Skip links

En Özel Doğum Günü

EN ÖZEL GÜNLERİNİZDE YANINIZDAYIZ

En özel günlerinizden birisi olan doğum günlerinizde yanınızda olup her anınızda da destekçiniz oluyoruz.

Organizasyon firmaları arasında işini aşkla yapan sayılı firmalardan birisiyiz. Gerek isteklerinizi yerine getirmek olsun gerek de sizleri mutlu etmek olsun her daim destekçiniziz.

Bu özel gününüz olan doğum gününüzde de yanınızdayız.

Doğum günü organizasyon firmaları bu konsept için ince eleyip sık dokumaları gerekmektedir. Masasından ikramlarına, ikramlarından müzik seçimine, müzik seçiminden süslemelere, süslemelerinden etkinliklerine kadar her şeyi sizlerin hayal ettiği gibi ve birbiri ile uyumlu bir şekilde organize etmeleri gerekmektedir.

Aksi takdirde olası bir yanlışlıkta gelecek olan misafirlerinize mahcup olmanız ile beraber böylesine güzel bir gününüzü de kötü bir şekilde hatırlamak istemezsiniz.

Doğum günü organizasyonlarında sizleri eğlendireceğini düşündüğünüz her etkinlik bulundurulur. Ama bir doğum günü organizasyonunda hele ki bu doğum günü organizasyonu çocuklar için yapılıyorsa bilakis daha çok eğlence ve etkinlik barındırması gerekmektedir.

Bizde doğum günleri için asıl tercihimiz olan doğum günü organizasyon palyaço ile sizleri ve gelecek olan misafirlerinizi eğlendirmeye yönelik orada bulunacağız.

Doğum Günü Organizasyonu Ve Alışkan Organizasyon

Doğum günü organizasyonunuz için anlaşacağınız firma da sizi mahcup etmemesi bakımından oldukça büyük önem taşımaktadır. Anlaşacağınız firma ile ilk başta organizasyonda istediğiniz her noktayı konuşup ona göre bir plan çıkartmalısınız.

Bizler yani Alışkan Organizasyon olarak sizlerin her hayalinizi gerçekleştirmek için buradayız.

Seçtiğiniz veya anlaşacağınız firma ile ikramları da konuşmak son derece önemlidir. Çünkü ikramlar aslında bir organizasyonun kalbidir. İkramlarınızın son derece nefis olması sizin etkinliğiniz için de büyük önem taşımaktadır.

İLGİLİ  DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

Doğum günü organizasyonlarını her yaş için yapmaktayız. 0-3 yaş aralığı için de doğum günü partisi 12 yaş için de hazırlamaktayız.

Doğum günü organizasyon partiniz bittikten sonra kalıcı olması için bir kameraman tutarak her anınızı kaydetmesini sağlayabilirisiniz. Çocuklarınız büyür ama fotoğraflarda ki karelerde sizler için her daim aynı kalacaktır ☺.

Doğum günü organizasyonlarında dilerseniz kokteyl tarzında dilerseniz de bir masa kurulur. Bazı zamanlar da garsonların ellerinde tepsiler ile de ikramları servis ettikleri görülmektedir. Bu tamamen sizin isteklerinize kalmaktadır.

Gelen misafirleriniz ve çocukları ile de yakından ilgilenerek anne-babaların gözleri arkada kalmadan ve gönül rahatlıkları ile de eğlenmeleri için ekstradan bir çaba sarf ediyoruz.

Doğum Günü Organizasyonunda Yaptığımız Etkinlikler

Doğum günü organizasyonlarında çeşitli aktiviteler ile çocuklarınızı hem eğlendirirken hem de sosyal yaşama katmaya çalışarak birlik içerisinde hareket etmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız bazı aktivitelerden birisi de doğum günü partisi boyamadır.

Bu kimi zaman yüz boyama şeklinde hiçbir kimyasal içermeyen son derece güvenilir malzemeler ile gerçekleşirken kimi zamanda da defter gibi boyama kitaplarında bir boyama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Doğum günü partisini asıl gösteren diğer şeylerden birisi de masa süslemesi ve balon süslemesidir. İstediğiniz konsepte veya sizin tarzınıza, hayallinize göre masa süslemesi ve balon süslemeleri ile çeşitli dekorasyonlar ile partinizi hazırlamaktayız.

Bununla beraber çeşitli kostümler ile de gelen misafirlerinizi karşılayabiliriz.

Çocuklarınızın hem eğleneceği hem de bilgi katıp sosyal yaşamında birlik beraberlik ile hareketi öğrenebileceği zamanlar sunuyoruz.

Bu şekilde sizlerin ve çocuklarınızın organizasyon bitiminde bizler için sadece yüzlerinizde ki tebessümler yeterli oluyor.

Dilerseniz buradan dilerseniz e mail adresimizden veya whatsapp hattımızdan bize ulaşıp detaylı bilgi alabilir ve geri kalan her şeyi oradan konuşabiliriz.

İLGİLİ  DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONLARI

Bizler sizleri aileden biri gibi görüp son derece sıcakkanlı ve güler yüzlü bir şekilde istediğiniz her şeyi eksiksiz ve muazzam bir şekilde sunuyoruz.

Sizler sadece isteyin yeter geri kalan kısım da arkanıza yaslanarak bizlerin oluşturduğu sihirli dokunuşlara şahit olacaksınız.

Leave a comment