillerinden birisidir. Farklı çizgi film karakteri şeklinde pinyatalar vardır. Pinyata tavşan, Pinyata yıldız, Pinyata Batman, Pinyata sünger Bop… Çocuğunuzun istediği şekilde pinyatalar hazırlanır. İsterseniz sihirbaz gösterisi de organizasyonunuza dahil edilebilir. Sihirbaz palyaço kiralama hizmeti de vermekteyiz. İsterseniz sizin yaptığınız organizasyonun, Alışkan Organizasyon olarak bir parçası olabiliriz.

Leave a comment