Masal Gibi Doğum Günü Organizasyonu

Masal Gibi Doğum Günü Organizasyonu

Her insan özeldir. Yaşam insana sunulan muhteşem bir armağandır. Bu armağanı nasıl değerlendireceğimiz ise tamamen bize bağlı olan bir durumdur. İnsanların kendileri için olan en güzel en özel günlerin başında doğum günleri gelir. Kişi kaç yaşında olursa olsun sürpriz olsun ya da olmasın özel bir doğum günü organizasyonu ile doğum gününü kutlamayı fazlası ile hak eder. İnsanlar kimi zaman sevdiklerine özel doğum günü organizasyonları yapmak ister. İşte bizim firmamız da bu alanda hizmet veren alanında lider ve öncü olan bir kuruluştur.

Doğum Günü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Doğum günü organizasyonları tamamen kişiye özel olan organizasyonlardır. Bizim firmamız da uzun yıllardır sektörde olduğu için uzman ve deneyimli kadrosu ile doğum günü kişisine özel doğum günü organizasyonu yapar. Burada işin temel püf noktası ise doğum günü partisi yapılacak olan kişiye ait bilgilerdir. Yani kaç yaşında, kadın mı erkek mi, neleri seviyor, katılacak olan kişilerin genel özellikleri vb. Bu parametrelere bağlı böyle bir organizasyon isteyen müşterilerimize değişik öneriler sunulur. Buna göre de konsepte sadık kalınarak doğum günü organizasyonları yapılır.

Deniz kenarında bir kır bahçesinde, özel bir mekanda, otellerin özel etkinlik alanlarında, teknede, özel bir evde gibi çok değişik yerlerde firmamız zamandan ve mekandan bağımsız olarak doğum günü organizasyonu yapar. Firmamız her yaşa, her bireye tamamen ona özel doğum günü partileri yapar.

Doğum Günü Olmazsa Olmazları

Doğum günü organizasyonlarında elbette doğum günü pastası ve içecekler olmazsa olmazdır. Barkovizyon gösterileri, balonlar, eğer gece dışarıda yapılıyor ise havai fişek gösterileri, çiçekler, pasta süsleri, pinyatalar, eğer çocuklar için bir doğum günü etkinliği ise animasyon gösterileri, palyoça, kukla gösterileri etkinlikleri genel olarak olmazsa olmazlar olarak kabul edilir. Elbette masa sandalye, peçete, peçetelik gibi şeyler es geçilemez. Müzik de ise canlı müzik ve/veya doğum günü olan kişinin sevdiği müzikler olabilir. Pasta yanında diğer ikramlar da göz ardı edilmemelidir.

Firmamız istenir ise kostümlü doğum günü organizasyonları da yapar. Bu tür durumlarda özel kostümleri de istenmesi durumunda temin eder.

Doğum Günü Organizasyon Fiyatları

Doğum günü organizasyon fiyatları firmamızın son derece ödenebilir bir değerdedir. Her bir parametre doğum günü partisi için ödenecek rakamı değiştirir. Kişi sayısı da fiyatları değiştiren bir diğer önemli unsurdur. Mekanı bizim kiralamamız ve her şey dahil paketlerde mekana göre rakamlar değişir. Yani fiyat için baştan net bir rakam verilemez. Yapılan görüşmeler sonrasında ortaya çıkar.Firmamız ödeme konusunda da müşterilerimize kolaylık sağlar. Değişik ödeme yöntemleri müşteriye sunulur. Müşteriler bunlardan kendisine en uygun olan ödeme yöntemini seçerek ödeme yapar. Bizler hiçbir biçimde müşterilerimizi zorlamadan hizmet veren bir organizasyon firmasıyız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir