Doğum Günü Partisi Vermek Zor Olmamalı

Doğum Günü Partisi Vermek Zor Olmamalı

Bir doğum günü partisi planlamak sizin için bunaltıcı gelebilir, ancak bunu küçük görevlere bölerseniz ya da profesyonel bir yardım alırsanız hiç de zorlanacak bir şey değildir. Alışkan Organizasyon olarak doğum günü organizasyonları konusunda profesyonel hizmet veren A’dan Z’ye her adımınızda yanınızda olabilecek donanıma sahibiz. Öncelikle sizin organizasyon konusunda isteklerinizi dinliyor, size daha fazla nasıl daha iyi bir hizmet verebileceğimizi planlamaya başlıyoruz.

Partiden 6 ila 8 Hafta Önce Yapılması Gerekenler

Çocuğunuzla oturun ve bir parti teması seçin. Temanın dekorasyonlara, pastaya ve diğer parti detaylarına nasıl dahil edileceğini beyin fırtınasına başlayın.

  • Gün belirlemek.
  • İsterseniz bir mekan ya da eğlence rezervasyonunuzu yapın.
  • Davetiye sipariş edin ya da ev yapımı kartlar için gerekli malzemeleri satın alın.
  • Bir bütçe belirleyin.
  • Bir konuk listesi yazın.

Bu aşamalardan sonra yapılacaklar Alışkan Organizasyon tarafından bütçeniz dahilinde planlanması yapılarak onayınıza sunulur. Size sadece doğum günü çocuğu için hediyeler için alışveriş yapmak kalır.

Partiden 2 ila 3 Hafta Önce Yapılacaklar

Davetiyeleri bir araya getirin, yazın ve gönderin. Partinin başlangıç ​​ve bitiş saatini, telefon numaranızı, parti konumuna ilişkin talimatları ve partinin temasını eklediğinizden emin olun. Örneğin, küçük çocuklar genellikle 1 ile 3 arasında uyurlar, bu nedenle sabah veya öğleden sonra bu yaş grubu için bir parti düzenleyin.

Partiden 1 Hafta Önce

Doğum günü partinizin mükemmel olmasını istersiniz. İşte bu yüzden yapılması gereken işler ve özenli menüler oluşturmak için bir hafta öncesinden pastayı ve diğer ikramlarınızı sipariş edin. Ne tür etkinliklerin veya oyunların partinin gündeminde yer alacağına karar verin, bu konuda Alışkan Organizasyon profesyonelleri ile hazırlık aşamalarının detaylarını gözden geçirin. RSVP yapmayan davetlileri arayın. Tabak, peçete, bardak, yemek takımı, kürdan, kibrit veya mum gibi ihtiyaç duyulan parti malzemelerini satın alın. Son günlere bırakmayın.

Doğum Günü Partisi

Kamera, Fotoğraf makinesi gibi anlarınızı ölümsüzleştirecek araçların pillerini şarj edin.Parti alanını temizleyin. Alışkan Organizasyon Doğum Günü Partisi Organizasyonu için bütçeniz dahilinde belirlediğiniz balon süslemesi ve diğer süslemeler için parti için ayırdığınız alanı teslim edin. Masaları ayarlamak, parti oyunu sahne donanımı ayarlamak veya partiden hemen önce yiyecekle doldurulabilecek açık büfe sunucuları yerleştirmek gibi organizasyonlarınızı yapın. Diğer gıda hazırlama işlerini bitirin. Bundan sonraki tüm eğlence kısımları için Alışkan Organizasyon’a güvenin. Çocuğunuz ve arkadaşları için palyaço, doğum günü partisi yüz boyama, sihirbazlık gösterileri, bubble show gibi unutulmaz gösteriler ile doğum günü partisini unutulmaz hale getirelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir